Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jesienne inspiracje

24 wrz 2017 - 16:39:51

skoro jesień nadajszła to pora na jesienne inspiracje ;)



jesienne inspiracje

24 wrz 2017 - 18:15:54

ależ pięknie :)

jesienne inspiracje

24 wrz 2017 - 18:50:04

Fajnie to wygląda:) dynie ozdobne, to taki element dekoracyjny który można zachować na kilka sezonów, wystarczy zasuszyć i pilnować żeby nie gniły, suszyć można zostawiając żeby sobie leżały pojedynczo i sprawdzać co pewnien czas, po kilku miesiącach mamy zasuszone dekoracje...suszyłam tak więc sprawdzony sposób:)

jesienne inspiracje

25 wrz 2017 - 12:56:34

Całkiem ładne, ale w sumie z dyniami warto poczekać do listopada. ;)

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 4/5

jesienne inspiracje

25 wrz 2017 - 12:59:45

Cytat
Clanga
Całkiem ładne, ale w sumie z dyniami warto poczekać do listopada. ;)
Również mi się wydaje, że dynia to typowo listopadowe warzywo :)

jesienne inspiracje

25 wrz 2017 - 15:36:34

Cytat
sosimplypl
Cytat
Clanga
Całkiem ładne, ale w sumie z dyniami warto poczekać do listopada. ;)
Również mi się wydaje, że dynia to typowo listopadowe warzywo :)
oj tam oj tam juz dynie w sklepach wiec tak mnie naszło ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

jesienne inspiracje

27 wrz 2017 - 23:09:16

Jak patrzę na te inspiracje to mnie romantyczny nastrój bierze wiatrak i oczywiście robię głodna. Jesień to jednak jest całkiem smaczna :) Mam dwie dynie na schodach, bardzo fajnie i klimatycznie to wygląda. Nigdy ich nie suszyłam.

jesienne inspiracje

27 wrz 2017 - 23:51:13

Cytat
malmie
Mam dwie dynie na schodach, bardzo fajnie i klimatycznie to wygląda. Nigdy ich nie suszyłam.
Dużych nie suszę tylko te malutkie ozdobne, duże zjadamy lub robię dżem z dyni pomarańczowy:)

Dynie faktycznie jak położysz to i tak ciekawie to wygląda, a jak jeszcze zrobisz dekoracje w ten deseń to klimacik się tworzy, jesień to taka zabawa kolorami, podoba mi się ta kareta z dyni:)

jesienne inspiracje

28 wrz 2017 - 08:19:23

niektóre bardzo klimatyczne, chociaż dla mnie większość z nich wygląda typowo halloweenowo :)

jesienne inspiracje

28 wrz 2017 - 12:26:25

Cytat
ellza
niektóre bardzo klimatyczne, chociaż dla mnie większość z nich wygląda typowo halloweenowo :)
halloweenowo to jak by był lampiony z dyni czyli cos takiego

@malmie ccos dla Ciebie dyniowe koty ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-28 12:27 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

jesienne inspiracje

28 wrz 2017 - 16:31:00

@agata74 no to teraz pozamiatane, koty pozamiatały, super inspiracja serce czym to pomalowane jest, a może to ceramiczne dynie ?

@CzerwoneUsta dżem z dyni to zajmująca inspiracja, nie robiłam takiego, a dynię jako jedzenie najbardziej kojarzę z zupą :)

Może i trochę przypominają halloween, ale to w sumie też jesień ;)

jesienne inspiracje

28 wrz 2017 - 18:22:56

@malmie myśle że sa pomalowane farba w sprayu tak samo jak te w paski czy kropki to jest zwykla dynia tyle ze pomalowana

jesienne inspiracje

29 wrz 2017 - 16:14:44

uf,,,,
całkiem spokojne te eksponaty .
Ja za bardzo nie mam gdzie tak eksponować z tymi dyniami ale jak ktoś ma duży dom albo ogród to czemu nie . Zrobiłam kiedyś ciasto z dynią kolorek wyszedł ekstra
no i ciacho też.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

jesienne inspiracje

29 wrz 2017 - 22:54:26

Ciekawe @agata74 nosi mnie "spróbować" tego spraya :D Taka mroczna dynia z kocimi elementami hmm Dynie jako elementy ozdobne u mnie od niedawna, zawsze były kasztany w słoikach albo ludziki z kasztanów ;)

jesienne inspiracje

29 wrz 2017 - 23:28:46

@malmie wyczyść dynię, powycinaj i wysusz, następnie możesz suchą już spokojnie malwać i będziesz miała ozdobę na dłuższy czas, tylko żeby nie stała w wilgoci:)te czarne koty lampiony wydaje mi się że są ceramiczne ale z dyni też można zrobić, fajny pomysł Agata wrzuciła na dekoracje:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Remont mieszkania