Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

24 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

balkon potrzebne inspiracje

12 kwi 2016 - 20:17:01

@malmie to jest własnie bakopa sa dwie odmiany biała i fioletowa :)jest mega wytrzymała , mnie sie podoba jeszcze lotus ale jak sa upały duze to nie kwitnie do kwitnienia lubi tak do 20-25 stopni



zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

balkon potrzebne inspiracje

12 kwi 2016 - 20:21:19

Ten co pokazujesz to też miałam w ubiegłym roku, ale słabo kwitł u mnie. Fajne baty miał, ale kwiaty coś nie bardzo ... szybko spadały. Chyba mu nie pasowało u mnie, albo może źle pielęgnowałam.

A bakopę posadzę, bo roślina to cudna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-12 20:25 przez malmie.

balkon potrzebne inspiracje

12 kwi 2016 - 20:31:10

@malmie bo lotus lubi ciepło ale nie upały , a jak sa upały to przestaje kwitnac a szkoda bo jego kwiatki sa niezwykle oryginalne. ja jeszcze lubie bugenvile i mam malutka ( jest niestety droga ) i tez wymagajaca ale ona lubi słonce i ciepło. mnie sie marzy cytrusowe drzewko moze sobie takowe sprawie ;)



zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

balkon potrzebne inspiracje

12 kwi 2016 - 20:40:32

Może faktycznie upały mu zaszkodziły. Bugenvile oj, to roślina kapryśna i z przechowaniem jest problem jak wyrośnie, ale jak "polubi" człowieka i jak kwiatem sypnie to jest czym się zachwycać. Wiem, bo wujo ma, ale cudeńko :)

balkon potrzebne inspiracje

12 kwi 2016 - 20:48:54

ja mam taka malutka bugenvilke;)i juz mi wypusciła wiosenne listki bo zima zgubiła za ciemno jej było :( a tak sie prezentowała w zeszłym roku



zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

balkon potrzebne inspiracje

12 kwi 2016 - 21:07:10

No chyba Cię "lubiła" w tamtym roku hahaha Jak listki teraz wypuściła to i w tym roku będziesz cieszyć się jej kwiatami.
No wyobraź sobie taką roślinę wielkości 1,5 m i jej kwiaty praktycznie po całości :D

balkon potrzebne inspiracje

12 kwi 2016 - 21:27:00

@malmie to musi bosko wygladać

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

balkon potrzebne inspiracje

12 kwi 2016 - 21:34:31

@agata74 tak to wygląda zajmująco :)
A magnolie lubisz ? Gdyby tak na balkonie magnolie mogły kwitnąć to już widzę jakiego banana byś miała :D

balkon potrzebne inspiracje

12 kwi 2016 - 21:44:07

oczywiscie ze lubie tylko one kwitna zanim maja liscie i potem to sama zieleń a ja lubie takie wiaty co maja i zielone i cos kolorowego. magnolie posadziłam pod blokiem ;)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

balkon potrzebne inspiracje

12 kwi 2016 - 21:49:39

@agata74 kwitnie ? To ulotne piękno, nie dziw się jak tam jakiego kot zobaczysz co zerka :D

balkon potrzebne inspiracje

12 kwi 2016 - 21:51:19

w tym roku nie zakwitnie bo jest jeszcze mała ale licze ze w przyszłym juz bedzie miała kwiaty. jestem tez ciekawa jak moje hortensje tez posadzone prezd blokiem czy beda kwitły bo ja uwielbiam hortensje

balkon potrzebne inspiracje

12 kwi 2016 - 22:03:56

Piekne aranzacje serce ja mam taras 30 m2 i nie mam kompletnie pomyslu na niego. O wiele bardziej podobaja mi sie takie balkony, niby male ale jakie przytulne! Takie urocze dzieki poduchom, oswietleniu, na tle bloku to taka mala egzotyka :)

balkon potrzebne inspiracje

13 kwi 2016 - 18:28:17

@dzamajka 30m2 balkon chcę to! miałabym co robic jesli chodzi o aranżację ;)

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

balkon potrzebne inspiracje

25 kwi 2016 - 21:42:07

A co powiecie na zielnik na balkonie? Ja w kuchni non stop korzystam ze świeżych ziół, a przecież o wiele więcej satysfakcji daje potrawa przyprawiona samodzielnie wyhodowanymi ziołami niż takimi kupionymi w sklepie. Poza praktycznym zastosowaniem, ubierają balkon i jak się okazuje organizacja takiego zielonego kącika wcale nie jest trudna. Sprawdźcie koniecznie: http://www.dopoznania.pl/wroclaw/pl/inspiracje_i_nowosci/co_powinniscie_wiedziec_o1.html

balkon potrzebne inspiracje

25 kwi 2016 - 21:57:15

Cytat
agata74
@dzamajka 30m2 balkon chcę to! miałabym co robic jesli chodzi o aranżację ;)

Zapraszam, bedziesz miala pole do popisu :D :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy! Jak wybawić plamę z sofy skórzanej?