Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Narzuta na łóżko i fotele

21 lip 2016 - 09:49:34

Hej...
Poszukuję narzuty- najlepiej komplet na łóżko + 2 fotele. Problem jest taki, że na łóżko potrzebuję wymiaru minimum 170 x 200/220. Wszystkie dostępne na allegro czy innych portalach (łącznie z materiałem z "metra";) mają szerokość 150,160,165. Może napotkałyście coś o podanych przeze mnie wymiarach ??
Najlepiej żeby nie był to materiał w stylu satyny itp. tylko coś miłego w dotyku :)

Pozdrawiam i liczę na pomoc.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Narzuta na łóżko i fotele

21 lip 2016 - 09:57:39

piękne narzuty są w sklepach english home, uwielbiam je, za każdym razem kiedy tam jestem wychodzę z jakąś pościelą, narzutą albo inną pierdółką

niezweryfikowana
Posty: 578
Ostrzeżenia: 9/5

Narzuta na łóżko i fotele

27 lip 2016 - 15:07:41

Zerknij sobie do sklepu Dekoria . Jest to największy sklep w sieci z tekstyliami do domu. Zamawiałam tam jakiś czas temu cały komplet do sypialni. Czyli pościel oraz narzute na łóżko z poduszkami dekoracyjnymi. Spokojnie znajdziesz tam również większe rozmiary narzut ( sama wcześniej również szukałam na allegro ale tam są jedynie mniejsze narzutki).

Jeśli nie bedzie Ci odpowiadała żadna gotowa narzuta to jest tam możliwość uszycia narzuty na rozmiar jaki wybierzesz ( trzeba zadzwonić i się dogadać).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Macie ogrody zimowe?