Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie kupić firanki

10 kwi 2017 - 10:16:17

Proponuję kupić sam materiał na firanki(ikea, castorama itp) i udać się do krawcowej. Firanki uszyte na wymiar, takie jakie sobie wymyślisz, z fałdką, proste itd. Tego nie przebiją żadne gotowe firany ;)

Gdzie kupić firanki

10 kwi 2017 - 14:44:22

W Polsce nic nie kupisz polskiego ponieważ materiały każdej firmy są chińskie.U nas tylko,może być metka
polska

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić firanki

10 kwi 2017 - 21:30:55

W Polsce mamy producenta firan: Visan. Firma z tradycją

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić firanki

11 kwi 2017 - 09:38:06

nawet w szmateksach można spotkać firanki w korzystnych cenach;)
czasem nawet za symboliczną 1 zł

Gdzie kupić firanki

27 cze 2017 - 17:19:24

Swoje firanki do domu kupiłam w sklepie internetowym http://sklepfiranki.pl
Baardzo duży wybór oraz świetna cena :)

Gdzie kupić firanki

16 maj 2018 - 17:40:40

Polska fabryka firanek WISAN - sklep internetowy

Gdzie kupić firanki

16 maj 2018 - 17:59:24

Cytat
zawada6
nawet w szmateksach można spotkać firanki w korzystnych cenach;)
czasem nawet za symboliczną 1 zł
potwierdzam sama kupuje poszewki, zasłony, oraz inne tekstylia w sh

Gdzie kupić firanki

17 maj 2018 - 10:50:43

ja kupuje na allegro u sprawdzonego sprzedawcy. ma też piękne zasłony

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie kupić firanki

18 maj 2018 - 07:30:08

Bardzo ładne firanki są w Castoramie ale najlepiej poszukać na stronach internetu bo tam można zamówić pod wymiar.

Gdzie kupić firanki

18 maj 2018 - 08:06:41

Cytat
ew-ga
Bardzo ładne firanki są w Castoramie ale najlepiej poszukać na stronach internetu bo tam można zamówić pod wymiar.
to fakt , przynajmniej można je dotknąć sprawdzić odcień bieli .Są jeszcze sklepy z firankami , wybór jest ogromny ale jeśli ktos ma nietypowe okna to trudno musi kombinować.

Gdzie kupić firanki

18 maj 2018 - 11:26:07

Najprostsze do pokoju dziecka kupiłam w Liroyu.

niezweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie kupić firanki

21 maj 2018 - 12:13:37

Bardzo ładne firanki kupiłam w Pepco.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie kupić firanki

02 lip 2018 - 12:52:25

Serio w Waszym pepco są firany? Sama ostatnio bylam i zadnych firan w pepco nie widziałam. W moim są głównie ubrania oraz jakies duperele do domu takie jak kubeczki i jakies obrazki. Ale nie firany :P
Sama kupowałam firany w kilku miejscach:
w salonie szyłam na wymiar, ale trochę załuję z perspektywy czasu bo wiele się nie różnią od gotowych a zapłaciłam za nie prawie 1000 zł a to jednak sporo.
w łazience mam z ikei
Do kuchni, do sypialni oraz do pokoju dziecka zamawiałam firany z neta, mianowicie ze sklepu Firaneo.pl i z nich jestem najbardziej zadowolona. Nie było drogo, firanki porządne, te do kuchni szyłam w sklepie na wymiar (tak, jest tam taka możliwosc i kosztowała kilka złotych). I szczerze to niewiele rożnią się od tych drogich z salonu. Jakbym wiedziała to od razu zamowiłabym przez internet.

Gdzie kupić firanki

11 paź 2018 - 15:37:44

Do nie dawna uważałam, że firanki to przeszłość, jednak od niedawna znów się do nich przekonałam. Szczególnie przydały mi się w letnie upały kiedy przysłaniały mi troszkę wpadającego do domu słońca... Zgadzam się z pozostałymi opiniami, że najtaniej jest w internecie, i trzeba poczekać na kuriera... choć i w sklepie stacjonarnym czekamy na usługę szycia. Ostatnio zakupiłam takie fantazyjne firanki co sądzicie https://alena-firany.pl/firany.html ?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-08 21:45 przez Krysia722.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić firanki

18 lut 2019 - 10:55:23

Polecam Centrum Firan ze Strzyżowa, ogromy wybór firan, zasłon i różnych dodatków a także szycie na miarę dla klienta. Profesjonalne podejście do każdego zamówienia. Zamawiałam u nich nie raz i za każdym razem jestem zadowolona z efektów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przeprowadzka- jak się spakować?