Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
gusiaczek390
Ja uważam że jak firanka jest ładna, to ładna będzie, niezależnie czy to "makaron" czy inna. Ja jednak zwolenniczką tzw. "makaronów" nie jestem z jednego powodu- jeśli ta firanka jest długa, to może być niebezpieczna- już kilka razy widziałam filmik jak dziecko w nią się zaplątało i poddusiło, jak kot/pies zawinął się w nią i spowodowało to niedokrwienie łapy (w efekcie amputacje). Ja z tego powodu nie zawiesilabym w oknie takiej dlugiej firanki- wiadomo że to atrakcja dla dzieci czy kota, a o nieszczęście nie trudno.

:o
Firankę można przyciąć na dowolny rozmiar, sytuacje, które opisujesz, zwłaszcza ta z psem/kotem bardzo hardcore'owe. Pierwszy raz o takich słyszę.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Nie powinnaś patrzeć na firanki pod względem tego czy są modne czy nie. Firanki żeby zawisły u mnie na oknach nie muszą być modne tylko mi mają się podobać. Choć nie wiem jak modne by były jakieś firanki, ale nie podobały by mi się to za nic bym ich nie powiesiła. Akurat teraz wiszą "makarony" , w których się zakochałam. To są firanki, które idealnie pasują do mojego gustu. Ponadto z tymi firankami można zrobić wszystko. Istnieje tyle aranżacji okien, że na każdy dzień miesiąca możesz zrobić inną aranżację. Na stronie https://www.swiatfiranzaslon.pl/firany/ możesz zobaczyć najciekawsze aranżacje okien.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-28 08:12 przez AsIaK_80.

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Oj już nie przesadzajcie tutaj tak z tymi całymi firankami. Sama nie mam dzieci, nie mam zwierząt. Firany makarony bardzo mi się podobają i nie wiem czemu miałabym z nich zrezygnować.Szczególnie,ze takie sytuacje to pewnie wymyślone legendy aby sobie zwiększyć czytelnictwo ( wiele moich znajomych ma makarony. moja mama miałam makarony całe życie i ma 2 koty i raczej czegos takiego nie było....).
W swojej sypialni mam proste makarony Które bardzo ułatwiają mi wyjście na zewnątrz....


Ja u siebie caly czas je wieszam :)

Ja ogolnie nie cierpie firanek, tylko prozadne zaslony :P

To co, w ogóle nie masz przy oknach firanek?

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

Mi one się nigdy nie podobały. Ale jeśli ktoś chce je kupić ,to ja bym nawet na trendy nie patrzała.

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 3/5

Teraz bardzo modne są zasłony uszyte z weluru / velvetu. Sama przymierzam się do uszycia takich, nawet już znalazłam materiał: https://www.mir-tex24.pl/75-zaslonowe

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z komputerem