Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

gniazdka elektryczne

01 sie 2016 - 20:13:32

Zastanwiam się, moze któraś z was jest w stanie polecić jakieś dobre gniazdka elektryczne które warto kupić. I czy jest taka możliwosc żeby to samemu założyć ;??? przepaliło mi się ostatnie działające gniazdko w sypialni wczoraj i nie mam pojęcia co z tym zrobić. a żadnego faceta pod ręką. Patrzyłam na instruktaże na yt, jakiś producent gniazdek Ospel miał wrzucone, nie wygląda to tak strasznie, ale nie mam pojęcia jak wygląda to w praktyce. Może miałyście podobny problem ;))) a może sie zdecydować na te gniazdka, całkiem profesjonalnie to wyglądało. no.. nie mam pojecia co robić

gniazdka elektryczne

04 sie 2016 - 06:21:32

hmm, jezeli masz smykałkę do takich rzeczy to mozesz spróbować, ale ja bym lepiej jednak wezwała jakiegoś chłopa do tego :P niech się panowie wykażą. ja mam Ospela u siebie założonego i to są bardzo dobre gniazdka, nigdy mi się nic nie poprzepalało i nie było potrzeby wymieniania

gniazdka elektryczne

04 sie 2016 - 08:26:12

Witaj. Sama możesz wymienić, lecz skoro przepala to znaczy, że jest gdzieś problem :) kup nowe, które wybrałaś bo firma jest oki i do dzieła :) tylko nie zapomnij wyłączyć bezpieczników ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kompozyt drewna - czy warto?