Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zostałam bohaterem własnego balkonu

01 maj 2017 - 22:02:07

dzis spedziłam bardzo pracowicie to świeto pracy bo nie dosc ze uszyłam firankę do kuchni to jeszcze pogoda dopisała i sie pobawiłam w stolarza i tak powstało miejsce na sadzonki z którymi jeszcze poczekam bo pogoda w trym roku jest nieobliczalna



zostałam bohaterem własnego balkonu

01 maj 2017 - 22:13:03

Gratuluje pomysłu i umiejetnościbrawo

zostałam bohaterem własnego balkonu

01 maj 2017 - 22:33:54

Super, ja niestety boję się młotka i gwoździ:o
Za to mogę się pochwalić że raz kran naprawiłamtańczy

zostałam bohaterem własnego balkonu

01 maj 2017 - 22:41:32

Brawo Agata:)pogoda faktycznie dopisała w dzień, i pewnie że lepiej zaczekać, szkoda sadzonek jak przymrozi:)ja w tym roku też pobawię się z paletami, kilka już mam:)

zostałam bohaterem własnego balkonu

01 maj 2017 - 23:14:42

Cytat
aster
Gratuluje pomysłu i umiejetnościbrawo
pomysł zaczerpniety z neta a umiejetnosci jakie umiejetnosci piła do drewna, młotek i szlifierka to nie jest trudne kiedys takich rzeczy uczono na zpt-ach a kobieta tez powinna miec takie umiejtnosci by nie robic z siebie sieroty co gwozdzia wbic nie umie ;)

zostałam bohaterem własnego balkonu

01 maj 2017 - 23:27:55

Mi się bardzo podoba! Talent masz w rekach kobieto! :)

zostałam bohaterem własnego balkonu

02 maj 2017 - 00:16:47

Agata, trawę żubrówkę posadż w donicy, ja posadziłam, jaki zapach jak rozetrzesz w rękach, no i przydatna w kuchni;)

a tu masz taki sobie przepis;)Trawa żubrówka w pęku (Turówka wonna) służy do samodzielnego przygotowania tradycyjnej, aromatycznej wódki żubrówki.
Aby przygotować wódkę należy do butelki 0,5l wsypać 2g trawy żubrówki (1-2 źdźbła) i łyżkę cukru białego (można dodać także łyżeczkę cukru waniliowego). Następnie butelkę należy zakorkować i zostawić w ciepłym miejscu na ok. 2-3 tygodni. Napój jest gotowy do spożycia jeśli tylko wódka ma lekko zielonkawy kolor.

ale w kuchni jako przyprawa też jest super:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-02 00:22 przez CzerwoneUsta.

zostałam bohaterem własnego balkonu

02 maj 2017 - 00:23:27

Cytat
agata74
Cytat
aster
Gratuluje pomysłu i umiejetnościbrawo
pomysł zaczerpniety z neta a umiejetnosci jakie umiejetnosci piła do drewna, młotek i szlifierka to nie jest trudne kiedys takich rzeczy uczono na zpt-ach a kobieta tez powinna miec takie umiejtnosci by nie robic z siebie sieroty co gwozdzia wbic nie umie ;)
To do mnie ta sierota co gwoździa wbić nie umieuff

zostałam bohaterem własnego balkonu

02 maj 2017 - 00:43:23

Cytat
CzerwoneUsta
Agata, trawę żubrówkę posadż w donicy, ja posadziłam, jaki zapach jak rozetrzesz w rękach, no i przydatna w kuchni;)

a tu masz taki sobie przepis;)Trawa żubrówka w pęku (Turówka wonna) służy do samodzielnego przygotowania tradycyjnej, aromatycznej wódki żubrówki.
Aby przygotować wódkę należy do butelki 0,5l wsypać 2g trawy żubrówki (1-2 źdźbła) i łyżkę cukru białego (można dodać także łyżeczkę cukru waniliowego). Następnie butelkę należy zakorkować i zostawić w ciepłym miejscu na ok. 2-3 tygodni. Napój jest gotowy do spożycia jeśli tylko wódka ma lekko zielonkawy kolor.

ale w kuchni jako przyprawa też jest super:)
to nie dla mnie bo ja nie pijam alkoholu bo mi nie słuzy jedynie co czasem os wielkiego dzwonu to wino czerwone gruzinskie kindzmarauli ;)

zostałam bohaterem własnego balkonu

02 maj 2017 - 11:22:01

Ja też nie lubię, to przepis zapożyczony z internetu:)ale trawa to fajny element dekoracyjny na tarasie, rośnie bezproblemowo w dużej donicy tak +/- do 0,5m wysokości dorasta, na zimę chować nie musisz tylko osłonisz i ten zapach, a w kuchni jako przyprawa ze względu na swoje walory zapachowe:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-02 12:11 przez CzerwoneUsta.

zostałam bohaterem własnego balkonu

03 maj 2017 - 13:55:35

Usta tyle ze nie wiem czy znajdę miejsce na trawę bo już dużo rzeczy planuję posadzić a balkon ma ograniczony metraż, ale brzmi ciekawie ;)

zostałam bohaterem własnego balkonu

04 maj 2017 - 14:48:12

Fajnie to wygląda :D sama bym na to nie wpadła!

zostałam bohaterem własnego balkonu

04 maj 2017 - 16:07:05

Cytat
Clanga
Fajnie to wygląda :D sama bym na to nie wpadła!
dziekuję planuję miec taki ogródek ;)

zostałam bohaterem własnego balkonu

04 maj 2017 - 16:58:41

Pomysłowo, na tym pierwszym zdjęciu to bataty psadzone? Podobnie wyglądają, pną się i kwitną, no i bulwy jadalne:) ale fajnie to wygląda i ta pułka na ścianę, praktyczny pomysł, wypalarką porobisz swoje napisy/wzory, super podoba mi się:)

Masz jeszcze z poprzedniego sezonu co robiłaś, będziesz miała świetnie urządzone, jeszcze te dodatki co kupiłaś, bajka:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-04 17:02 przez CzerwoneUsta.

zostałam bohaterem własnego balkonu

04 maj 2017 - 18:43:30

Cytat
CzerwoneUsta
Pomysłowo, na tym pierwszym zdjęciu to bataty psadzone? Podobnie wyglądają, pną się i kwitną, no i bulwy jadalne:) ale fajnie to wygląda i ta pułka na ścianę, praktyczny pomysł, wypalarką porobisz swoje napisy/wzory, super podoba mi się:)

Masz jeszcze z poprzedniego sezonu co robiłaś, będziesz miała świetnie urządzone, jeszcze te dodatki co kupiłaś, bajka:)
niestety nie wiem co to posadzone na pierwszej fotce ale jak tak patrze to liscie wygladają na rosline strączkowa. wyszukałam jeszcze takie fajne inspiracje

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Budowa czy zakup domu