Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Gdzie kupić firanki

02 lut 2017 - 12:18:52

Gdzie kupić firany? Którą firmę polecacie?

Gdzie kupić firanki

02 lut 2017 - 12:38:29

nie wiem czego dokladnie potrzebujesz, ale calkiem niedawno szukając czegos dla siebie natknelam sie na tą stronę <moderacja-spam> moze i tobie sie spodobaja, pozdrawiam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 13:06 przez moderator.

Gdzie kupić firanki

02 lut 2017 - 13:17:28

nie okresliłas o jakie dokładnie Ci chodzi ale fiiranki kupisz wszedzie od ikea po liroy merlin czy inetrnetowe skelpy np. eurofirany a nawet w sh mozna trafić bardzo fajne ja np, w sh kupiłam kilka razy zasłonki nowiutkie z metka i duzo taniej niz w sklepie

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Gdzie kupić firanki

02 lut 2017 - 14:10:53

No dobra w takim razie może opiszę wiecej. Siedzę sobie mianowicie od kilku dni na allegro, ale nie jestem w stanie znaleźć niczego sensownego. Jeśli jakaś firanka mi się spodoba i jest w miare dobrej cenie to schodzę do opisu i się dowiaduję,że jest chińska. A chciałabym kupić cos co nie jest tańią chińszczyzną ( kilka razy się nadziałam na własnie takie zakupy z tego portalu). Interesuje mnie jakaś delikatna firana, może obszyta koronką? Mam sypialnię w stylu romantycznym i chciałabym powiesić taka na oknie. Widziałam podobne motywy w sypialniach w stylu prowansalskim i angielskim. Dzisiaj z rana również przeszłam się po stacjonarkach w mieście i tam faktycznie są firany lepszej jakości ale ceny są wysokie ( pani wyliczyła mi prawie 600 zł za firanę a to moim zdaniem przesada).
Przeznaczyłam sobie na zakup do 300 zł.
Coś takiego mi się podoba:
<moderacja-spam>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 13:07 przez moderator.

Gdzie kupić firanki

02 lut 2017 - 14:44:40

wiekszosc rzeczy jest produkowana w chinach i to wcale nie znaczy ze sa kiepskiej jakosci tylko co za tym idze tez cena . Firanki z gipura znajdzier w liroy merlin duzy wybor tylko uprzedzam taka firanka do tanich nie nalezy. cena zalezeć bedzie od tego jaka długa ma byc i jak szeroka czy mocno marszona czy słabiej
https://www.leroymerlin.pl/szukaj-produkty,fw945.html?q=firany


i jeszcze z nalazłam tu http://www.firantex.pl/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-02 14:54 przez agata74.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie kupić firanki

09 lut 2017 - 21:38:44

Swoje firanki akurat kupiłam w pobliskim sklepie, chyba nie miał żadnej marki, ale firanki bardzo dobrej jakości i już długo je mam.

Gdzie kupić firanki

13 lut 2017 - 13:53:19

Polecam w galeriach handlowych, często są takie sklepy z wyposażeniem domu, firanami itd. Bardzo fajna opcja według mnie :)

Gdzie kupić firanki

13 mar 2017 - 15:14:44

Kupuje od lat w jednej firmie i jestem bardzo zadowolona, materiały dobrego gatunku ale przede wszystkim fajnie wygladają i w domu i od strony ulicy.Świetnie doradzają, wystarczy określić się co się chce, a wśród ogromu firanek wskażą te które nas interesują. Można zamawiać próbki tkanin.

Gdzie kupić firanki

13 mar 2017 - 15:38:57

kupiłam w normalnym sklepie z firankami.
W przyszłym tygodniu mam je odebrać bo kazałam sobie uszyć do kuchni .
Jak będą gotowe to wam pokażę.

Gdzie kupić firanki

13 mar 2017 - 17:31:44

Firanki kupuje na allegro w super cenach. Gatunkowo bardzo dobre.
Gotowe z tasma, obszyte boki :) Od razu wieszam na okno :)

do salonu kupilam taka

cena 139 zl
mega prezentuje sie na oknie :)
zdjecie z internetu



Gdzie kupić firanki

13 mar 2017 - 17:37:43

ładna ale ja nie mam takiego salonuuuuuuuu

Gdzie kupić firanki

14 mar 2017 - 16:46:06

firanka 'eliza ' poszukaj na allegro moze beda wymiarki na Twoje okno :)

Gdzie kupić firanki

15 mar 2017 - 18:43:50

Ja kupowałam kiedyś w OBI :) i bardzo ładne w dobrej cenie znalazłam

Gdzie kupić firanki

15 mar 2017 - 19:30:34

Zależy jakiego efektu oczekujesz - jeśli supermarszczenia i podwieszenia to musisz znaleźć salon firanek szytych na wymiar w swoim mieście, natomiast jeśli chcesz coś prostego i o ciekawym wzorze to warto przejrzeć ofertę Ikei. Ja przy przeprowadzce kupiłam firanki w Ikei, miały byś na chwilę, ale robią takie wrażenie na znajomych, ze na razie zostały.
poza tym zobacz jeszcze kryształy na okno, są bardzo glamour ;)

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić firanki

10 kwi 2017 - 08:37:57

Ja ostatnio pierwszy raz zakupiłam firany z woalu, takie jak tutaj: http://magdalena24.pl/firany-z-woalu , powiem wam szczerze że na początku ciężko było mi się do nich przyzwyczaić ale w końcu się do nich przekonałam. Wyglądają naprawdę świetnie i nadają wnętrzu stylu. Ja generalnie kupuje raczej tylko w sklepach internetowych.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-24 09:21 przez Kaliopa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sklepy z meblami dobrej jakości