Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Zapalenie pęcherza

47 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@agata74 jak byś musiała całość obciąć to moim zdaniem trzeba surfinię zlikwidować, masz tam poziomkę i pomidora, a taka pleśń lubi atakować więc ja bym wywaliła, bo jak się rozniesie to zbiory może uszkodzić.

Cytat
malmie
@agata74 jak byś musiała całość obciąć to moim zdaniem trzeba surfinię zlikwidować, masz tam poziomkę i pomidora, a taka pleśń lubi atakować więc ja bym wywaliła, bo jak się rozniesie to zbiory może uszkodzić.
ok poczekam 3 dni popracuję nad nimi moze wszechu sie zlituje nad moimi roslinkami i zarazę zabierze ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Cytat
agata74
ok poczekam 3 dni popracuję nad nimi moze wszechu sie zlituje nad moimi roslinkami i zarazę zabierze ;)
No, a jak wszechu nie okaże litości to Ty okaż ją swojej plantacji ;) Poważnie, ja bym wywaliła.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

super balkon mega mi sie podoba

@agata74 I jak, odżyły wtedy twoje rośliny?

Cytat
CzerwoneUsta
@agata74 I jak, odżyły wtedy twoje rośliny?
niestety nie surfinie wyrzuciłam by nie zainfekowała inne kwiaty ale i tak w tym roku dla kwiatów tak srednio z pogodą

pięknie, aż się chce zrelaksować tam u Ciebie. najlepiej teraz, już, natychmiast !!

Fakt, pogoda nie na wszystkie działa dobrze.

Cytat
Kanti
pięknie, aż się chce zrelaksować tam u Ciebie. najlepiej teraz, już, natychmiast !!
dzięki tyle ze teraz nie da sie relaksowac bo zimno ale podoobno idzie ciepło wiec czekam bo chce wygrzac stare kosci ;)

U mnie szykuje się raczej na ulewę, słońca jak nie było tak nie ma, liczę że może jutro coś się zmieni bo szlag mnie trafizły

Pojawiło się słońce:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-25 12:20 przez CzerwoneUsta.

Przepiękny balkon, super czytać, że odnajdujesz w nim swoją oazę. Życzę zdrowia i słońca twoim roślinom!

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 5/5

Wile ciekawych kwietników i donic znajdziesz https://www.artbud.pl/pl/c/Donice-i-kwietniki/738 Wszystko dobrej jakości. Wystarczy na lata.

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Piękny balkon. Podziwiam!
Bardzo mi się podoba!!
Relaks murowany!!


_____________________
https://www.arenka.pl/masaz-tajski/

Wiele osób marzy o ogrodzie, ale mieszkając w bloku trudno na to liczyć. Ale balkon też może być oazą relaksu, w tym celu przyda się zabudowa balkonu Warszawa . Firma Widex Aluminium takie wykonuje. Mogą zrobić zabudowę ramową czy bezramową. Na rynku są już od 10 lat, więc mają doświadczenie. Poza tym pierwsza konsultacja, na której można też zrobić kosztorys, jest za darmo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pralka i żelazko jakie polecacie a jakie odradzacie?