Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

46 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Kto ma plisy w oknach?

26 lut 2016 - 13:07:05

Dziewczyny ma któraś z Was plisy w domu? Jak się sprawdzają? Dobrze zaciemniają pomieszczenie?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-16 11:50 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 3/5

Kto ma plisy w oknach?

27 wrz 2016 - 08:57:56

Mam w sypialni plisy Cosimo z opcją termoaktywną. U nas problem był z tym, że pomieszczenie bardzo się nagrzewało i spać się przez to nie dało. Teraz jak w dzień zasłonimy plisy to odbijają promienie słońca i nie grzeje się jak wcześniej.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

Kto ma plisy w oknach?

10 sty 2017 - 08:53:10

ja mam i bardzo sobie chwalę! w ogóle się to nie brudzi, a zasłania idealnie. Do małej kawalerki idealne, bo nie zajmują tak dużo miejsca jak choćby zasłony. :)

Kto ma plisy w oknach?

16 sty 2017 - 11:36:33

Sprawdzają się naprawdę ekstra, ale nie wiem czy ta firma produkuje je porządne czy nie :)

Kto ma plisy w oknach?

24 sty 2017 - 12:19:21

Mieszkam na parterze praktycznie przy chodniku, plisy to dla mnie zbawienie można od dołu zasunąć do połowy a od góry wpada światło. Jeśli chodzi o zaciemnienie to wszystko zależy od materiału, polecam wziąć produkty nie marketowe tylko na zamówienie bo jakość jest nieporównywalna a ceny podobne. Ja zamawiałam z <moderacja> mąż sam zamontował wdł. wskazówek producenta. Na początku martwiło mnie czy nie będzie osiadał się kurz na nich bo roleta zwija się jak harmonijka ale nie zauważyłam aby specjalnie się osiadał. Jedyny mały minus to zbierająca się para wodna na szybie jeśli zbyt szczelnie zasuniemy okno na dłużej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-17 09:15 przez moderator.

Kto ma plisy w oknach?

14 cze 2017 - 18:30:02

Ja mam plisy od zeszłego lata. To, czy będą dobrze zaciemniać zależy głównie od materiału jaki sobie wybierzesz. Ja swoje zamawiałam na www.rolety-akant.pl , wybralam materiał Stockholm i faktycznie po załonięciu ich nawet w ciągu dnia w mieszkaniu staje się ciemno. Mój materiał też nieźle izoluje ciepło dostające się do pomieszczenia.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

Kto ma plisy w oknach?

17 gru 2017 - 03:00:54

Plisy są bardzo funkcjonalne. Nie dość, że zajmują tyle miejsca ile szyba w oknie :)) to jeszcze możesz sobie przesłaniać ile chcesz - nie trzeba całości okna. Super sprawa! Ja nie zamawiałam przez internet bo nie mam zaufania do płacenia przez internet, ale trafiłam drogą pantoflową do firmy <moderacja> niedaleko mnie (mieszkam przy <moderacja>) a oni są z Sulejówka - dosłownie w 15 minut autem :) Nawet nie wiedziałam, że ten Sulejówek tak blisko :) Tak czy siak, plisy zdecydowanie udane :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-17 09:14 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Z jaką firmą przeprowadzka w Łodzi