Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

37 minut temu

Biznes

41 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 2/5

przeprowadzka- jak się spakować?

19 kwi 2017 - 10:56:36

Witam Was Kochane, niebawem będę przeprowadzać się do mojego chłopaka mieszka on w innym mieście niż ja więc przeprowadzka będzie dość długa. Jak większość kobitek mam naprawdę bardzo ale to bardzo dużo ubrań :D Więc muszę rozplanować jak to przewiozę bezpiecznie. Jeśli chodzi o transport zajmie się tym mój Tata, ponieważ ma dość duże auto, które używa do pracy więc jeden problem rozwiązany. Ale drugi jest taki, że nie wiem w co mam to wszystko spakować. Moja koleżanka powiedziała mi, że obecnie na rynku jest naprawdę duży wybór pudełek do przeprowadzek. I faktycznie posłuchałam jej i przejrzałam kilka stron w poszukiwaniu jakiś dobrych zabezpieczeń na moje ukochane ubrania i natrafiłam na <moderacja-spam> Zwłaszcza tych na koszule? I czy faktycznie się sprawdzają ? Liczę na pomoc i odpowiedzi, pozdrawiam gorąco. :)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-19 11:36 przez moderator.

przeprowadzka- jak się spakować?

19 kwi 2017 - 12:10:03

Dla mnie zwykłe kartony są niezastąpione.
Po co jeszcze wydawać kasę na jakieś "zabezpieczenia"?
Można wrzucić w duże worki,a potem w karton.
(moim zdaniem)

przeprowadzka- jak się spakować?

19 kwi 2017 - 13:09:26

Ja ubrania pakowalam w worki te takie mocniejsze, jak na gruz ;p oczywiście nowe.;D ubrania nie muszą być jakoś bardziej przecież zabezpieczone, a i tak po transporcie będziesz musiała je poprasowac i poskładać od nowa. Co do reszty rzeczy to zdecydowanie darmowe kartony z każdego sklepu spożywczego. Worki z ciuchami są też dobre dlatego ze karton ma konretny kształt a workiem możesz dowolnie manewrowac :) u mnie się sprawdziło w 100%. Tylko do razu przy pakowaniu sobie posegreguj i opisz w miarę możliwości :) ułatwi Ci to prace potem

przeprowadzka- jak się spakować?

19 kwi 2017 - 13:27:57

Tez uważam, że nie ma sensu kupować specjalnych opakowań, tak jak dziewczyny wyżej wspomniały - część rzeczy w dużych mocnych workach, a część w kartonach, o które można poprosić w spożywczaku. Tym rzeczom będzie wszystko jedno, czy jadą w kartonie z napisem "biedronka" czy w pudełku specjalnie do tego zaprojektowanym ;)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

przeprowadzka- jak się spakować?

19 kwi 2017 - 13:49:12

Ja też uważam że zwykłe kartony są najlepsze :)
Bezpiecznie wszystko przewieziesz,tanim kosztem bo nie musisz za nie płacić,a po przeprowadzce możesz je bez żalu wyrzucić :D
A co do tego że więcej ciuszków się zmieściło to mam patent na spodnie, nie składaj ich w taki sposób jak to się zazwyczaj robi tylko po prostu zwiń je w taką jakby rolkę XDD wejdzie Ci o kilka par spodni więcej niż zwykle :D

przeprowadzka- jak się spakować?

19 kwi 2017 - 14:21:17

mocne worki i kartony wystrczą a kartony mozna dostac w kazdym sklepie bo oni je wyrzucaja np. w biedrze czy lidlu maja fajne duze i czyste wiec po co przepłacać

przeprowadzka- jak się spakować?

20 kwi 2017 - 08:40:19

W 100% zgadzam się z poprzedniczkami - ja po prostu kupiłam mocne niezbyt duże worki - celowo nie duże - miałam więcej paczek, ale ubrania nie przewracały się w workach. Ubrania pakowałam pozwijane tak jak wyjęłam z szafy i szczerze mówiąc nawet nie wiele musiałam prasować. Jedynie wizytowe sukienki i marynarki spakowałam w dużą walizkę. Kartony też się z pewnością sprawdzą, ale po co wydawać pieniądze na jakieś specjalne? na prawdę wystarczą takie z marketu - do tego rolka foli stretch (starczy na naprawdę wiele) za około 20-30 zł i wszystko można ładnie zabezpieczyć.
I tak jak napisała Joanna1909 warto opisać paczki. No i zdecydowanie łatwiej upchnąć w aucie worki niż kartony.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-20 15:46 przez karo_88.

przeprowadzka- jak się spakować?

20 kwi 2017 - 09:53:09

Po pierwsze: szkoda pieniędzy na specjalne kartony.
po drugie: Dzień Ziemi - szanuj ziemię i wykorzystaj kartony ze sklepu:).
Po trzecie: ukochane ubrania? Naprawdę?

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 2/5

przeprowadzka- jak się spakować?

23 lis 2017 - 08:52:12

Też polecam na ciuchy worki duże, przewoziłam tam ciuchy i prztrwały, lekko je podprasowałam i do szafy

przeprowadzka- jak się spakować?

31 maj 2022 - 10:38:56

Cytat
alicja70
Po pierwsze: szkoda pieniędzy na specjalne kartony.
po drugie: Dzień Ziemi - szanuj ziemię i wykorzystaj kartony ze sklepu:).
Po trzecie: ukochane ubrania? Naprawdę?

Bardzo słuszna uwaga :) Też pakowałam w stare kartony z marketu ;) Panowie z wawa-przeprowadzki.com.pl byli ze mnie dumni :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-01-26 15:19 przez pieknyolek.

niezweryfikowana
Posty: 164
Ostrzeżenia: 3/5

przeprowadzka- jak się spakować?

02 cze 2022 - 14:59:06

U mnie firma przeprowadzkowa Warszawa https://www.warszawaprzeprowadzki.pl/ zajęła się całą przeprowadzką i powiem szczerz, że jestem zadowolona. Biuro zostało przeniesione w kilka dni, wszystko ładnie zapakowane i dobrze rozpakowane.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-06-02 15:01 przez szifi.

przeprowadzka- jak się spakować?

29 cze 2022 - 17:55:48

Faktycznie sama przeprowadzka jest bardzo ważną sprawą i ja również jestem zdania, że niezwykle istotne jest to aby wiedzieć jak się przeprowadzić za granicę. Muszę przyznać, że jak najbardziej warto jest zapoznać się z wpisem https://businesstraveller.pl/wiadomosci/swiat-wiadomosci/przeprowadzka-za-granice-czego-potrzebujesz gdyż to są poniekąd ważne kwestie.

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

przeprowadzka- jak się spakować?

11 paź 2022 - 11:07:50

Polecam zapoznać się z cennym artykułem https://www.sztamka.pl/czy-przeprowadzka-musi-byc-trudna/

przeprowadzka- jak się spakować?

24 paź 2022 - 10:06:37

Czy przeprowadzki Was stresują??

___________________________
https://www.wybierz-dobrze.pl/przeprowadzki-firm-w-szczecinie/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kupno domu- na co zwrócić uwagę?