Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zostałam bohaterem własnego balkonu

04 maj 2017 - 19:11:38

Te podwieszane skrzynki i te ustawiane, to dobry pomysł dla osób nie mających pojęcia o majsterkowaniu, łatwa konstrukcja dla każdego i ogródek gotowy:) u mnie bataty mają takie liście i tak rosną, dlatego o nich pomyślałam:)w takich skrzynkach naprawdę można stworzyć tarasowy ogródek, nawet kwiatki posadzić sezonowe...pomyśleć, że kiedyś takie drewniane skrzynki wyrzucano do palenia:)

zostałam bohaterem własnego balkonu

05 maj 2017 - 05:57:37

Cytat
agata74
Cytat
aster
Gratuluje pomysłu i umiejetnościbrawo
pomysł zaczerpniety z neta a umiejetnosci jakie umiejetnosci piła do drewna, młotek i szlifierka to nie jest trudne kiedys takich rzeczy uczono na zpt-ach a kobieta tez powinna miec takie umiejtnosci by nie robic z siebie sieroty co gwozdzia wbic nie umie ;)

Popieram, zawsze mnie nudzilo prace domowe, czyt.kuchenne, za młodu zdecydowanie wolałam prace przy domu, mycie auta, koszenie trawnika, przekopanie ogródka czy majsterkowanie za pomocą śrubokrętów i obcęgów brawo
Pięknie wykonane!
Ja pomalowałabym jeszcze na biało serce

zostałam bohaterem własnego balkonu

05 maj 2017 - 11:00:16

Cytat
XxAtmospherexX
Cytat
agata74
Cytat
aster
Gratuluje pomysłu i umiejetnościbrawo
pomysł zaczerpniety z neta a umiejetnosci jakie umiejetnosci piła do drewna, młotek i szlifierka to nie jest trudne kiedys takich rzeczy uczono na zpt-ach a kobieta tez powinna miec takie umiejtnosci by nie robic z siebie sieroty co gwozdzia wbic nie umie ;)

Popieram, zawsze mnie nudzilo prace domowe, czyt.kuchenne, za młodu zdecydowanie wolałam prace przy domu, mycie auta, koszenie trawnika, przekopanie ogródka czy majsterkowanie za pomocą śrubokrętów i obcęgów brawo
Pięknie wykonane!
Ja pomalowałabym jeszcze na biało serce
ja własnie nie chce malowac na biało ja lubie jak drewno w naturalny sposób sie starzeje i zmienia kolor ale mysle by zaipregnowac przed wilgocia

zostałam bohaterem własnego balkonu

09 maj 2017 - 13:58:20

No Agata, miałaś dobry pomysł na zaczekanie z sadzeniem na balkonie, u nas sypie snieg z gradem i deszczem na przemian i lekkie przymrozki, momentami tylko słońce błyśnie, żeby tylko w pszyszłym tygodniu była poprawa, wyszłam rano a tu biało, dobrze że szybko topnieje:P

zostałam bohaterem własnego balkonu

09 maj 2017 - 23:48:43

U mnie nad ranem było 6 stopni mrozu-dacie wiarę?
Oczywiście też sypało gradem,wiało zimnym wiatrem i wszystko wygladało ładnie,kiedy przyświeciło słońce tylko przez okno.
A tu drzewka już kwitną... Piękną zimę mamy tej wiosny.sun

zostałam bohaterem własnego balkonu

10 maj 2017 - 07:46:14

u mnie dzis rano przed 6 było 2 stopnie na + :( no cóz zimni ogrodnicy oby tylko owoce nie wymarzły ja miałam wczoraj jechac po kwiatki i sadzonki ale czekam i pojade po 15 czyli po zimnej zosce o ile potem pogoda dopisze. Mnie irytuje to ze musze sie dogrzewac i wlączać kaloryfery, zeszła sobota taka fajna była ponad 20 + i po co to zimno przylazło ;(

zostałam bohaterem własnego balkonu

10 maj 2017 - 11:46:44

No też się dogrzewam w maju:) nie wiem ile tego lata i słońca bedzie w tym roku, ale narazie to szkoda gadać:P

zostałam bohaterem własnego balkonu

10 maj 2017 - 14:48:19

sprawdzałam prognozę i ogrodnicy maja byc ciepli czyli w stolicy 18-20 + nareszcie będę mogła zrobić coś z balkonem bo juz mnie nosi i na rower bedzie mozna wskoczyc i pojeżdzic :D

zostałam bohaterem własnego balkonu

10 maj 2017 - 16:51:40

Słyszałam pogodę i mam nadzieję że to już wreszcie koniec zimna:)też mam do nasadzenia kilka rzeczy i tak się wstrzymywałam. Rowerem już jeżdziłam do lasu na wycieczkę, jak grad sypnął i ciemno się zrobiło to zwiewając pobiłam chyba rekord prędkości, wiatr spychał z drogi i nie widziałam jak jadę, to dopiero relaksik:)ale herbata z odrobiną rumu podziałała kojąco;)

Cytat
XxAtmospherexX


Popieram, zawsze mnie nudzilo prace domowe, czyt.kuchenne, za młodu zdecydowanie wolałam prace przy domu, mycie auta, koszenie trawnika, przekopanie ogródka czy majsterkowanie za pomocą śrubokrętów i obcęgów brawo
Pięknie wykonane!
Ja pomalowałabym jeszcze na biało serce
Prawdziwa kobieta potrafi prawie wszystko a może nawet wszystko;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-10 16:55 przez CzerwoneUsta.

zostałam bohaterem własnego balkonu

10 maj 2017 - 18:01:34

ja dzis jestem poł snieta pogoda iscie jesienna spac sie chce i zimno ja wymiekam

zostałam bohaterem własnego balkonu

10 maj 2017 - 18:09:42

No niestety, pogoda odebrała część energii, też odpuściłam fizyczny wysiłek, intelektualnie niestety odpuścić nie mogę:P

zostałam bohaterem własnego balkonu

10 maj 2017 - 18:17:09

ja to chyba dzis z kurami pojde spac nawet teraz mogłabym juz isc ale niestety dziecko i obowiazki moze wytrzymam chodz do tej 20 ;)

zostałam bohaterem własnego balkonu

10 maj 2017 - 18:27:26

To wcześnie, kury moich sąsiadów jakaś szlachetna mała odmiana to idą spać ostatnio po 21godz, za to kogut pieje już o świcie, może to koguty jak to faceci idą spać wcześniej, a kury jak to baby muszą jeszcze sobie pogdakać do póżna;)

zostałam bohaterem własnego balkonu

10 maj 2017 - 18:51:41

ja jestem kura domowa ;) i pójde przed 21 spać ;) mam takiego lenia ze nawet nie che mi sie nic tworzyc, zmieniac itp. nawet nikt by mnie nie wyciagnał na buszowanie po sh , jednym slowem masakryczny leń ;)

zostałam bohaterem własnego balkonu

10 maj 2017 - 21:10:58

Za kilka dni wrócą siły witalne, będziesz mega doładowana jak słońce zaświeci, sen też dobrze działa na organizm, może wstaniesz jak nowonarodzona:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Budowa czy zakup domu