Obecnie rozmawiamy o:

Którą kurtka

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

20 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

37 minut temu

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 22:24

kredyt

wczoraj o 18:12

Budowa domu

wczoraj o 17:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej, jakiś czas temu robiłam przemeblowanie w pokoju. Chciałabym coś dodać/zmienić żeby było bardziej "przytulnie". Pomóżcie :)



Wszystkie ściany są w tym kolorze? Faktycznie jest troszkę ponuro. Jakiś obraz daj na ścianę w cieplejszych kolorach. Albo przemaluj jedną ścianę na inny kolor. Może jakiś pas tapety naklej...

Przemalowałabym na biało, albo bardzo jasny odcień beżu. Jednak ten kolor, który masz teraz bardzo przytłacza. Ja bym się źle czuła w takiej sypialni i pewnie nie mogłabym się przez to wysypiać :P

Ja tez zmieniłabym kolor ścian na beżowy. Do tego powiesić cos nad łóżkiem, obraz albo kolaż z waszych zdjeć i jakieś swieczuchy itd;)

Ja bym przemalowała na kolor biały, lub lekko beżowy, do tego na kanapę jakąś narzutę np. taki kocyk jak w linku na dole , co sprawi że będzie przytulniejszy, oraz na łóżko kilka poduszek w standardowym rozmiarze 40x40, do tego lampki nocne srebro białe, a nad łóżkiem jeśli już to coś podłużnego i jeden element np lustro lub ramka większa, jeśli są jakieś pudła czy pojemniki, to wiklina sprawia że jest przytulniejsze

https://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.mariall.pl/allegro/foto/kpl-kanapa-kolory-nsz.jpg&imgrefurl=http://allegro.pl/koc-koce-narzuta-narzuty-na-kanape-2-fotele-bukla-i4954175961.html&h=533&w=800&tbnid=doXL8SgZLUm5JM:&docid=nE72u99NxOtwUM&ei=tKSXVvz7A-reywONw6vwAw&tbm=isch&ved=0ahUKEwj8pbKntqnKAhVq73IKHY3hCj4QMwgmKAcwBw

Takie jest moje zdanie, każdy lubi inny styl, ale inne kolory niż beż biel, szary, i jasny brąz,szybko się nudzą i przytłaczają pokój :)

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 3/5

Ja bym dodała coś na tej ścianie, na której jest zagłówek łóżka. Może fototapetę? Wiem, że wiele osób postrzega fototapety jako niemodne czy nawet tandetne, ale czasy się zmieniły i teraz można sobie wydrukować dosłownie wszystko, a nie tylko widoczki. Takie abstrakcyjne motywy fajnie wyglądają:
<moderacja-spam>
Sama czekam na remont u siebie, żeby na jednej ze ścian zrobić sobie taki delikatny, geometryczny wzór :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 13:03 przez moderator.

skąd są meble dawno kupowane ? :)

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 7/5

Mi się od jakiegoś czasu marzy, jako dodatek do sypialni footobraz ze zdjęciem mojej rodzinki, widziałam coś takiego na Sweethomedecor i po prostu mega mnie zachwyciło, nie tylko taki obraz świetnie ozdobiłby sypialnię, ale też dodał jej takiego przytulnego i miłego charakteru ;)

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

Swoją sypialnię oswoiłam i ociepliłam ramkami ze zdjęciami z naszych podrózy. Kupiłam ramki na wymiar, wywołałam zdjęcia z pięknymi krajobrazami i ułożyłam je w kształt drzewa :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-23 13:04 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 6/5

Ja do sypialni dość niedawno kupowałam lampę drewnianą stołową, bardzo elegancko takie lampy wyglądają, w salonie mam podobną, tyle, że dużą podłogową. W sypialni stoi taka <moderacja-spam> jako dodatek nadaje się moim zdaniem bardzo dobrze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 13:04 przez moderator.

a ja bym dodała pas żółtego (beż to również fajny pomysł).Żółty ozywiłby pomieszczenie,rozjaśnił.Oprócz tego dorzuciłabym żółte dodatki.
Podoba mi się pomysł z obrazem-może w tonacji pomarańczowo-żółtej?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-23 18:58 przez czarownicaao.

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

Moim zdaniem dramatycznie brakuje tutaj czegoś na ścianie nad łózkiem. Powiesiłabym tam na Twoim miejscu jakiś <moderacja-spam> ewentualnie jakąś naklejkę. KOniecznie w jasnym kolorze. Pomalowałaś ściany na ciemne barwy, meble również są brązowe. Wszystko to sprawia,ze sypialnia jest ponura i nieprzyjemna. Mógłby tutaj pasować jakiś ładny obraz, na przykład:




Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 13:04 przez moderator.

Półka to fajna sprawa nad łóżkiem. Moga tam stac książki aktualnie czytane albo jakies bibeloty ozdobne, ramki ze zdjęciami.

Może ściany na zielono- taka zieleń odcień liści. A do tego zasłony może granatowe/ morskie lub szare i dodatki w tych kolorach.Może lampa przy łóżku z jasnym abażurem.

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

Faktycznie przydałoby się coś nad łóżkiem. Z tym kolorem fajnie komponowałby się czarno-biały poster w antyramie. Może jakiejś znanej aktorki albo chociaż jakiejś ciekawej sentencji?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mieszkanie