Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

Zapalenie pęcherza

32 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

balkon potrzebne inspiracje

09 cze 2016 - 08:25:40

Teraz bardzo modne są zestawy balkonowe. Dużo ludzi kupuje takie coś, więc może sprawdź , znajdziesz jakąś inspirację dla siebie :) Jak dla mnie świetne rozwiązanie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-13 11:22 przez moderator.

balkon potrzebne inspiracje

09 cze 2016 - 08:56:19

Cytat
maroo51
Bardzo ciekawe aranżacje balkonów. Teraz powstają szklane balkony, wkomponowane praktycznie w mieszkania. Rynek pierwotny Wrocław oferuje nowoczesne rozwiązania, ale kompletnie nie wiem co z takim przeszklonym balkonem można zrobić?
to samo co z normalnym tyle że roślinki zimą fajnie bo nie zmarzna i mozna je przezimowac jak np. pelargonie i będą na drugi rok. Mozna zrobic tzw. oranzerie albo tzw. ogród zimowy

Cytat
Nbales
Teraz bardzo modne są zestawy balkonowe . Dużo ludzi kupuje takie coś, więc może sprawdź , znajdziesz jakąś inspirację dla siebie :) Jak dla mnie świetne rozwiązanie.
zestawy balkonowe nie dla mnie ja wolę cos sama zrobić , pomajsterkować ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-09 08:57 przez agata74.

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

balkon potrzebne inspiracje

13 cze 2016 - 14:45:16

dziewczyny jak myslicie czy takie drzewka iglaste http://euroogrod.com.pl/pol_n_Rosliny-ogrodowe_Drzewa-i-krzewy-iglaste-3887.html nadają się na balkon gdzie dość mocno grzeje od południa? chciałabym jakoś wprowadzić zieleń na balkon ale boję się że drzewka po chwili będą żołte :(

balkon potrzebne inspiracje

23 cze 2016 - 08:11:04

Cytat
mikomysz
dziewczyny jak myslicie czy takie drzewka iglaste http://euroogrod.com.pl/pol_n_Rosliny-ogrodowe_Drzewa-i-krzewy-iglaste-3887.html nadają się na balkon gdzie dość mocno grzeje od południa? chciałabym jakoś wprowadzić zieleń na balkon ale boję się że drzewka po chwili będą żołte :(
Jak bedziesz o nie dbała czyli podlewała i nawoziła( tylko ostroznie z nawozeniem bo te nawozy sa mega mocne i mozna sobie zniszczyć roslinki) to nie powinno byc problemów w mega upały podlewasz 2 razy dziennie rano i wieczorem to powinno zapewnic że będą zielone i ladnie rosły

balkon potrzebne inspiracje

23 cze 2016 - 11:53:06

Może poradzicie mi, jaki rodzaj mebli wybrać na balkon.
Drewno czy technorattan? Potrzebuje tylko stolika i dwóch krzeseł. Balkon jest zabudowany, więc raczej nie powinno być problemów z wilgocią i niszczeniem drewnianych mebli, ale jak z wygodą i trwałością?
Może któraś z Was dokonała takiego zakupu i może coś polecić (lub przesłać link do sklepu).

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 4/5

balkon potrzebne inspiracje

18 lip 2016 - 14:12:14

Alez ja jak ogladam takie zdjęcia żałuje ze nie mam balkonu!

balkon potrzebne inspiracje

20 sty 2017 - 12:29:11

No i pamiętaj, żeby fajną podłogę położyć na tarasie. Moimi faworytami są sztuczna trawa, albo jakieś deski kompozytowe (np. takie), żeby nie trzeba się było martwić o konserwację jak przy drewnie.

balkon potrzebne inspiracje

20 sty 2017 - 15:01:12

Cytat
LaGranda
No i pamiętaj, żeby fajną podłogę położyć na tarasie. Moimi faworytami są sztuczna trawa, albo jakieś deski kompozytowe (np. takie), żeby nie trzeba się było martwić o konserwację jak przy drewnie.
ja mam sztuczna trawę ale marzy mi sie deska :D i w zeszłym roku miałam tak :D pewnie w tym roku cos nowego wpadnie bo mam kilka fajnych gadzetów już nie mogę sie doczekać kiedy zacznę stroić swoj balkon tańczy

balkon potrzebne inspiracje

20 sty 2017 - 15:17:05

Te palety i poukładane na nich poduchy są obłędne!
Świetne są też te lampiony/latarenki.
Tego jeszcze u siebie nie zastosowałam.
Muszę się wybrać na "ciarupy"...haha!:D

Jestem wielką zwolenniczką staroci.
Uwielbiam przerabiać "śmieci" na przedmioty,które śmiało mogą jeszcze do czegoś posłużyć.Uważam,że ważny jest pomysł i oryginalność.
Nie lubię nowych,seryjnych rzeczy za sklepu.
Takich inspiracji naszukałam.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-20 15:46 przez czarownicaao.

balkon potrzebne inspiracje

21 sty 2017 - 12:52:48

ja dostałam w zeszłym roku skrzynki oraz kolejną paletę i czekam na wiosnę by sie pobawić w stolarza



balkon potrzebne inspiracje

22 sty 2017 - 17:15:04

@agata74
Takie skrzynki są kapitalnym materiałem.
Widziałam kiedyś pociąg zrobiony przed domem z takich skrzynek-odlot!

Ja bym zrobiła z nich siedzenia i stół.Odwracając je do góry dnem i ustawiając jedna na drugiej masz siedzenia.Wystarczy z góry przymocować coś miękkiego-jako siedzisko.
Tak samo powstałby stół,ale raczej na górze przykręciłabym jakąś płytę,bo kubek może się przewrócić.
Wszystko wyglądałoby super,pomalowane na jakieś wesołe kolory.
Na mnie zrobił wrażenie błękit lub róż.

Widziałam też fajne regały z takich skrzynek.
Też mogłyby się sprawdzić na balkonie-o ile jest duży.
Trzeba tylko poprzykręcać skrzynki spodem/dnem do ściany.Jeśli ustawisz jedna na drugiej,możesz budować fajne kompozycje i zabudowywać całe ściany-tworzy się mnóstwo półek.Moim zdaniem najciekawiej wyglądają wtedy pomalowane każda na inny kolor.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-22 17:19 przez czarownicaao.

balkon potrzebne inspiracje

22 sty 2017 - 20:14:11

@czarownicaao siedzisko juz mam z palet stolik też skrzynki chce wykorzystać na roslinki, z jednej zrobiłam pojemnik na gazety a reszte wykorzystam na" regał" na moje przydasie ;)

balkon potrzebne inspiracje

20 cze 2017 - 23:01:59

Agata74 Super masz ten balkonik ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-20 23:02 przez LaGranda.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

balkon potrzebne inspiracje

13 mar 2018 - 08:49:35

Ważne też od jakiej strony masz balkon. Od tego powinnaś uzależnić wybór roślin.

----------------------------------------------------------------------------------

<moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-13 08:52 przez moderator.

balkon potrzebne inspiracje

13 mar 2018 - 12:09:16

Cytat
riano
Ważne też od jakiej strony masz balkon. Od tego powinnaś uzależnić wybór roślin.

----------------------------------------------------------------------------------
rosliny to ja wiem jakie mam sadzić chodziło mi bardziej o pomysły zagospodarowania przestrzeni :P

inne inspiracje które mnie urzekły to



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-13 12:19 przez agata74.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ile może kosztować realizacja przeprowadzki międzynarodowej