Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

balkon potrzebne inspiracje

12 kwi 2016 - 20:17:01

@malmie to jest własnie bakopa sa dwie odmiany biała i fioletowa :)jest mega wytrzymała , mnie sie podoba jeszcze lotus ale jak sa upały duze to nie kwitnie do kwitnienia lubi tak do 20-25 stopni



zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

balkon potrzebne inspiracje

12 kwi 2016 - 20:21:19

Ten co pokazujesz to też miałam w ubiegłym roku, ale słabo kwitł u mnie. Fajne baty miał, ale kwiaty coś nie bardzo ... szybko spadały. Chyba mu nie pasowało u mnie, albo może źle pielęgnowałam.

A bakopę posadzę, bo roślina to cudna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-12 20:25 przez malmie.

balkon potrzebne inspiracje

12 kwi 2016 - 20:31:10

@malmie bo lotus lubi ciepło ale nie upały , a jak sa upały to przestaje kwitnac a szkoda bo jego kwiatki sa niezwykle oryginalne. ja jeszcze lubie bugenvile i mam malutka ( jest niestety droga ) i tez wymagajaca ale ona lubi słonce i ciepło. mnie sie marzy cytrusowe drzewko moze sobie takowe sprawie ;)



zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

balkon potrzebne inspiracje

12 kwi 2016 - 20:40:32

Może faktycznie upały mu zaszkodziły. Bugenvile oj, to roślina kapryśna i z przechowaniem jest problem jak wyrośnie, ale jak "polubi" człowieka i jak kwiatem sypnie to jest czym się zachwycać. Wiem, bo wujo ma, ale cudeńko :)

balkon potrzebne inspiracje

12 kwi 2016 - 20:48:54

ja mam taka malutka bugenvilke;)i juz mi wypusciła wiosenne listki bo zima zgubiła za ciemno jej było :( a tak sie prezentowała w zeszłym roku



zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

balkon potrzebne inspiracje

12 kwi 2016 - 21:07:10

No chyba Cię "lubiła" w tamtym roku hahaha Jak listki teraz wypuściła to i w tym roku będziesz cieszyć się jej kwiatami.
No wyobraź sobie taką roślinę wielkości 1,5 m i jej kwiaty praktycznie po całości :D

balkon potrzebne inspiracje

12 kwi 2016 - 21:27:00

@malmie to musi bosko wygladać

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

balkon potrzebne inspiracje

12 kwi 2016 - 21:34:31

@agata74 tak to wygląda zajmująco :)
A magnolie lubisz ? Gdyby tak na balkonie magnolie mogły kwitnąć to już widzę jakiego banana byś miała :D

balkon potrzebne inspiracje

12 kwi 2016 - 21:44:07

oczywiscie ze lubie tylko one kwitna zanim maja liscie i potem to sama zieleń a ja lubie takie wiaty co maja i zielone i cos kolorowego. magnolie posadziłam pod blokiem ;)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

balkon potrzebne inspiracje

12 kwi 2016 - 21:49:39

@agata74 kwitnie ? To ulotne piękno, nie dziw się jak tam jakiego kot zobaczysz co zerka :D

balkon potrzebne inspiracje

12 kwi 2016 - 21:51:19

w tym roku nie zakwitnie bo jest jeszcze mała ale licze ze w przyszłym juz bedzie miała kwiaty. jestem tez ciekawa jak moje hortensje tez posadzone prezd blokiem czy beda kwitły bo ja uwielbiam hortensje

balkon potrzebne inspiracje

12 kwi 2016 - 22:03:56

Piekne aranzacje serce ja mam taras 30 m2 i nie mam kompletnie pomyslu na niego. O wiele bardziej podobaja mi sie takie balkony, niby male ale jakie przytulne! Takie urocze dzieki poduchom, oswietleniu, na tle bloku to taka mala egzotyka :)

balkon potrzebne inspiracje

13 kwi 2016 - 18:28:17

@dzamajka 30m2 balkon chcę to! miałabym co robic jesli chodzi o aranżację ;)

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

balkon potrzebne inspiracje

25 kwi 2016 - 21:42:07

A co powiecie na zielnik na balkonie? Ja w kuchni non stop korzystam ze świeżych ziół, a przecież o wiele więcej satysfakcji daje potrawa przyprawiona samodzielnie wyhodowanymi ziołami niż takimi kupionymi w sklepie. Poza praktycznym zastosowaniem, ubierają balkon i jak się okazuje organizacja takiego zielonego kącika wcale nie jest trudna. Sprawdźcie koniecznie: http://www.dopoznania.pl/wroclaw/pl/inspiracje_i_nowosci/co_powinniscie_wiedziec_o1.html

balkon potrzebne inspiracje

25 kwi 2016 - 21:57:15

Cytat
agata74
@dzamajka 30m2 balkon chcę to! miałabym co robic jesli chodzi o aranżację ;)

Zapraszam, bedziesz miala pole do popisu :D :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy! Jak wybawić plamę z sofy skórzanej?