Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

Jakie macie sposoby na oszczędzanie?

27 cze 2018 - 22:46:06

konto oszczędnościowe na atrakcyjnych warunkach. Oszczędzaniew domu - energoszczędne oswietlenie.W swoje firmie zreszta też mam energoszczedne oświetlenie firmy Trilux. Jest tak zrobione ,ze nie męczy oczu moich pracowników

Jakie macie sposoby na oszczędzanie?

28 cze 2018 - 10:37:00

Staram się robić zakupy z rozsądkiem, a wszystkie pieniądze jakie mi zostały po wypłacie z poprzedniej wypłaty wybieram z bankomatu i odkładam, dzieki temu oszczędzam kilkaset złotych miesięcznie :)

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie macie sposoby na oszczędzanie?

09 sie 2018 - 23:09:55

Ja osobiście korzystam z tego co oferuje mi Toyota Bank, czyli bardzo fajne konto oszczędnościowe, które pozwala mi zaoszczędzić kilka ładnych procent w skali roku. Wygodne w użyciu, moim zdaniem bardzo fajna opcja jeśli ktoś ma konto w tym banku.

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

Jakie macie sposoby na oszczędzanie?

31 sie 2022 - 19:24:21

Można mieć pewność co do tego, że inwestowanie jest dobrą rzeczą, natomiast czasami nie jest tak kolorowo. Jak na przykład branie kredytów i przez to popadanie w zadłużenie. Należy szybko znaleźć rozwiązanie i tu myślę, że nie najgorszym pomysłem będzie [url=https://splatachwilowek-wroclaw.pl/konsolidacja-chwilowek-bez zdolnosci-kredytowej-wroclaw]konsolidacja chwilówek bez zdolności kredytowej Wrocław[/url] . Polecam wziąć to pod uwagę, można pogadać z doradcami na przykład i się więcej w temacie dowiedzieć.

Jakie macie sposoby na oszczędzanie?

09 wrz 2022 - 09:04:37

Lista wydatków. Zrób listę wydatków i jako pierwszą pozycję ustaw: przelew na oszczędności. W ten sposób zawsze coś odłożysz. O resztę będziesz się martwić później :)

Jakie macie sposoby na oszczędzanie?

05 lut 2023 - 17:59:38

Świetnym sposobem na oszczędzanie jest szukanie promocji. Właściwie to co by nie kupował można poszukać promocji i trochę oszczędzić. Ja przeglądam gazetki na serwisie https://blix.pl/ i sporo oszczędzam miesięcznie na zakupach, bo przeglądam właśnie gazetki i znajduję okazje. Polecam wszystkim ten sposób.

Jakie macie sposoby na oszczędzanie?

06 lut 2023 - 08:23:14

ja co miesiąc wpłacam część wyplaty na konto oszczędnościowe, a resztę budzetu rozplanowuje w aplikacji notion

Jakie macie sposoby na oszczędzanie?

30 lip 2023 - 09:44:44

Nie wiem czy konto oszczędnościowe jest w stanie dać taki zysk jaki daje oszczędzanie dzięki pracowniczym planom kapitałowym. Ja mam już tam ponad 8 tys uzbierane a nie mam jakiś wysokich zarobków. Jak chcesz dowiedzieć się więcej to ten

filmik z pewnością odpowie na Twoje pytania

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

inspiracje by nadac klimat w domu