Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Muszki owocówki HELP

23 sie 2016 - 13:48:34

Dziewczyny, wykończą mnie tego roku te małe muszki owocówki, choć nie mam pewności że to typowe owocówki. Są dosłownie wszędzie! plaga! nie trzymam wielu owoców na wierzchu, smietniki na bieżąco czyszczone a muszki są non stop w ogromnych ilościach, u was też tyle tego? jak z nimi walczycie? kuchnia oblepiona nimi..

Muszki owocówki HELP

23 sie 2016 - 13:55:20

Nalej octu do słoika i postaw tam, gdzie jest ich najwięcej- same popełnią samobójstwo ;)

Muszki owocówki HELP

23 sie 2016 - 14:00:07

Cytat
MGR_
Nalej octu do słoika i postaw tam, gdzie jest ich najwięcej- same popełnią samobójstwo ;)

a ja chwilę później jak poczuję zapach octu ;)

Muszki owocówki HELP

23 sie 2016 - 14:06:29

Ojej, to inny sposób bez nakładów finansowych i bez strat w ludziach - włącz suszarkę i gorące powietrze skieruj na te małe skrzydlate upierdki. Podobno padają jak muchy ;)

Muszki owocówki HELP

23 sie 2016 - 14:21:39

U mnie to samo :/ pojecia nie mam skąd te skrzydlaki sie pojawiają :/ a sprzątam nawet 3 razy dziennie ( uwielbiam czystość i pusty zlew) a one i tak sie pojawiają. Ale spróbuje octu na pewno :)

Muszki owocówki HELP

23 sie 2016 - 18:27:31

podobno odstraszaowocówki połówka cytryny i wbite w nią goździki

Muszki owocówki HELP

23 sie 2016 - 21:06:28

Mnie też w tym roku okupuja muszki . Pomogła szklanka octu jabłkowego do tego odrobina płynu do naczyń. Po 2 dniach wszystkie się utopiły . A jeśli przeszkadza Ci zapach octu to polecam 2 sposób który też wypróbowałam

Jak pozbyć się muszki owocówki sprawdzony i skute…: https://youtu.be/WdO9k-fXqSA



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-23 21:07 przez Kaska113.

Muszki owocówki HELP

25 sie 2016 - 08:37:31

ja nie trzymam owoców na wierzchu tylko w lodówce.
cytryna z wbitymi gozdzikami moze zadziała

Muszki owocówki HELP

27 wrz 2016 - 14:55:03

Mi lecą do pomidorów, a pomidory nie lubią być przechowywane w lodóce bo dostają ciemnych plam i łatwiej się psują. Nie wie co na te muchy działa, chyba tylko zima ;) Ocet fajnie, ale musiałby ciągle stać, bo jedne wymrą i nowe się pojawią.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Meble do sypialni