Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

balkon potrzebne inspiracje

25 kwi 2016 - 22:22:52

Cytat
joanna_be
A co powiecie na zielnik na balkonie? Ja w kuchni non stop korzystam ze świeżych ziół, a przecież o wiele więcej satysfakcji daje potrawa przyprawiona samodzielnie wyhodowanymi ziołami niż takimi kupionymi w sklepie. Poza praktycznym zastosowaniem, ubierają balkon i jak się okazuje organizacja takiego zielonego kącika wcale nie jest trudna. Sprawdźcie koniecznie: http://www.dopoznania.pl/wroclaw/pl/inspiracje_i_nowosci/co_powinniscie_wiedziec_o1.html
ja w tym roku planuję posadzic rozmaryn, oregano, koperek, szczypiorek , bazylię , chiałam tez posadzić sałatę strzepiastą ale nie wiem czy to zrobię czy mi miejsca starczy ;)
,


Cytat
dzamajka
Cytat
agata74
@dzamajka 30m2 balkon chcę to! miałabym co robic jesli chodzi o aranżację ;)

Zapraszam, bedziesz miala pole do popisu :D :D
oj kusisz kochana kusisz :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-25 22:23 przez agata74.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 5/5

balkon potrzebne inspiracje

26 kwi 2016 - 16:02:08

Miałam zielnik na balkonie w poprzednim mieszkaniu i był super, w obecnym mieszkaniu też planuje takie coś zrobić, ale nie bardzo mam ostatnio czas by kupić co potrzeba. Póki co to kupiłam flagę narodową http://www.artykulypropagandowe.pl/flagi-polski/46-flaga-polski-70-x-110-cm.html i przystrajam balkon na 2 maja :)

balkon potrzebne inspiracje

26 kwi 2016 - 16:26:50

mnie inspiruja te skrzynki



balkon potrzebne inspiracje

26 kwi 2016 - 18:35:04

Cytat
Bang_Bang_Bang
mnie inspiruja te skrzynki
skrzynki świetna sprawa :)

balkon potrzebne inspiracje

26 kwi 2016 - 18:58:25

myślę właśnie też żeby sadzić coś w donicach , jakąś sałatę , rzodkiewke i żeby to tez jakoś wyglądało, i podwieszę na hakach z dwie donice na suficie balkonu :)

heh narazie to mój balkon...ale dopiero sie wprowadzilam :P





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-26 19:00 przez Bang_Bang_Bang.

balkon potrzebne inspiracje

26 kwi 2016 - 19:04:09

@Bang_Bang_Bang ja doniczke mam zawieszona na takim haku , a zioła i nie tylko mozna hodowac w paletach ;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-26 19:07 przez agata74.

balkon potrzebne inspiracje

26 kwi 2016 - 19:25:24

agata74 , ale ekstra z tymi ziołami pomysł ! pokazałam mężowi , też mu sie podoba :)

balkon potrzebne inspiracje

26 kwi 2016 - 19:30:37

Cytat
Bang_Bang_Bang
agata74 , ale ekstra z tymi ziołami pomysł ! pokazałam mężowi , też mu sie podoba :)
to fajnie że sie podobają i nie sa drogie w zrobieniu tylko dorwac ładna palete troche papieru sciernego, potem tylko przemalowac i sadzić ;) zwłaszcza ze u ciebie jest gdzie zawiesic taka palete bo masz scianę szarą i taka pateta spatynowana drewniana sświetnie bedzie wygladac na takiej scianie

balkon potrzebne inspiracje

27 kwi 2016 - 06:35:28

dokładnie :) ogolnie to planuję jeszcze zakup leżaka i grilla elektrycznego ( mam gniazdko na balkonie ) a leżak sie przyda bo mój balkon jest mocno słoneczny czego na zdjęciu nie widać :)

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

balkon potrzebne inspiracje

27 kwi 2016 - 11:32:59

Przepiekne są te palety wiszące z których zrobione są kwietniki serce Chyba musze męża o coś takiego poprosić, bo wygląda to pięknie. Szczególnie jakbym to jeszcze pomalowała ładnie jakoś np na biało czy błekit.

balkon potrzebne inspiracje

27 kwi 2016 - 14:03:07

Cytat
MickyMK
Przepiekne są te palety wiszące z których zrobione są kwietniki serce Chyba musze męża o coś takiego poprosić, bo wygląda to pięknie. Szczególnie jakbym to jeszcze pomalowała ładnie jakoś np na biało czy błekit.
a pc co męza, samemu piła, papier scierny w łapki i 3-4 h pracy i ogotowe :) a malowanie potem

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

balkon potrzebne inspiracje

28 kwi 2016 - 14:51:19

No jak mi przywiezie paletę to juz sobie poradze ale pomoc w powieszeniu na ścianie może isę przydac.

balkon potrzebne inspiracje

07 maj 2016 - 18:17:34

dzis zakupiłam kwiatki na balkon wiec mozna sie relaksowac



niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 2/5

balkon potrzebne inspiracje

06 cze 2016 - 12:48:13

Bardzo ciekawe aranżacje balkonów. Teraz powstają szklane balkony, wkomponowane praktycznie w mieszkania. Rynek pierwotny Wrocław oferuje nowoczesne rozwiązania, ale kompletnie nie wiem co z takim przeszklonym balkonem można zrobić?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Polysk biały czy czarny ???