Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Z jaką firmą przeprowadzka w Łodzi

01 mar 2016 - 14:54:49

Przeprowadzam się na drugi koniec Łodzi i musze przewieźć wszystko z mieszkania w dość krótkim czasie Jakieś drobne rzeczy to nie problem, ale uzbierało się mnóstwo pudeł, książek, sprzętów... Możecie polecić mi jakąs dobrą firmę do przeprowadzek? Najlepiej sprawdzoną i niedrogą.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Z jaką firmą przeprowadzka w Łodzi

01 mar 2016 - 15:46:38

Ja ostatnio przeprowadzałam się z firmą Run przeprowadzki, gdybyś była zainteresowana to tutaj jest ich nr telefonu: tel: 513 107 349 . Zadzwoń dopytaj się o cenę, wszystko jest tam ustalane indywidualnie.

Na początku miałam równiez myśli aby przeprowadzać się samodzielnie ale potem poczytałam sobie różne opinie na forum Ludzie tego nie polecaja bo jest to trudne. Pamiętam,że pakowałam się przez prawie 3 dni. A co dopiero jakbym miała to przewozić jak mróweczka z miejsca na miejsce.

Z jaką firmą przeprowadzka w Łodzi

13 maj 2016 - 16:02:45

Ja prywatną przeprowadzkę mam jeszcze przed sobą. Trudno mi powiedzieć jeszcze jak to będzie wyglądało, ale raczej postawię na specjalistów, żeby oszczędzić czas i nerwy. Wiem za to, że za przeprowadzki firm w Łodzi odpowiada firma http://www.przeprowadzki.lodz.pl/przeprowadzki-biur.html i z tego, co wiem nie było z nimi większych problemów. Mają bardzo dobre i pakowne auta, można im zlecić pakowanie dokumentów i wnoszenie rzeczy do biura. Mają też możliwość transportu pianin czy sejfów. Jeśli tak samo obsługują mieszkania to myślę, że mogą się dobrze sprawdzić nawet w jakimś bardziej skomplikowanym przypadku :)

Z jaką firmą przeprowadzka w Łodzi

16 maj 2016 - 12:27:58

Pisałam o tym gdzieś już w innym wątku, ale chętnie powtórzę, bo moim zdaniem to dobry tip. :)
Zamiast przewozić ze sobą meble do nowego mieszkania (o nowym mieście nie wspominając) proponuję sprzedać je i kupić sobie zupełnie nowe. Najczęściej opcja dowozu w sklepach jest darmowa (zależy pewnie od miasta), więc wcale nie stracisz na tej akcji. A jeszcze dasz sobie przyjemność kolejnej zmiany w życiu i otoczeniu :)

niezweryfikowana
Posty: 158
Ostrzeżenia: 1/5

Z jaką firmą przeprowadzka w Łodzi

17 maj 2016 - 20:23:24

Jeżeli szukasz dobrej firmy, która Cię przeprowadzi, a przy okazji nie zedrze z Ciebie kasy, to odezwij się do Japa&Co. Do tego chłopaki są mega sympatyczni, także czas bardzo szybko mija :)

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Z jaką firmą przeprowadzka w Łodzi

12 lip 2016 - 21:51:42

Poczytaj sobie tutaj http://www.info.clicktrans.pl/transport-i-przeprowadzki-w-lodzi/ maja sporo dobrych i przydatnych informacji o przeprowadzce do Lodzi i o cenach :) może sie przydać

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

Z jaką firmą przeprowadzka w Łodzi

26 wrz 2016 - 20:07:08

Jeżeli przeprowadzka, to powiem Ci, że tylko z firmą Japa&Co. Są chyba najlepsi w tym fachu. Co ważne - mają samochody przystosowane do przewożenia po prostu wszystkiego, nawet fortepianu.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 6/5

Z jaką firmą przeprowadzka w Łodzi

28 paź 2016 - 15:21:30

Zbierz sobie namiar na kilka firm i porównaj oferty jak różnica kilku złotych nie robi Ci jednak różnicy a zależy Wam na sprawdzonej firmie to wpisz sobie w google Jupiter przeprowadzki, albo firma przeprowadzkowa, rodzice się przeprowadzali to korzystali z ich usług i byli bardzo zadowoleni, wiadomo, ze duzo zleży od ludzi, którzy akurat przyjadą, ale ta firma bardzo dba o renomę, więc nie powinno być problemu.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

Z jaką firmą przeprowadzka w Łodzi

27 mar 2019 - 20:52:39

Ja przeprowadzałem się z firmą www.spec-przeprowadzki.pl. Skorzystałem z oferty demontażu i ponownego montażu mebli oraz z opcji pakowania. Większość roboty miałem z głowy i nie kosztowało wiele.

Z jaką firmą przeprowadzka w Łodzi

04 cze 2019 - 14:24:38

Wątpię, by usługi związane z rozkręceniem mebli, zapakowaniem, przetransportowaniem i ponownym złożeniem ich nie kosztowały wiele.

Z jaką firmą przeprowadzka w Łodzi

16 wrz 2019 - 10:24:19

Cytat
sangre
Jeżeli szukasz dobrej firmy, która Cię przeprowadzi, a przy okazji nie zedrze z Ciebie kasy, to odezwij się do Speedycja. Znajdą Ci najtańszą firmę kurierską.

prawda, dzięki nim zaoszczędziłam ponad 200 zł na przeprowadzce z Niemiec :)

Z jaką firmą przeprowadzka w Łodzi

17 lis 2019 - 20:54:22

Co do mnie to 2 razy korzystałem z transportu mebli na terenie Łodzi. Raz z wnoszeniem a raz tylko transport i byłem bardzo zadowolony z firmy Maklau https://przeprowadzki.maklau.pl/



Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-11-17 21:08 przez maxway.

Z jaką firmą przeprowadzka w Łodzi

27 lis 2019 - 17:36:17

Jeśli pragniesz wynająć firmę która pomoże ci w całkowitej przeprowadzce twojego biura w inne miejsce to zobacz na przeprowadzki w Warszawie ] tam mają różne wersje w różnych przedziałach cenowych. Super jest to że możesz mieć opcje ekonomiczną czyli płacisz tylko za wyniesienie sprzętu, przewiezienie i wypakowanie. Dobra opcja.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

Z jaką firmą przeprowadzka w Łodzi

20 sty 2020 - 10:17:25

Prawidłowe podłączenie telewizora, kina domowego, dekodera lub innego urządzenia sprawia nam spore kłopoty.Jeśli chcemy by wszystko ze sobą ładnie współgrało, jeśli chcemy prawidłowo zainstalować lub wyregulować antenę dvb-t lub satelitarną to zapraszam do skorzystania z moich usług https://www.flysat.pl/

Z jaką firmą przeprowadzka w Łodzi

16 mar 2020 - 15:29:17

Cześć,

Mogę Ci podpowiedzieć coś z własnego doświadczenia. Przeprowadzałam się ostatnio w 7 miesiącu ciąży, z dwójką dzieci i zwierzyńcem domowym. Ktoś mi polecił firmę https://zlotnicki.pl/
I postanowiłam skorzystać. Chłopcy spisali się fantastycznie. Praktycznie nie odczułam tego zamieszania. Poradzili sobie z każdym meblem mimo niepojemnej windy i 11 piętra. Mieli własne pudła do pakowania. Pomogli mi część spakować. Super. Dla mnie na 5+

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zrobić wieszak? Inspiracje