Obecnie rozmawiamy o:

Roleta okienna

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

jesienne inspiracje

01 paź 2017 - 10:35:08

@CzerwoneUsta za późno, pomalowałam już dynie sprayem, ale może jeszcze skuszę się na wysuszonego kota, bo bardzo mi się podoba ;)


jesienne inspiracje

01 paź 2017 - 10:58:23

@malmieto te pomalowane? Super to wygląda, ślady siateczki od worka dają świetny efektsuper

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

jesienne inspiracje

01 paź 2017 - 11:43:24

No mnie efekt siatki z cebuli zaskoczył, bo nie spodziewałam się, że tak wyjdzie. Jakby tak owinąć dynię jaką firanką wzorzystą to chyba jeszcze fajniej wyszłoby CzerwoneUsta ale poszłam na dalej i efekt spraju i kawałka koronki wykorzystałam na ozdobę starego pudełka, które mimo pomalowania na jednolity kolor niezbyt fajnie wyglądało, bo jakieś takie pokrzywione wieko ma, teraz "wysprojawana" ozdoba zgubiła krzywiznę. Super inspiracja i pomysł z malowaniem hehehe przyda się.

jesienne inspiracje

01 paź 2017 - 14:12:34

@malmie ale fajnie wyszły te dynie a tu masz instrukcje do tych kotów http://www.sunset.com/home/weekend-projects/make-black-cat-o-lanterns

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

jesienne inspiracje

03 paź 2017 - 19:11:44


Rysowane/kolorowane dynie mogą być fajną inspiracją :D Zdjęcie internet, fajna inspiracja bez żadnych podtekstów, bo można kolorami zarzucić ;)

jesienne inspiracje

03 paź 2017 - 19:27:01

ja poszukuje małych pomarańczowych dyniek by zrobic kompozycje jesienno -dyniowa musze jeszcze nazbierac kasztanów i ile jeszcze sa oraz kolorowych lisci

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

jesienne inspiracje

03 paź 2017 - 19:41:54

U nas na rynku pełno małych dyń było, ale to w ubiegłym tygodniu, a teraz nie patrzyłam, bo poluję na duże. Kasztany już mam, stoją w słoikach, a potem podsuszę i 'wysprajuję" i zobaczysz jaką bombkę w tym roku walnę sobie :D

jesienne inspiracje

03 paź 2017 - 20:03:35

@malmie kasztaniaki będą czy "bomba" dyniowa?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

jesienne inspiracje

03 paź 2017 - 20:05:27

@CzerwoneUsta bombka zimowa na choinkę, a teraz jest ozdoba jesienna - stoi w słoikach z romantycznymi kokardkami. Recykling zamierzam zastosować ;)

jesienne inspiracje

03 paź 2017 - 20:11:30

@malmieto ty już masz wszystko rozplanowanesuper przetważanie jest na czasie i satysfakcja gwarantowana że tak powiem zrobić coś samemu:D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

jesienne inspiracje

03 paź 2017 - 20:32:24

Tak, bo w tamtym roku bombkę robiłam prawie miesiąc, a teraz mam plan jak od jesiennych inspiracji płynnie przejść do zimowych. Spray mam na podorędziu ;)

jesienne inspiracje

03 paź 2017 - 20:53:57

@malmie dobrze ze piszesz o bombkach trzeba bedzie juz sie rozgladac by znow porobic na swieta moze tez cos sie uda sprzedac tyle ze ja decupazowe bombiszcza robię

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mop parowy opinie - czy warto kupić?