Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kredyt na samochód

29 mar 2016 - 18:25:31

Dziewczyny myślę czy nie pobrać kredytu na samochód. Mam odlozone 10 tys natomiast brakuje mi 5tys. Sprawdziłam że na 36 miesiącu splacalabym ratę 177 zł, oczywiście splacalabym więcej żeby szybko spłacić całość. Mój chłopak mówi że to bez sensu ładować się w kredyty itd. Jak myślicie? Macie też jakieś kredyty???
<moderacja>tytuł wątku powinien odzwierciedlać jego treść

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-06 12:27 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 7/5

Kredyt na samochód

01 kwi 2016 - 14:22:48

Spłacam jeden kredyt ratalny, który brałam przez internet z platformy finansowej. Powiem Ci tak - jeśli warunki kredytu są rozsądne i koszt każdej raty nie będzie dla Ciebie obciążający to nie ma się czego bać. Ja akurat trafiłam na firmę, która mi zaproponowała dobre warunki bo oni porównują oferty od kilku banków i Ci przedstawiają ta która jest najkorzystniejsza. Samochód możesz zawsze wziąć też w leasingu, nie będziesz musiała wtedy brać kredytu,

Kredyt na samochód

05 kwi 2016 - 09:57:15

Chyba nie wiesz o czym mówisz polecając jej leasing- mówię to jako leasingobiorca. Dziewczyna chce autko za kilkanaście tys.

Autorko, wylicz sobie jaki koszt odsetek poniesiesz- może uznasz wtedy, że lepiej poczekać i dozbierać te 5 tys.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Kredyt na samochód

06 kwi 2016 - 12:14:42

nie wzięłabym kredytu w takim celu i takiej kwocie. Kupisz samochód za 15 ale to nie są całkowite koszty- przerejestrowanie, przegląd, opony, w nowo kupionym aucie używanym prawie zawsze doz robienia będzie rozrząd i kilka innych rzeczy. A to są kolejne koszty. Dozbieraj do kwoty jaką potrzebujesz bo na 99% nie zamkniesz się w cenie auta:)

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 6/5

Kredyt na samochód

19 kwi 2016 - 09:34:34

Aktualnie stopy procentowe są niskie. Nigdy nie były chyba takie niskie tak więc jełśi brać kredyt na samochód to włąlśnie teraz.... Jęsli natrafiłaś na fajna okazję to bym wzięła ten kredyt szczególnie,że rata nie będzie duża i nie jest to taka spora kwota. Nie zastanawiałaś się czy nie lepiej byłoby wziąć kredyt na rok? Płacić większą ratę ale również mniejsze odsetki?

Założ również pytanie na forum kredytowym a nie tutaj. Na fourm specjalistycznym jest więcej doradców ;)

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 5/5

Kredyt na samochód

20 kwi 2016 - 12:49:56

zarób, a potem o aucie myśl. co ty myślisz że auto nie ciągnie paliwa? i nie trzeba jeździć na przeglądy? skąd na to kasę weźmiesz?

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 5/5

Kredyt na samochód

27 kwi 2016 - 13:47:52

Zgadzam się, lepiej jest odłożyć trochę grosza i kupić za gotówkę. Kredyt czy leasing przy naprawdę droższym aucie myślę, że jak najbardziej, jeśli raty nie będą wysokie i można sobie pozwolić na taki kredyt. Przez platforme finansową można wziąć przez internet kredyt samochodowy cz leasing, gdzie dobierają ofertę spośród kilku banków, więc jak już to taka opcja najlepiej by wchodziła w grę, bo inaczej można zdecydować się na bank, który akurat nie da najbardziej dogodnych warunków.

Kredyt na samochód

13 maj 2016 - 23:00:52

Decyzja o wzięciu jakiegokolwiek kredytu nie może być nieprzemyślana - w końcu będziesz go spłacać przez dłuższy czas. Banki posiadają zróżnicowane oferty na kredyt samochodowy. Warto przed podjęciem decyzji porównać wiele ofert. Najlepiej skorzystać z kalkulatora kredytów online, np. tutaj

zweryfikowana
Posty: 272
Ostrzeżenia: 2/5

Kredyt na samochód

13 maj 2016 - 23:03:57

wzieliśmy na super warunkach, spłacamy a samochod mamy taki jak chcielismy :)

Kredyt na samochód

13 maj 2016 - 23:07:34

kwota jest niska - osobiście bym pozbierała w gotówce.

My braliśmy kilka lat temu ( kwota ok 70 tys ), spłaciliśmy całość z 1,5 roku później i nie żałuje :) różnica taka, że nie była to chwilówka ani tym podobna pożyczka "na szybko i krótko" - braliśmy normalnie w banku.

Kredyt na samochód

14 maj 2016 - 11:36:14

kredyt bierzemy jeśli ciebie na to stać.
Pomyśl logicznie brakuje ci tylko 5 tyś, nie lepiej uzbierać i nie żałować jak martwić się ze spłatą.

Kredyt na samochód

14 maj 2016 - 23:01:06

Zgadzam się z większością osób tutaj - jak już uzbierałaś tyle, to branie kredytu na tą resztkę, której w tej chwili brakuje, nie jest najlepszym pomysłem.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Kredyt na samochód

15 maj 2016 - 06:49:56

nie będzie lepiej jak sama uzbierasz te 5 tysięcy zamiast pakować się w kredyt?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-15 06:50 przez marciaa0407.

Kredyt na samochód

19 cze 2016 - 13:31:46

Szanowni Państwo,

Firma Kredyt123 z powodzeniem działa na rynku usług kredytowych już od przeszło kilkunastu lat.

Zasady jakimi kierujemy się w naszej pracy zawodowej:
- Dobro klienta przede wszystkim,
- Rzetelna obsługa to podstawa dobrych relacji,
- Nie ma problemów nie do rozwiązania (zawsze jest wyjście z sytuacji).


Obecnie w swojej ofercie posiadamy między innymi:
- Kredyt gotówkowy,
- Kredyt konsolidacyjny,
- Kredyt hipoteczny,
- Kredyt dla firm,
- Konsolidacja chwilówek,
- Kredyt samochodowy,
- Chwilówki,
- Prywatna pożyczka hipoteczna,
- Upadłość konsumencka.

Osoby zainteresowany zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 17 77 07 200 , lub mailowego: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) .

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Kredyt123
https://kredyt123.pl

Kredyt na samochód

19 cze 2016 - 13:57:49

Kredyt na auto, to najgorsze co można zrobić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ile miesięcznie pochłania Wasze życie?