Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

11 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zmywarka

17 mar 2016 - 16:46:08

Moje drogie, mam do Was pytanie (lub do Waszych mężów/ chłopaków). Mianowicie chcę kupić zmywarkę. I tu zaczyna się mój dylemat. Ponieważ moja wnęka na zmywarkę ma dokładnie 60 cm szerokości. Zmywarki (te standardowe, duże) też mają 60 cm. Czy zmywarka może wejść na styk, czy powinien być jednak jakiś luz przy ściankach jak w przypadku pralek?

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

Zmywarka

07 kwi 2016 - 06:35:05

Chyba może wejść na styk. Gdy jest zabudowana w meblach też jest na styk z resztą zabudowy.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Zmywarka

11 kwi 2016 - 13:23:48

Tak. Jeśli masz 60cm przestrzeni to nie powinno być z tym problemu. Moja mama jak kupowała Electroluxa to też brała 60cm ze względu na przestrzeń. Te do zabudowy nie mają żadnej obudowy która zajmuje miejsce niepotrzebnie.

Zmywarka

11 kwi 2016 - 14:06:43

nie musi być luzu.

Zmywarka

11 kwi 2016 - 14:13:25

pamiętaj przy zakupie aby patrzeć na zużycie enegri i wody :) aby sie ja opłacało:)

Zmywarka

11 kwi 2016 - 15:31:03

Tak, tak to jest pierwsze na co patrze :)
Dzięki bardzo za pomoc :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-11 15:31 przez emo_pamela.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Zmywarka

12 kwi 2016 - 11:19:51

Może lepiej rozejrzeć się za zmywarkami w zabudowie? Generalnie jakiś luz powinien być z tyłu. Ale jest teraz tyle zmywarek na rynku, że na pewno coś wybierzesz. W ogóle może warto zainwestować w najnowsze technologie? Czytałam o zmywarkach fimry Candy, mają specjalna aplikację na smartfon, można je ustawiać, zdalnie obsługiwać - komunikacja odbywa się za pomocą wi-fi. Brzmi dosyć nierealnie, ale pewnie za niedługo to będzie standard :)

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

Zmywarka

15 kwi 2016 - 19:14:54

Nie musi być żadnego luzu, zmywarka nie wiruje, więc ani drgnie przy zmywaniu naczyń. Jedynie w szafkach obok nie polecam trzymać jedzenia, bo trochę się grzeją. Dla mnie sterowanie zmywarką zdalne jest bez sensu, przecież i tak te naczynia trzeba włożyć do niej, a tego się zdalnie nie zrobi, to co za problem ją po prostu włączyć przyciskiem ;) Dla mnie na przykład fajną opcją jest wyświetlanie czasu na podłodze, bo ja mam zmywarkę z zabudowanym panelem electroluxa i gdyby mi nie wyświetlała czasu, to nie wiedziałabym ile zostało do końca cyklu.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 5/5

Zmywarka

15 cze 2016 - 16:14:57

W przypadku zmywarki nie musi być żadnych przerw. Spokojnie mozesz sobie wstawić sprzęt na styk. Sama własnie tak zrobiłam. Nie kupuj zmywarki o szerokości 45 cm. Zdecydowanie wygodniejsza jest zmywarka na 60 cm. Mieści się w niej o wiele więcej naczyń.

Sama zdecydowałam sie na <moderacja, spam> Dobra firma, może zmywarka nie była taka tania ale idealnie domywa wszystkie gary. Nawet te najbardziej zabrudzone.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-06 16:13 przez moderator.

Zmywarka

16 cze 2016 - 00:18:40

Dzięki :) Zmywarka już dawno kupiona i sprawuje się świetnie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Półka na szpilki