Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zasłonka na okno

13 lis 2015 - 07:06:13

Mam okno 150 szerokie i chcialabym je troche zaslonic. Nie mam karnisza, ok.o jest gole. Wymyslilam ze moge przyczepic taki mini karnisz do ramy okiennej albo na rzep po prostu i cos zawiesic. Nie lubie firan, widok z okna mam na las wiec nie chce go zaslaniac ale slonce latem dopieka wiec szukam czegos co prawie nie przepuszcza swiatla, ma byc szerokie na 150, dlugie mysle ze na ok 70. Wszelkie zazdrostki sa niestety za cienkie, rolet nie chce, ma byc cos prostego bez zbednych pierdól. Juz myslalam ze zrobie z jakiegos bieżnika:) ale nie znalazlam takiego dlugiego. Moze macie pomysly z czego to wykombinowac:)

zasłonka na okno

13 lis 2015 - 09:16:42

Ją mam panele żakardowe,z dworu wygląda jakby nic nie wisialo.Wszystko widać z okna.

http://allegro.pl/firany-firanki-zaslony-panel-na-metry-szer-60cm-i5322427948.html#imglayer
Mają różne szer.,mam te brązowe w rzeczywistości są bardziej przeswitujące



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-13 09:26 przez Atena28.

zasłonka na okno

13 lis 2015 - 11:22:31

Czekaj czekaj chyba mnie nie zrozumiałaś:) ja chce cos nieprzeswitujacego. Jakbym dala je w poziomie to to jest wlasnie to o co mi chodzi tylko czy sa tez nieprzeswitujące?

zasłonka na okno

13 lis 2015 - 12:24:45

A może po prostu plisy? Z tą opcją, że można zasłonić dowolny fragment okna.
Ja mam i jestem bardzo zadowolona.
Np.
http://allegro.pl/plisy-rolety-plisowane-zaluzje-plisa-kurier-0-zl-i5658520258.html

Pytanie też jaki masz na to budżet.

zasłonka na okno

13 lis 2015 - 14:07:50

Właśnie nie chce wydac na to duzo. Wole nawet sama cos sklecic tylko brakowalo mi pomyslów:)

Te plisy coraz bardziej mnie ciekawią ponoc jest nezinwazyjny montaz o to mi chodzi a mozesz powiedziec jak to jest mocowane? mam nieotwieralne okno no i jest szerokie na 150



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-13 13:30 przez melinea.

zasłonka na okno

14 lis 2015 - 08:57:08

Może po prostu jakiś łądny kawałek materiału grubszego w ciekawy wzor ,uszyj takie wiesz kwadrat czy prostokąt by pasowało na całe okno .
Ja nie mam w domu ani karniszy ani firan.Mam tylko rolety i pozwieszane takie specjalne ozdoby na okno takie wiszące.W całym domu nie mam firan tylko rolety w ładnym kolorze.

Te plisowane rolety bardzo szybko kurz osiada zbiera się w zgieciaciach z tego co wiem ,proste rolety tylko przetrzesz np. ja co drugi dzień.

wpisz sobie w przegladarke ROLETY RZYMSKIE sa robione z materiału i sama możesz je zrobić.

Cytat
melinea
Właśnie nie chce wydac na to duzo. Wole nawet sama cos sklecic tylko brakowalo mi pomyslów:)

Te plisy coraz bardziej mnie ciekawią ponoc jest nezinwazyjny montaz o to mi chodzi a mozesz powiedziec jak to jest mocowane? mam nieotwieralne okno no i jest szerokie na 150
Rolety rzymskie bardzo tanie szyją na wymiar znajdziesz wnecie jak możesz sama to zrobić
http://allegro.pl/rolety-rzymskie-nowoczesne-tkaniny-lancuszek-i5381203153.html

rolety rzxymskie szyte sa ze zwykłych materiałów



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-14 09:07 przez filipekkrol.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

zasłonka na okno

14 lis 2015 - 11:35:26

Wrzuć na all "folia na okna"- na pewno znajdziesz coś odpowiedniego.

zasłonka na okno

16 lis 2015 - 13:09:20

Mnie pasują stare i tradycyjne żaluzje, tylko "drobniejsze" paski :)

zasłonka na okno

19 lis 2015 - 14:26:26

Cytat
melinea
Właśnie nie chce wydac na to duzo. Wole nawet sama cos sklecic tylko brakowalo mi pomyslów:)

Te plisy coraz bardziej mnie ciekawią ponoc jest nezinwazyjny montaz o to mi chodzi a mozesz powiedziec jak to jest mocowane? mam nieotwieralne okno no i jest szerokie na 150

Plisy mam mocowane inwazyjnie bo zajmują mniej miejsca. Bezinwazyjne są mocowane na ramie okna, ale twoje się nieotwiera więc musiałabyś pytać.
Plisy są trwałe. Można je zdjąć i wyprać.
Niestety na takie szerokie okno cena będzie pokaźna, myślę, że ponad 300zł.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Internet i telewizja, tel - u jakich dostawców zamawiać?