Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

17 minut temu

elektryka sklep

23 minut temu

wakacje last minute

38 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Meble do sypialni

24 sie 2016 - 09:36:03

Poszukuję inspiracji na urządzenie sypialni. Potrzebuję sprawdzonego sklepu meblowego. Z góry dziękuję za info. Pozdrawiam :)

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

Meble do sypialni

25 sie 2016 - 09:27:02

Z tego co widzę, koleżanka szuka mebli a nie materaca :)
W kwestii mebli właśnie zerknij proszę na ofertę mebli z Kalwarii. Myślę, że znajdziesz inspirację również dla siebie. Pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 3/5

Meble do sypialni

26 sie 2016 - 09:54:03

co by nie mówić o ikei, to meble do sypialni mają bardzo ładne - ja jestem zadowolona i z funkcjonalności i z wyglądu, choć nie każdy llubi ten styl

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Meble do sypialni

05 paź 2016 - 13:28:35

Ja ładną szafę do sypialni wypatrzyłam w ikea. Lubię ich systemy do przechowywania, są bardzo funkcjonalne.

Meble do sypialni

07 paź 2016 - 22:02:41

Takie meble z sieciówek to oczywiście również dobre rozwiązanie, ale wiem z własnego doświadczenia że trzeba wykorzystać każdą możliwą powierzchnię, a już szczególnie w małych pomieszczeniach i tak więc łóżko najlepiej najlepiej takie z szufladami zawsze moga się przydać

Z czasem będzie przybywać rzeczy i trzeba je gdzieś poukładać. Potem szafa najlepiej taka ze wszystkim czyli półki, półeczki, przegródki, wieszaki również preferuję maksymalne wykorzystanie jej, drzwi przesuwne by nie przeszkadzały zamknięte i wszystko gra. Możesz jeszcze wstawić komodę no i oczywiście nie zapominaj o szafeczkach nocnych

Meble do sypialni

10 paź 2016 - 12:03:20

Meble z Ikei może niekoniecznie, ale już wszystkie akcesoria do przechowywania i dodatki do sypialni - owszem. Duży wybór i niewielka cena :)

Meble do sypialni

02 sty 2017 - 15:40:50

Super taka podświetlana komoda. Tylko cena dość wysoka :D

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 7/5

Meble do sypialni

14 kwi 2017 - 11:56:21

łóżko musi byc szerokie miec szafi nocne po bokach, najlepiej zeby mialo zagłówki i z przodu siedzisko, znalazlam kilka fajnych na strone Meble FORTE
<moderacja-spam, prosimy nie edytować treści posta, po zmianie przez moderatora>
<moderacja>



Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-05 21:59 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Meble do sypialni

19 kwi 2017 - 09:14:20

Jeśli chodzi o fajne, nietuzinkowe meble to ja z czystym sumieniem mogę polecić Ci sklep <moderacja-spam> Też niedawno urządzałam sypialnię i salon i zależało mi na czymś ciekawym. Trafiłam na nie na jakimś forum, bodajże na Homebooku i zdecydowałam się na próbę na zakup sofy. Jest ok.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-19 11:41 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 2/5

Meble do sypialni

15 maj 2017 - 14:10:21

Całkiem fajne są te nowoczesne mebelki. Sama jednak wybrałam do swojej sypialni meble tradycyjne. O ile całe mieszkanie mam bardzo nowoczesne to jednak sypialnię wolałam zostawić w ciepłych oraz spokojnych barwach ( w takich wnętrzach czuję się najlepiej).
https://firaneo.pl/
Muszę jednak coś zrobić z oknem ponieważ jest bez dekoracji, mam na razie rolety ale jest to jakieś takie... smutne. Co sądzicie o tej firance?




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-02 09:21 przez juliamroczek.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Meble do sypialni

25 maj 2017 - 18:26:02

Sam też mogę polecić Ikeę. Mają tak duży wybór, że i ceny są u nich konkurencyjne. Szczególnie warto się tam przejść jeżeli ktoś lubi bajeranckie meble, bo takich tam nie brakuje. :)
Ale jeżeli prosisz o podawanie sklepów, to tutaj też jest duży wybór. ;)
http://abcsypialni.pl/10-lozka-tapicerowane

Meble do sypialni

26 maj 2017 - 13:32:37

Ja bardzo lubię ten sklep meblowy Co prawda skorzystałam z niego, bo mieszkam i miarę blisko i mogłam podjechać na miejsce zobaczyć jak te meble wyglądają na żywo, ale jestem zadowolona z jakości. Jak będę po wakacjach odświeżać salon to myślę, że też coś u nich znajdę

Meble do sypialni

30 maj 2017 - 23:37:01

Pomyśl też o dużej szafie/garderobie… koniecznie z drzwiami przesuwnymi. Dobrze znane szafy skrzydłowe, choć bez wątpienia pojemne i funkcjonalne, mogą przysporzyć nie lada kłopotu – nie wszędzie bowiem znajdziemy tyle miejsca, by komfortowo skorzystać z tak otwieranego mebla. Na przeszkodzie może stać rama łóżka, niewielka komoda czy nocna szafeczka, a w grę wchodzą zwykle milimetry nie pozwalające na ułożenie tej kompozycyjnej układanki w jedną całość. Dlatego w naszych domach coraz częściej goszczą systemy przesuwne, dzięki którym z łatwością zbudujemy wymarzone królestwo dla naszych ubrań. Polecamy system Overline Plus – doskonały efekt dekoracyjny

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 4/5

Meble do sypialni

06 wrz 2017 - 16:27:01

Inspiracji na urządzenie sypialni szukaj w nowym katalogu <moderacja> Jest tam obszerna sekcja poświęcona temu jak urządzić sypialnię. Nikt nie wspomniał jeszcze o meblach Black Red White, mi się one bardzo podobają, a do sypialni wybrałabym meble z kolekcji eko Martina tej firmy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-05 21:56 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 6/5

Meble do sypialni

11 wrz 2017 - 14:09:39

biała sypialnia to jest to bym chciala miec najbardziej w nowym domu

<moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-21 11:23 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak przygotować ogród pod warzywa gruntowe?