Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie macie sposoby na oszczędzanie?

18 kwi 2016 - 19:46:38

Czym ogrzewacie swoje domy? Ile jedzenia tygodniowo kupujecie? Czy robicie miesięczne rozliczenia rachunków i zsstanawiacie się, co zrobić, aby płacić mniej?

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

Jakie macie sposoby na oszczędzanie?

25 kwi 2016 - 21:36:00

Sporą, aczkolwiek opłacalną inwestycją jest eko-dom. Sposobów jest wiele, nie trzeba od razu przebudowywać całego domu. Podsyłam małą inspirację: http://www.dopoznania.pl/wroclaw/pl/moda_na_eko.html :)

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 2/5

Jakie macie sposoby na oszczędzanie?

06 cze 2016 - 12:42:52

Eko dom to jest spora inwestycja, zwraca się po bardzo długim czasie. Ja w mieszkaniu mam normalnie centralne ogrzewanie. Na oszczędzanie najlepsze jest kupienie mieszkania. Rynek pierwotny Wrocław oferuje wiele propozycji, wtedy jak przeliczysz sobie miesięczne wydatki na ratę okaże się, że są niższe od czynszu z opłatami dla właściciela mieszkania, od którego wynajmujesz.
<moderacja> spam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-06 13:13 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie macie sposoby na oszczędzanie?

07 lip 2016 - 19:15:00

ile w okresie zimowym placiliście za ogrzanie swoich domów? Czym sie ogrzewacie?

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 6/5

Jakie macie sposoby na oszczędzanie?

25 lip 2016 - 16:25:38

moim sposobem jest kupowanie sprzętów agd tylko w dobrej klasie energetycznej takiej a+++ a najmniej a++ tylko wtedy masz pewność że coś zaoszczędzisz - ostatnio chcę zmusić męża zebyśmy zamówili nowa pralkę Candy taką własnie w klasie a+++ wtedy będziemy mogli jeszcze coś więcej oszczędzić.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 6/5

Jakie macie sposoby na oszczędzanie?

05 sie 2016 - 12:47:05

Sprzęt energooszczędny, wyłączanie tego co nie musi akurat chodzić ogólnie kupowanie rzeczy potrzebnych sporo środków czystości wywalaliśmy bo nie używaliśmy a były, żeby były teraz przez Ekozet kupujemy tylko to co jest potrzebne i ogólnie oszczędności miesięczne widać i to na wszystkim ok. 300-400 zł.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

Jakie macie sposoby na oszczędzanie?

30 sie 2016 - 12:31:51

Moja metoda to licznik energii: https://www.e-kupiec.com.pl/a30-bm03b-l-licznik-energii-pradu-podlicznik-lcd-trojfazowy.html W ten sposób trzymam rękę na pulsie ;) Rachunki rzeczywiście mi zmalały, odkąd tego pilnuję.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czym palicie w kominku?