Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

styl rustykalny

31 sie 2017 - 21:57:34

To już rola Moderacji-nie moja.

A styl rustykalny bardzo lubię osobiście.

styl rustykalny

31 sie 2017 - 23:01:44

Cytat
czarownicaao
To już rola Moderacji-nie moja.

A styl rustykalny bardzo lubię osobiście.
To nie o to chodzi, dyskusja nie polega na wstawianiu samych zdjęć których jest od groma w internecie, to jest raczej sztuczne podbijanie reklamy w wątku:)

styl rustykalny

01 wrz 2017 - 00:32:55

"A może ktoś z Was ma urządzony salon własnie w tego typu stylu i chciałby podzielić się ze mną zdjęciem. Byłabym bardzo wdzięczna."

Autorka prosi o zdjęcia rustykalnych wnętrz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-04 21:58 przez czarownicaao.

styl rustykalny

02 wrz 2017 - 09:03:07

eh,,, czy wam naprawdę zależy na tym abysmy wszystkie do dostały po łbie.
Jedna lubi taki styl druga taki , inna lubi zrobić samemu meble druga kupuje .
Mamy taki trend jutro będzie taki . Społeczeństwo jak i sklepy narzucają nam swój asortyment a co nie znaczy że wszyscy muszą papugować i w każdym domu musi być to samo czyli własne MUZEUM .
Nie remontujemy nie zmieniamy mebli dla samych siebie a jak sie okazuje robimy to na pokaz aby dokopać innym i pokazać jaki szpan .
Dwa lata temu remontowałam łazienkę byłam świadkiem w marketach i w przeróżnych sklepach co ludzie wymyślają cudują dobierają farby , okucia meble a nawet i nogi do wanny pod kolor parapetu lub lakieru do paznokci .
Dom to twoja oaza spokoju i bezpieczeństwo a nie zagracone mieszkanie bo taka moda i nie mieści się w blokowisku lub w domkach w pokojach .
Ochłońcie troszkę bo z tego jak czytam jedna drugiej wali jad a po co ? jesteśmy tu po to aby sobie wspólnie pomagać doradzać a nie (opieprzać) konflikt myślę że każda z was powinna w jakimś stopniu niwelować zło a nie go zwiększać.
miłego dnia wam wszystkim życzę choć za oknem pada i jest zaledwie 15 st myślę że przeczytacie to ze zrozumieniem .:D

styl rustykalny

02 wrz 2017 - 11:51:26

Cytat
banach
eh,,, czy wam naprawdę zależy na tym abysmy wszystkie do dostały po łbie.
.:D
Nie chodziło mi o styl, dla mnie jest ok...nie musiałam wytykać komuś że łamie prawo umieszczając cudze zdjęcia ale innej opcji nie było, przepraszam ale o takich rzeczach to nawet dzieci już wiedzą że mogą za to beknąc, nawet niektóre szafowiczki przy swoich zdjęciach wstawiają notkę że nie zgadzają się na kopiowanie zdjęć...jednak jak zwykle, zamiast zrozumieć i docenić radę to foch bo jak ktoś mógł zwrócić uwagę, to niby jak ludzie mogą wiedzieć że przez głupotę łamią prawo:) a styl jest ciekawy o ile wykorzystany ze smakiem:)

styl rustykalny

02 wrz 2017 - 11:58:41

Cytat
CzerwoneUsta
Cytat
banach
eh,,, czy wam naprawdę zależy na tym abysmy wszystkie do dostały po łbie.
.:D
Nie chodziło mi o styl, dla mnie jest ok...nie musiałam wytykać komuś że łamie prawo umieszczając cudze zdjęcia ale innej opcji nie było, przepraszam ale o takich rzeczach to nawet dzieci już wiedzą że mogą za to beknąc, nawet niektóre szafowiczki przy swoich zdjęciach wstawiają notkę że nie zgadzają się na kopiowanie zdjęć...jednak jak zwykle, zamiast zrozumieć i docenić radę to foch bo jak ktoś mógł zwrócić uwagę, to niby jak ludzie mogą wiedzieć że przez głupotę łamią prawo:) a styl jest ciekawy o ile wykorzystany ze smakiem:)
wiesz ja myślę jeśli chcą kopiować to ich problem ja nie muszę je oceniać za to co robią takie jest moje zdanie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-02 11:59 przez banach.

styl rustykalny

02 wrz 2017 - 12:06:41

Cytat
banach
wiesz ja myślę jeśli chcą kopiować to ich problem ja nie muszę je oceniać za to co robią takie jest moje zdanie.
Może i racja, chcesz ustrzeć kogoś przed kłopotami to zostajesz wrogiem...nie warto, fakt:)

styl rustykalny

02 wrz 2017 - 12:09:38

Cytat
CzerwoneUsta
Cytat
banach
wiesz ja myślę jeśli chcą kopiować to ich problem ja nie muszę je oceniać za to co robią takie jest moje zdanie.
Może i racja, chcesz ustrzeć kogoś przed kłopotami to zostajesz wrogiem...nie warto, fakt:)
to najlepiej się nie wychylaj.

