Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 1/5

Powiedzcie mi proszę, które z tych krzeseł według was się będą bardziej nadawać do jadalni urządzonej w stylu nowoczesnym? Mam spory dylemat. Meble jasne, kolorystycznie jak najbardziej będą pasować - pytanie tylko które z nich mam wybrać?


wizualnie zdecydowanie bardziej podoba mi się drugie, ale warto zwrócić uwagę na to żeby były wygodne :)

ja bym wybierała wygodne a nie takie które ładnie wygladają

Cytat
agata74
ja bym wybierała wygodne a nie takie które ładnie wygladają
dokładnie tak, a te przedstawione w poście wyglądają na koszmarnie niewygodne, jeśli już - to pierwsze wydaje się lepiej wyprofilowane

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 4/5

Jak dla mnie zdecydowanie to pierwsze - to drugie kojarzy mi się ze mieszkaniami w stylu filmów science-fiction, co może wygląda ładnie, estetycznie, ale zastanawiam się właśnie jak z wygodą. Pierwsze tak jak wspomniała alicja napewno jest lepiej wyprofilowane i będzie na nim wygodniej, a w jadalni to chyba jest podstawa.

żadne. i nie plastikowe do jadalni , w kuchni możesz ustawiac plastiki

Jak dla mnie ciekawiej wygląda drugie, ale to musisz sama się przekonać, bo jak chcesz korzystać z takich krzeseł z jadalni, w której kwestia wygody jest jednak w jakiś tam sposób kluczowa, bo to pomieszczenie, z którego sie często korzysta - no chyba że w jadalni nie masz telewizora i mimo wszystko częsciej korzystasz z salonu ;)

Jak dla mnie dwójka - jakoś bardziej mi pasuje po prostu. Jak powiesz mi skąd to masz to byłabym bardzo wdzięczna. W ogóle ciekawi mnie ta jadalnia, bo dzisiaj naprawdę rzadko się z tym spotykam. Większość moich znajomych sobie zrobiło z pokoju dziennego jednocześnie jadalnię. W ogóle dzisiaj kuchnia z jadalnią to już rzadkość, a co dopiero sama jadalnia osobno. Bo rozumiem, że tak będziesz mieć?

Zdecydowanie dwójka, chociaż jak tu dziewczyny mówią może być niewygodne. To taki hooker, do przycupnięcia raczej. Z kare design mam coś ciekawszego, wydaje mi się że bardziej funkcjonalne niż ta dwójka - http://www.kare24.pl/krzeslo-forum-trumpet-p-694 Ale MamijaBożeszty mój co tam są za superanckie w ogóle krzesła. Nie będę robić ot ale wpisz sobie tam w wyszukiwarkę 'krzesło yeti' - im in love serce

Cytat
Antoinette30
Powiedzcie mi proszę, które z tych krzeseł według was się będą bardziej nadawać do jadalni urządzonej w stylu nowoczesnym? Mam spory dylemat. Meble jasne, kolorystycznie jak najbardziej będą pasować - pytanie tylko które z nich mam wybrać?

Chyba pierwsze. Drugie byłoby super, ale te nogi jakoś mi do tego kompletnie nie pasują. Chyba że coś innego z mebli jest w takich kolorach jak te nogi.

niezweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
Koliberek132
Zdecydowanie dwójka, chociaż jak tu dziewczyny mówią może być niewygodne. To taki hooker, do przycupnięcia raczej. Z kare design mam coś ciekawszego, wydaje mi się że bardziej funkcjonalne niż ta dwójka - http://www.kare24.pl/krzeslo-forum-trumpet-p-694 Ale MamijaBożeszty mój co tam są za superanckie w ogóle krzesła. Nie będę robić ot ale wpisz sobie tam w wyszukiwarkę 'krzesło yeti' - im in love serce

Cytat
Antoinette30
Powiedzcie mi proszę, które z tych krzeseł według was się będą bardziej nadawać do jadalni urządzonej w stylu nowoczesnym? Mam spory dylemat. Meble jasne, kolorystycznie jak najbardziej będą pasować - pytanie tylko które z nich mam wybrać?

to twoje to wyjęte jak z jakiegoś powrotu do przeszłości 2 :d ja osobiście najbardziej jestem za tym pierwszym ze zdjecia pierwszym mimo wszytsko wydaje mi sie najwygodniejsze a przynajmniej najlepsze do jadalni :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie macie sposoby na oszczędzanie?