Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

operacja oczu

52 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czyszczenie kabiny prysznicowej

01 sie 2017 - 21:11:10

Cytat
Clanga
Jakby nie było, tego typu napoje mają takie właściwości. Niejednokrotnie słyszałam, że skutecznie radzą sobie one z różnymi zanieczyszczeniami. Najlepsze jest jednak to, że wiele osób takie napoje pije i to w niemałych ilościach. ;)
i jakie odrdzewione jelita maja ;)

Czyszczenie kabiny prysznicowej

08 sie 2017 - 14:19:07

Popieram mojego przedmówcę w 100% :)

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

Czyszczenie kabiny prysznicowej

21 sie 2017 - 11:09:16

Ja czyszczę Cifem. Jak się regularnie myje, to daje radę.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 4/5

Czyszczenie kabiny prysznicowej

24 sie 2017 - 18:06:19

A próbowałaś profesjonalnej chemii do czyszczenia?Takiej co używają jej w dużych zakładach pracy do czyszczenia. Moja firma zamawia to ze sklepu: https://eshop.wurth.pl/Kategorie-produktow/Chemia-techniczna/311130.cyid/3111.cgid/pl/PL/PLN/;pgid=yLCqSp5zUkNJ4n2pULklIOCE0000yq085_NV;sid=Hd339ys2JtD-93JHpwTuKiQ8lyMsdleAtrUWtN5Q. Produkty odróżniają się od tych dostępnych w sklepie jakością. Są efektywniejsze i bardiej skuteczne a jednocześnie na dłużej starczają. Może to rozwiąże Twój problem. P.S. A teściowa dalej będzie mogła palić w łazience

Czyszczenie kabiny prysznicowej

24 sie 2017 - 20:04:00

Nie wydawaj kasy na drogie specyfiki ,bo tylko sie narobisz i nic.Kup w Simple albo Auchan żel do WC z bielinka pod szyldem Auchan ,taki żółty albo niebieski no i chyba jest zielony( chodzi o kolor butelki).Weź butelkę po np płynie do szyb ,przelej to i dodaj troche wody np 1/2 szklanki ,wymieszaj .
Spryskaj całą kbine od góry do dołu, nawet muszlę i umywalkę .poczekaj 15 minut i wszystko splucz.Gwarantowana czystość.Właściwie to możesz zrobić lżejszy roztwór bo będzie smierdziało bielinką ale coś za coś ,potem wywietrz.Takie mocne na pierwszy raz ,potem już slabsze ,ja mam ciągle lśniaca łazienke bo wogóle nie trzeba tam sprzątać .Tylko uważaj na metalowe przedmiot bo jak sa słabej jakości to zostana szare plamki.
powodzenia

Czyszczenie kabiny prysznicowej

23 kwi 2021 - 19:14:26

Autorko posta, u mnie to samo teściowe chyba takie są :D Chyba potrzeba Ci dobrego środka... Ja powiem tak - u mnie na takie pożółcenia bardzo pomógł Indavox home. Na taki brud którego nie idzie domyć zwykłymi środkami jest bardzo solidny i dokładny, moim zdaniem jak najbardziej warto go kupić, to nowość na rynku, ale warto zwrócić na nią uwagę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Drewniany stół na biało