Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

Łóżko do nowoczesnej sypialni

28 lip 2016 - 13:18:52

Mam mieszkanie w tym sypialnie w nowoczesnym stylu. Zastanawiam się jakie łóżko kupić, aby nie powstał misz-masz. Łóżko najlepiej takie o szerokości 160 z wygodnym materacem. Jakieś sugestie, podpowiedzi, typy?

niezweryfikowana
Posty: 568
Ostrzeżenia: 9/5

Łóżko do nowoczesnej sypialni

29 lip 2016 - 12:10:11

Bardzo fajne jest na przyklad do łożko New Design na zdjęciu poniżej:


Mam bardzo podobne tylko trochę inny model ( również kupowałam w tej firmie ale dobre kilka lat temu tak wiec mieli trochę inne modele łożek, niemniej styl jest ten sam). Również tak jak Ty wole nowoczesne wystroje wnętrz. O wiele lepiej się w takich mieszkaniach czuję.
Na tej stronie jest spory katalog:
http://newdesign.pl/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-05 12:24 przez andraa.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Łóżko do nowoczesnej sypialni

06 wrz 2016 - 10:27:33

Może solidne łóżka chowane żeby mieć więcej miejsca w sypialni i dołożyć do tego narożnik ja u siebie tak mam że narożniki i łóżko chowane w razie co w dzien siedzi się na narożniku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-06 12:01 przez moderator.

Łóżko do nowoczesnej sypialni

08 wrz 2016 - 15:30:40

Podoba mi się to łóżko - ze skóry? Jeżeli tak to przynajmniej dość łatwe w czyszczeniu. Niestety cena pewnie też równie ciekawa i powalająca.

Łóżko do nowoczesnej sypialni

12 paź 2016 - 08:42:16

sprawdzałaś już łóżka new design warszawa ? mają szeroki wybór nowoczesnych łóżek ;)

Łóżko do nowoczesnej sypialni

21 paź 2016 - 14:02:24

Te @crezo mi się nie podobają :)

Łóżko do nowoczesnej sypialni

21 paź 2016 - 15:15:15

Ostatnio zaczęliśmy się zastanawiać nad wystrojem pomieszczeń.
Zdecydowaliśmy się mieć w sypialni okrągłe łóżko.
Zastanawiam się tylko, jak to tak naprawdę może być. Nie mam u kogo sprawdzić funkcjonalności :P



Łóżko do nowoczesnej sypialni

11 gru 2016 - 13:18:49

Witam,
Najważniejsze jest, żeby łóżko nie skrzypiało, trzeszczało.
Mam jedyne w swoim rodzaju łóżko. Znajomy projektant je wymyślił. Z tego, co wiem, to kilkoro jego znajomych takie ma
To łóżko ze stali, nie mylić ze skręcanym metalowym. Firma dała mi wieczystą gwarancję na ramę!! Rama jest polakierowana w lakierni i miałam możliwość wyboru dowolnego koloru (zdecydowałam się na czerwony mat ). Do ramy pasują dwa stelaże i materac z IKEI, i bardzo dobrze, bo akurat stelaże i materace są w IKEI dobrej jakości, i dość tanie. Łóżko nigdy nie skrzypi, bo zawsze w poprzednich dwóch moich łóżkach piszczała drewniana rama łózka na łączeniach. Tę ramę kupuje się w całości i przyjechała do domu też w całości, tzn. nie była skręcana. Łóżko jest ciężkie, ale firma na szczęście zapewnia transport, z wniesieniem i ustawieniem. Warunek jest jeden: trzeba mieć odpowiednią klatkę schodową lub większą windę, ale to też oni sami sprawdzili. Nogi regulowane, co było dla mnie akurat ważne, bo mam trochę krzywą podłogę w sypialni, jak się okazało:). Wreszcie cisza, bez względu na to, co i jak z mężem robimy:) jest super i wreszcie jest komfort, myślę, że na lata:)))

Łóżko do nowoczesnej sypialni

11 gru 2016 - 15:48:05

Warto też pomyśleć o prostej zabudowanej skrzyni w jednolitym kolorze. Wykonają wszędzie tam gdzie robią meble i kuchnie na wymiar. Coś takiego kształtem (ja mam bardzo podobne bez światełek i tego podnoszenia)

http://archiwum.allegro.pl/oferta/lozko-160x200-cm-biale-stelaz-led-skrzynia-i5836877179.html

Łóżko do nowoczesnej sypialni

19 gru 2016 - 11:10:35

Fajne to okrągłe łóżko ale to rozwiązanie do naprawdę dużej sypialni raczej :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Łóżko do nowoczesnej sypialni

27 gru 2016 - 11:10:35

Nie wiem, czy lubisz, ale ja uwielbiam białe stylizacje w mieszkaniu, a w sypialni to już jest konieczność. W innym kolorze nie potrafię dobrze wypocząć. Tylko http://www.mirjan24.pl/844-biale-meble potrafią uspokoić moje rozdrażnienie po dniu pełnym napięć.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-28 07:34 przez amec.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 5/5

Łóżko do nowoczesnej sypialni

30 gru 2016 - 11:39:09

Też uwielbiam białe meble, do swojej sypialni marzy mi się takie łóżko <moderacja-spam> i tak jak szukasz ma nowoczesny wygląd, może Cię zainteresuje.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-02 12:21 przez moderator.

Łóżko do nowoczesnej sypialni

02 sty 2017 - 15:41:29

Białe wygląda bardzo estetycznie, ale zupełnie nieprzytulnie. Dla mnie sypialnia powinna być bardzo przyjemnym miejscem :)

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Łóżko do nowoczesnej sypialni

21 maj 2019 - 11:54:44

Jeśli już o łóżku mowa to uważam, że warto także zastanowić się nad wyborem odpowiedniego materaca. Jeśli interesują Cię na przykład materace piankowe najwyższej jakości poszukaj w google Viscotherapy. Niedawno sama kupiłam u nich materac z pianki 85g/m3 i jestem bardzo zadowolona z jego jakości tym bardziej, że kosztował niecałe 2.000 co uważam za bardzo korzystną ofertę!

Łóżko do nowoczesnej sypialni

13 wrz 2019 - 09:14:19

Bardzo ładne to łózko.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

gniazdka elektryczne