styl rustykalny

02 wrz 2017 - 16:45:56

Cytat
CzerwoneUsta
Cytat
banach
eh,,, czy wam naprawdę zależy na tym abysmy wszystkie do dostały po łbie.
.:D
Nie chodziło mi o styl, dla mnie jest ok...nie musiałam wytykać komuś że łamie prawo umieszczając cudze zdjęcia ale innej opcji nie było, przepraszam ale o takich rzeczach to nawet dzieci już wiedzą że mogą za to beknąc, nawet niektóre szafowiczki przy swoich zdjęciach wstawiają notkę że nie zgadzają się na kopiowanie zdjęć...jednak jak zwykle, zamiast zrozumieć i docenić radę to foch bo jak ktoś mógł zwrócić uwagę, to niby jak ludzie mogą wiedzieć że przez głupotę łamią prawo:) a styl jest ciekawy o ile wykorzystany ze smakiem:)


To nie jest wątek o prawie do wstawiania zdjęć,o prawie do reklamowania,ani nawet o zastanawianiu się,
dlaczego autorka wątku zniknęła.
Nie ja pierwsza i nie ostatnia wstawiam zdjęcia-takie,czy inne.
Daruj sobie swoje sugestie i dobre rady.
Powinno się tylko zwrócić uwagę na wszystkie offtopy w tym wątku-nie tylko moje.Stronniczość i jeszcze raz stronniczość. @Maja

P.S.:Czekam na ostrzeżenie.

A styl rustykalny najbardziej pasuje na wsi,jest taki trochę ludowy.


Cytat
banach
Społeczeństwo jak i sklepy narzucają nam swój asortyment a co nie znaczy że wszyscy muszą papugować i w każdym domu musi być to samo czyli własne MUZEUM .
Nie remontujemy nie zmieniamy mebli dla samych siebie a jak sie okazuje robimy to na pokaz aby dokopać innym i pokazać jaki szpan .
Dwa lata temu remontowałam łazienkę byłam świadkiem w marketach i w przeróżnych sklepach co ludzie wymyślają cudują dobierają farby , okucia meble a nawet i nogi do wanny pod kolor parapetu lub lakieru do paznokci .
Dom to twoja oaza spokoju i bezpieczeństwo a nie zagracone mieszkanie bo taka moda i nie mieści się w blokowisku lub w domkach w pokojach .
:D

To prawda,że "mój dom-moja twierdza" i guzik komuś do tego,jak go urządzam.
Autorka potrzebowała rady,więc ja podsyłam,ale decyzja,czy z niej skorzysta należy wyłącznie do Niej.To Jej mieszkanie.Masz rację.
Padła zresztą prośba o fotki...
Rady odnośnie stylu rustykalnego (włącznie z fotkami) są od kilku osób i właśnie o to chodzi w tym wątku.
A styl (jak wspomniałam) bardzo lubię,ale trzeba mieć sporo zmysłu estetycznego,żeby go zorganizować i odpowiednio dobrać.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-04 22:01 przez czarownicaao.

styl rustykalny

02 wrz 2017 - 18:00:15

i po co ten raban ja też wrzucam zdjęcia z neta czesto własnie z pintertest i nie ma z tym problemu, najwiekszy problem jest jak ktos uzywa cudzych zdjęc jako swoje ale jak napisze z jakoego źródła to nie ma problemu. wielka awantura o nic oj dziewczyny , dziewczyny konflikt

styl rustykalny

02 wrz 2017 - 19:09:17

Cytat
agata74
i po co ten raban ja też wrzucam zdjęcia z neta czesto własnie z pintertest i nie ma z tym problemu, najwiekszy problem jest jak ktos uzywa cudzych zdjęc jako swoje ale jak napisze z jakoego źródła to nie ma problemu. wielka awantura o nic oj dziewczyny , dziewczyny konflikt

Aj tam...milion dziewczyn wrzuca fotki gdziekolwiek i w jakimkolwiek wątku i też nie rozumiem sensu tej dyskusji.
Do tego znikoma część tych osób podaje źródło.
Ja też podzielam Twoje zdanie.

Moim skromnym zdaniem ten wątek powinien być raczej już zamknięty,gdyż temat o stylu rustykalnym dawno się już wyczerpał.Ta dyskusja jest bez sensu.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-04 21:53 przez czarownicaao.

styl rustykalny

02 wrz 2017 - 19:13:57

Styl rustykalny to nic innego ja styl wiejski, kkasia108 prosiłaś cytuję: "A może ktoś z Was ma urządzony salon własnie w tego typu stylu", więc nie mam tak urządzonego salonu więc nie wstawię zdjęć, w internecie jest masa zdjęć tego typu, sama wstawiłaś link ;) wątek na tapecie, może ktoś chętny się trafi;)

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

styl rustykalny

04 wrz 2017 - 06:51:37

Najlepiej jest zrobić meble na zamowienie, zawsze można poprosić o wstępny projekt lub przedstawić własny wtedy mamy pewność że dany mebel nie znajdzie się u nikogo innego w domu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-04 10:56 przez moderator.

styl rustykalny

04 wrz 2017 - 10:34:16

@czarownicaao tu jest tez fajny blog o renowacji meblihttp://majsterki.pl/blog/stare-meble-renowacja

styl rustykalny

04 wrz 2017 - 21:16:58

Cytat
agata74
@czarownicaao tu jest tez fajny blog o renowacji meblihttp://majsterki.pl/blog/stare-meble-renowacja

Raczej wyczerpał się temat stylu rustykalnego,ale bardzo dziękuję Agatko.:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-04 22:04 przez czarownicaao.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie ściany do brzozowych mebli