Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

do mieszkania w stylu angielskim

06 gru 2015 - 20:44:23

Chcemy ze znajomymi dać prezent na parapetówkę dla znajomych. Nie jestem zwolenniczką dawania takich prezentów, ale to nie tylko moja decyzja. Padło na zastawę. Znajomi maja mieszkanie zrobione w stylu angielaskim, biel i pastele, rzeźbione meble i td. Czy taka zastawa będzie ok? Jak wam sie widzi?

Mi się podoba, sama kiedyś chciałam taką kupić, ale potrzebuję obiektywnego zdania.

do mieszkania w stylu angielskim

06 gru 2015 - 21:04:07

Z prezentu ma sie cieszyc obdarowany, a darczynca. Ja bym sie z zastawy ucieszyla, bo kazdy talerz mam od czapy. Te są ladne, proste, nie powinno byc trudno dokupic podobne stylem elementy. Wazne jest tez, zeby dalo sie dokupic w razie czego ktorys z elementow zastawy, jak sie zbije. Roznie to bywa, a jak sie nie da to szlag trafia cala zastawe.

do mieszkania w stylu angielskim

06 gru 2015 - 21:15:12

Moim zdaniem dobry prezent. Takie rzeczy warto mieć, choćby na jakieś rodzinne imprezy. A zestaw ładny.

do mieszkania w stylu angielskim

06 gru 2015 - 21:23:47

Cytat
Asztarte
Z prezentu ma sie cieszyc obdarowany, a darczynca. Ja bym sie z zastawy ucieszyla, bo kazdy talerz mam od czapy. Te są ladne, proste, nie powinno byc trudno dokupic podobne stylem elementy. Wazne jest tez, zeby dalo sie dokupic w razie czego ktorys z elementow zastawy, jak sie zbije. Roznie to bywa, a jak sie nie da to szlag trafia cala zastawe.
no ten zestaw jest akurat w miare niedrogi i dostępny. Kupujemy 2, żeby było na 12 osób. tylko nie wiadomo czy takie

do mieszkania w stylu angielskim

07 gru 2015 - 19:21:36

ładny komplet kupujcie

do mieszkania w stylu angielskim

07 gru 2015 - 20:17:28

komplet przecudnej urody i na bank sie spodoba bo jest stylizowany ale nie przesadzony i bardzo elegancki :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

remont łazienki