Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

47 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

styl skandynawski w kuchni

24 sie 2017 - 11:17:58

Hej!
W tym roku upłynie 2 lata odkąd wprowadziłam się do mojego mieszkania. Niestety z uwagi na kredyt oraz inne kwestie nie mogłam pozwolić sobie na generalny remont mieszkania więc przez ten okres musiałam po prostu mieszkać w takich warunkach jakie zastałam przy przeprowadzce. Ale nie będę teraz opowiadać Wam pół mojego życia , tylko przejdę do konkretów. Na szczęście udało mi się odłożyć i tak od września zaczynam walkę z remontem :D Większość pomieszczeń w domu mam już dawno zaprojektowanych w mojej głowie więc z nimi nie będzie problemu, jednak cały czas waham się nad wystrojem kuchni. Od dawna podoba mi się tzw styl skandynawski, większość z Was pewnie nawet nie wie co to jest , ale ja jestem nim zachwycona . Jednakże niestety nie wiem gdzie mogę zakupić tego typu meble gdyż nie są one typowo nowoczesne więc nie w każdym sklepie na pewno je dostanę. Czekam na Wasze rady. Pozdrawiam serdecznie.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-12 18:57 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

styl skandynawski w kuchni

17 lis 2017 - 19:47:38

A jakie zlewy polecacie do skandynawskiej kuchni?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-12 18:58 przez moderator.

styl skandynawski w kuchni

18 lis 2017 - 17:23:30

Cytat
Barbarez
A jakie zlewy polecacie do skandynawskiej kuchni?
jak skandi styl to tylko taki zlew

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

styl skandynawski w kuchni

30 lis 2017 - 15:32:53

Mi też właśnie marzy się kuchnia w stylu skandynawskim, jednak niektóre elementy, takie typowo "designerskie" kosztują niewspółmiernie dużo do jakości. Moda, modą, ale nie widzę sensu w przepłacaniu za to. Moim zdaniem do skandynawskiej kuchni bardzo fajnie komponują się zlewozmywaki granitowe. Ostatnio bardzo popularne, a o dziwo są dość tanie.

Czy któraś z was ma doświadczenia z tego typu zlewami? Warto? Jak z wytrzymałością?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-12 18:58 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

styl skandynawski w kuchni

12 gru 2017 - 18:51:08

Mi to się takie krzesła do kuchennego stołu kojarzą ze stylem skandynawskim <moderacja> Proszę dodawać zdjęcie zamiast linków do zdjęcia




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-12 19:14 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

styl skandynawski w kuchni

26 kwi 2022 - 12:07:20

Uwielbiam styl skandynawski za jego lekkość.
Jeżeli szukacie ciekawych mebli w tym stylu warto zapoznać się z artykułem gdzie znajdziecie inspiracje https://www.quattrocento.pl/meble-skandynawskie/

niezweryfikowana
Posty: 578
Ostrzeżenia: 9/5

styl skandynawski w kuchni

31 maj 2022 - 11:11:51

Ja mam 12m kuchni i Castorama wyceniała nam kuchnie (biała w połysku z blatem w kolorze dębu) w cenie 18600, taką samą w Ikei za 16800 a stolarz na 27800 (bez sprzętu wszystko). Dodam, że większość jest wysuwana, z dwiema nerkami i słupkiem cargo.

Uchwyty planuje zamówić samodzielnie w sieci: https://uchwytymeblowe24.pl/galki-meblowe-relingowe Widziałam dobre ceny tutaj.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomoc Panu Młodemu