Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Zapalenie pęcherza

54 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Remont mieszkania

28 wrz 2017 - 11:14:33

Remontujemy nasze mieszkanie i do końca nie mamy pomysłu na łazienkę. Ale zauważyliśmy, że w ostatnim czasie oryginalnym i efektownym rozwiązaniem do łazienki jest beton architektoniczny. Którego mozna wykorzystać na wiele sposobów. Ale czy to posłuży nam na lata?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-28 13:33 przez moderator.

Remont mieszkania

29 wrz 2017 - 16:15:26

no i znów reklama.

Remont mieszkania

16 gru 2017 - 13:18:25

Pomysłów na łazienkę jest ogrom, choćby w internecie: paradyz.com/blog/nadaj-swojej-przestrzeni-niepowtarzalnego-wymiaru-dzieki-plytkom-strukturalnym/ musicie tylko dany pomysł dostosować do swojej łazienki, jej wymiarów i funkcjonalności. Ja osobiście tak robiłam szukajac pomysłów na aranżację wnętrz. Znajdywałam coś w internecie i potem robiłam to samo na swojej powierzchni.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-28 16:03 przez anniia27.

Remont mieszkania

17 gru 2017 - 12:49:33

Jak ktoś chce się kąpać w schronie to czemu nie? Ale pamiętaj o racjonowaniu wodypociesza

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Remont mieszkania

19 gru 2017 - 18:34:07

Łazienka ma pełnić jasno określoną rolę, a więc dodatki powinny iść w jednej parze z funkcjonalnym jej przeznaczeniem. Oczywiście ceramika, urządzenia i sprzęt jaki nadaje się do łazienki, są w tej sytuacji najbardziej optymalnym rozwiązaniem, z dodatków polecam chociażby bidet, który sam posiadam.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Remont mieszkania

20 gru 2017 - 17:12:56

Beton jest chyba wytrzymały ;) więc dodatki betonowe mogą być fajne byle wody nie "brały".

Remont mieszkania

10 sty 2018 - 14:28:20

Wydaje mi się, że takie rozwiązanie może być fajne w przypadku łazienki o dużej powierzchni, w małej trochę może stracić swój urok. Poszukaj w internecie przykładowych zdjęć z łazienką w takim właśnie wykonaniu, sporo zdjęć znajdziesz tutaj: http://www.domzpomyslem.pl/wnetrza/galeria-wnetrz.html albo ściągnij sobie jakiś darmowy program do wizualizacji wnętrz i spróbuj to zaprojektować.

Remont mieszkania

06 lut 2018 - 12:45:31

szczerze ;
łazienka to twój intymny świat
jasny wygodny przejrzysty
jeśli mała to tylko jasna
jeśli duża to duże pole manewru .
moja łazienka to jasność taką wybrałam z białymi szafkami i pralką.
dodatki ? mogą mieć różne kolory
wszystko mam pochowane nawet suszarki nie zobaczysz ani grzebienia .
kieruj się rozumem funkcjonalnoscią a nie modą na raz .

Remont mieszkania

30 wrz 2018 - 10:46:34

Beton architektoniczny całkiem fajnie wygląda. Ale chyba głównie używają go do ozdoby w jakichś biurach itp. W mieszkaniu z taką ścianą się jeszcze nie spotkałam. A ciekawi mnie w sumie cena. Ile za taki beton no i na ile starczy? Bo już raz zawzięłam się za remont w jednym pokoju i niestety wyszło na to, że zabrakło mi pieniędzy i musiałam pożyczyć pieniądze od <moderacja-reklama>. Nie miałam problemu ze spłatą, dlatego też spokojnie wzięłam tę pożyczkę, bo wiedziałam że sobie poradzę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-30 10:59 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 1.115
Ostrzeżenia: 5/5

Remont mieszkania

30 wrz 2018 - 22:19:07

Ja bym lepiej pomalowała na szaro dobrą farbą, beton jak dla mnie za surowo wygląda. A łazienka wiadomo nie musi być cała w płytkach, farby są do takich pomieszczeń przeznaczona, jak dulux kuchnia i łazienka kupuje zazwyczaj. I gdzie nie mam płytek to taką malują, co pół roku sobie kolor zmieniam bo malutkie pomieszczenie ale typowo ze względu na chęć zmiany bo z farbą nic się nie dzieje.

Remont mieszkania

08 paź 2018 - 12:40:29

Co pół roku malujesz pokój? Serio chce Ci się, czy po prostu takie marne farby kupujesz i co chwilę trzeba coś poprawiać? hmm

Remont mieszkania

21 sie 2020 - 08:43:32

Ciekawe aranżacje znajdziecie tutaj

Remont mieszkania

21 sie 2020 - 13:33:04

Beton architektoniczny to ciekawa opcja, ale osobiście nadal jestem wierną fanką mozaik i kamieni dekoracyjnych:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co na dach??