Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak jest u was?

27 sty 2016 - 20:23:39

Ja z moim R. Mieszkamy razem. Rodzice kupili mu mieszkanie wprowadziliśmy się w październiku. Powiedzcie mi jak u was wygląda płacenie rachunków kto.za co itd.

Jak jest u was?

27 sty 2016 - 21:22:57

Mamy wspolne konto, placimy razem.

Jak jest u was?

27 sty 2016 - 22:04:54

Policzylismy koszty i placimy po pol

Jak jest u was?

27 sty 2016 - 22:59:01

A dziewczyny powiedzcie mi ile wychodzi wam na jedzenie a ile na rachunki

Jak jest u was?

27 sty 2016 - 23:46:03

Hmm. Na początku placilismy 50/50 obecnie płacimy razem bo po dwóch latach wygląda to już jak małżeństwo. tańczy
A co twój ma jakiś problem z tym że to jego mieszkanie i zaczyna fochy?

Jak jest u was?

28 sty 2016 - 17:08:54

Cytat
agnezja93
A dziewczyny powiedzcie mi ile wychodzi wam na jedzenie a ile na rachunki
Czynsz, prąd i internet to max 500 zl, do tego mniejsze i wieksze kredyty typu lozko na raty, w sumie ze dwa tysie wszystkiego wychodza. Na jedzenie idzie roznie, czasem mamy ochote i przez tydzien jemy steki za dyche za sztuke, czasem idziemy po kosztach. Tylko procz jedzenia jest jeszcze masa innych wydatkow typu srodki czystosci, ktore jak na zlosc zazwyczaj koncza sie hurtowo, ubrac sie trzeba. Czesc kasy przelewamy na konto oszczednosciowe, bo zbieramy na meble.

Jak jest u was?

28 sty 2016 - 17:58:38

wszystko idzie do jednego worka, i z tego worka opłacamy co trzeba.

Jak jest u was?

28 sty 2016 - 18:08:17

Cytat
Babylily-12
Hmm. Na początku placilismy 50/50 obecnie płacimy razem bo po dwóch latach wygląda to już jak małżeństwo. tańczy
A co twój ma jakiś problem z tym że to jego mieszkanie i zaczyna fochy?


Właśnie zaczyna strzelać jakieś fochy. Ogólnie mieszkanie jest kupione na niego ale musiał wziąć kredyt aby go wykończyć rata miesięczna to 500 zl. Ogólnie wszystkie rachunki płacimy razem na pół. Ale co jakiś czas przypomnia mi ze mieszkanie należy do niego.... Tak mbie to denerwuje!!

Jak jest u was?

28 sty 2016 - 18:15:39

to postaw sprawę jasno!
co razem a co osobno,

Jak jest u was?

28 sty 2016 - 18:28:40

najlepiej po pol żeby nikt nie czula się pokrzywdzony ;)

Jak jest u was?

28 sty 2016 - 18:40:28

Cytat
agnezja93
Cytat
Babylily-12
Hmm. Na początku placilismy 50/50 obecnie płacimy razem bo po dwóch latach wygląda to już jak małżeństwo. tańczy
A co twój ma jakiś problem z tym że to jego mieszkanie i zaczyna fochy?


Właśnie zaczyna strzelać jakieś fochy. Ogólnie mieszkanie jest kupione na niego ale musiał wziąć kredyt aby go wykończyć rata miesięczna to 500 zl. Ogólnie wszystkie rachunki płacimy razem na pół. Ale co jakiś czas przypomnia mi ze mieszkanie należy do niego.... Tak mbie to denerwuje!!
Jesteś jego dziewczyną, czy lokatorką? Bo traktuje Cię jak lokatorkę, która powinna płacić mu czynsz za wynajem... powinnaś dokładać się do życia, bo żyjecie wspolnie, ale tylko sknera wypomina swojej ukochanej, że to JEGO mieszkanie, jak gówniarz. Trudno jest tak doradzić ile powinnaś płacić własnemu facetowi, jak ma wyglądać wasze wspólne życie? Całe życie będzie Ci wypominał każdą złotówkę?

Jak jest u was?

28 sty 2016 - 18:50:05

Kredyt na wykończenie spłacacie razem, ale mieszkanie jest jego. Czy chociaż jesteś zameldowana?.

Jak jest u was?

28 sty 2016 - 19:43:01

Jeśli dokładasz się do raty to nie obraź się ale to mało rozsądne. Nawet jeśli jesteś zameldowana, co to daje? nic. Zrozumiałabym gdybyście składali się po połowie na rachunki (czynsz, media) plus jedzenie i chemię, nie ratę (!) rata to sprawa tylko i wyłącznie właściciela. Zresztą, gdyby mi facet wypomniał mieszkanie na pewno bym się wyprowadziła i zakończyła taki pseudo-związek.

Jak jest u was?

28 sty 2016 - 22:07:12

to wystaw mu rachunek za seks :P bo to Twoja doopa :p a druga sprawa sprzątacie na pół gotujecie pierzecie prasujecie ??? dla mni chory związek :)

Jak jest u was?

29 sty 2016 - 08:40:47

Mój pilnuje rachunków, bo ja jestem na to zbyt roztrzepana, a ja robię wszelkie zakupy do domu, bo mój luby tego nie lubi. :P Nie rozliczamy się co do grosza, kto więcej w tym miesiącu wydał i kto komu ile ma dopłacić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Płyn do prania Perwoll (Henkel), jakie są wasze opinie?