Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Poziome paski na ekranie monitora

15 paź 2016 - 20:06:24

Witam ;) Od kilku dni zauważyłam na ekranie monitora poziome przeźroczyste paski dzieje się tak w wyszukiwarce gdy przewijam strone w górę i w dol ale gdy przeglądam coś na komputerze tych pasków nie widać. Czy ktoś miał podobny problem bo juz nie wiem co mam z tym zrobić.

Poziome paski na ekranie monitora

15 paź 2016 - 20:19:25

Może sprawdź czy karta ma dobrze podpięte dodatkowe zasilanie. Jeśli jest dobrze, to karta graficzna może nawalać.

Poziome paski na ekranie monitora

15 paź 2016 - 20:28:03

Cytat
Polaris3
Może sprawdź czy karta ma dobrze podpięte dodatkowe zasilanie. Jeśli jest dobrze, to karta graficzna może nawalać.

Ostatnio wymieniałam zasilacz to w serwisie sprawdzili czy coś jeszcze jest do wymiany to powiedzieli ze wszystko jest dobre. Ale dziwi mnie to że tylko tak się dzieje jak korzystam z wyszukiwarki.

Poziome paski na ekranie monitora

17 paź 2016 - 13:25:15

W wyszukiwarce? Nie czasem w przeglądarce? Bo różnica jest zasadnicza.
Co znaczy przeźroczyste paski? Skoro są przeźroczyste to ich nie widać i nie ma problemu, prawda?

Poziome paski na ekranie monitora

17 paź 2016 - 15:38:37

Cytat
Clanga
W wyszukiwarce? Nie czasem w przeglądarce? Bo różnica jest zasadnicza.
Co znaczy przeźroczyste paski? Skoro są przeźroczyste to ich nie widać i nie ma problemu, prawda?

Tak przeglądarce źle to ujęłam :) A jeśli chodzi o paski to jak czytam coś w internecie jakiś tekst to na środku ekranu pojawia się takie jakby załamanie ja to nazwałam przezroczyste paski bo nie wiem jak to nazwać.

Może ktoś jeszcze wypowie się na ten temat ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-20 11:57 przez Kasia219.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Garnki Hoffner opinie