Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Toaletka, którą wybrać? Help !

09 mar 2016 - 15:59:33

ja mam tą z Ikea, kupiłam na all za 460 zł :) była promocja bo ktoś kupił parę sztuk do jakiegoś dworku na wystrój ale musiał sprzedać :) czasem na all są taniej :0

Toaletka, którą wybrać? Help !

09 mar 2016 - 16:14:43

Ja bym z tych dwóch wzięła nr 1 :-) też niedawno sprawiłam sobie toaletkę na allegro tylko mniejszą gdyż na taką niestety nie mam miejsca ale jest super,uwielbiam spędzać przy niej czas :-)

Toaletka, którą wybrać? Help !

09 mar 2016 - 16:38:55

jak nie masz dużo kaski a chcesz coś fajnego szukaj w ogłoszeniach np olx, można znaleźć niezłe cudeńka za połowę ceny bo komuś się znudziło i chce się pozbyć ;),czasem coś bedzie daleko ale lepiej dać na kuriera i mieć super niż w sklepie nową a nie taką jakby się chciało :)
polecam, ja tak znalazłam, tylko trzeba patrzeć i dzwonić bo te co lepsze po chwili znikają :(

powodzenia

Toaletka, którą wybrać? Help !

09 mar 2016 - 16:58:14

@janetttka1987 @pycia992 na razie tylko szukałam inspiracji- ale macie rację, zerknęłam na All i olx- faktycznie jest spory wybór i tańsze a to w moim przypadku też istotne. Jakbym miała za dużo pieniędzy to kupiłabym dębową piękną za 3500+ cały wystrój sypialni w tym klimacie;)

@minimysz @Asztarte właśnie rozważam taką z szufladkami z boku też. Będzie na pewno bardziej praktyczna.

@Lamania44 może pochwalisz się swoją? i ceną:)

Toaletka, którą wybrać? Help !

09 mar 2016 - 17:45:08

z przyjemnością :-) mała ale własna :-) kupiona na allegro za cenę 350zł już z przesyłką.



Toaletka, którą wybrać? Help !

09 mar 2016 - 18:23:28

Ta z Ikei jest świetna, też zamierzam ją kupić w przyszłości :)

Toaletka, którą wybrać? Help !

09 mar 2016 - 19:27:42

Pierwsza piękna serce też kiedyś taką będe mieć

Toaletka, którą wybrać? Help !

09 mar 2016 - 19:46:08

a nie lepiej samemu sobie skomponować, popatrz na youtubie jak mają dziewczyn y fajnie porobione, wyjdzie na pewno taniej 700 czy 1300 to duzo na 3 kawalki drewna

Toaletka, którą wybrać? Help !

09 mar 2016 - 23:26:35

powiedziałabym że pierwsza, ale szczerze mówiąc rzygam już tą toaletką, tyle razy ją gdzieś widziałam, że nie mogę na nią patrzeć. chociaż jest ładniejsza od tej drugiej, to fakt.
lepiej poszukać na różnych stronach, tak jak dziewczyny mówiły. ja na przykład miałam toaletkę składającą się z szuflad przykręconych do ściany i nad tym wielkie lustro, no i taborecik (z allegro właśnie). można więc też coś takiego rozplanować

dodaję zdjęcie jak ta moja wyglądała :>





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-09 23:42 przez punky7.

Toaletka, którą wybrać? Help !

10 mar 2016 - 00:25:52

Cytat
punky7
powiedziałabym że pierwsza, ale szczerze mówiąc rzygam już tą toaletką, tyle razy ją gdzieś widziałam, że nie mogę na nią patrzeć. chociaż jest ładniejsza od tej drugiej, to fakt.
lepiej poszukać na różnych stronach, tak jak dziewczyny mówiły. ja na przykład miałam toaletkę składającą się z szuflad przykręconych do ściany i nad tym wielkie lustro, no i taborecik (z allegro właśnie). można więc też coś takiego rozplanować

dodaję zdjęcie jak ta moja wyglądała :>

Pierwszy raz widze taka toaletke, jest swietna, pomyslowa:)
Choc moje serce od pierwszego wejrzenia skradla toaletka ikea od lat moj nr 1:) podoba mi sie zamysl toaletki ale mimo duzego metrazu kompletnie nie mam pomyslu i miejsca gdzie by ja umiejscowic u siebie i moja toaletka zostala szuflada w umywalce :-D

Toaletka, którą wybrać? Help !

10 mar 2016 - 16:10:48

@punky7 bardzo oryginalny i ciekawy pomysł ale jednak wolałabym taką przenośną bo lubię często przemeblowywać mieszkanie:)

Toaletka, którą wybrać? Help !

19 mar 2016 - 07:40:50

wszystkie ładne, piękne!

Toaletka, którą wybrać? Help !

19 mar 2016 - 08:53:00

pierwsza jest bardzo ładna i urocza. Sama bym taką chciała ale nie pasowałaby mi w ogóle do pokoju :(

Toaletka, którą wybrać? Help !

19 mar 2016 - 09:13:07

Z tych dwóch to pierwsza jednak osobiście bardziej z Ikei podoba mi się toaletka malm + lustro na ścianę a z boków lustra oświetlenie :)


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bajeczne dodatki do domu