Cytat
gusiaczek390
Ja uważam że jak firanka jest ładna, to ładna będzie, niezależnie czy to "makaron" czy inna. Ja jednak zwolenniczką tzw. "makaronów" nie jestem z jednego powodu- jeśli ta firanka jest długa, to może być niebezpieczna- już kilka razy widziałam filmik jak dziecko w nią się zaplątało i poddusiło, jak kot/pies zawinął się w nią i spowodowało to niedokrwienie łapy (w efekcie amputacje). Ja z tego powodu nie zawiesilabym w oknie takiej dlugiej firanki- wiadomo że to atrakcja dla dzieci czy kota, a o nieszczęście nie trudno.

:o
Firankę można przyciąć na dowolny rozmiar, sytuacje, które opisujesz, zwłaszcza ta z psem/kotem bardzo hardcore'owe. Pierwszy raz o takich słyszę.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Nie powinnaś patrzeć na firanki pod względem tego czy są modne czy nie. Firanki żeby zawisły u mnie na oknach nie muszą być modne tylko mi mają się podobać. Choć nie wiem jak modne by były jakieś firanki, ale nie podobały by mi się to za nic bym ich nie powiesiła. Akurat teraz wiszą "makarony" , w których się zakochałam. To są firanki, które idealnie pasują do mojego gustu. Ponadto z tymi firankami można zrobić wszystko. Istnieje tyle aranżacji okien, że na każdy dzień miesiąca możesz zrobić inną aranżację. Na stronie https://www.swiatfiranzaslon.pl/firany/ możesz zobaczyć najciekawsze aranżacje okien.Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-28 08:12 przez AsIaK_80.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z komputerem