Obecnie rozmawiamy o:

grzejniki sklep

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie, użytkuję tych płynów od kilku dni, dokładniej do kolorów oraz do czerni. Dodaję go trochę razem z proszkiem do prania, do delikatniejszych rzeczy zamiast proszku np. jasnej koszuli jeansowej czy ciemnej by chronić kolor. Chcę się was zapytać jak u was sprawują się te płyny po dłuższym czasie? Czy dopierają ładnie np. skarpetki? Ponieważ są na promocji i kusi mnie by je zamówić w rozmiarze XXL :P czyli o ile dobrze pamiętam 4 litry.

Ja proszku uzywam tylko do prania poscieli. Nie mam problemu z niedopranymi rzeczami, ale tez nie mam ich nie wiadomo jak brudnych. Codzienne zabrudzenia,czy zwyczajnie przechodzone. Ze skarpetkami tez problemow brak. Nie wiem jednak jak z bialymi, bo nie nosze bialych skarpetek prawie w ogole.

a czy używasz z niemiec?? czy kupiłaś nasze polskie...

Nie zauwazylam zadnej roznicy jesli chodzi o plyny do prania z Niemiec i te kupowane w Polsce. Roznica byla kiedys w plynach do plukania, ale teraz nawet te trzymaja zapach po kilka tygodni.

wolę do prania proszek ąriel, kiedyś w pralce wyprałam w tych kosteczkach i skóra mnie swędziała okropnie

Ja bardzo lubie plyny perwall ale w szczegolnosci te kupowane w Niemczech...jednak jakosc jest duzo lepsza... aczkolwiek nawet najlepszy plyn nie podola jak sa plamy np z trawy... wtedy to korzystam z uslug http://fresh-clean.com.pl/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mieszkanie - problem z salonem