Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 6/5

Bo mi się bardzo podobają ale zastanawiam się czy nie są troche obciachowe.A Waszym zdaniem? Warto brać czy to trąci kiczem jednak?

Modne i praktyczne, nie trzeba prasować :)

Ja mam od kilku lat makarony kremowe ale ze wzorkiem i uważam że są jak najbardziej OK



A co ma firanka do mody do kiczu:)Jeśli jest łądna to zawsze taka będzie .Kiedyś robiły kobiety finranki na szydełku a teraz są tak drogie tak że szok.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 6/5

No właśnie bardzo chętnie bym sobie taką sprawiła.Również z uwagi na to,żę mam kota, który niestety ale uwielbia się wspinać po tradycyjnych firankach i jest to bardzo uciążliwe... Po makaronach raczej by mu tak prosto nie poszło :D Z drugiej strony spotkałam się wczoraj z koleżankami i dwie z nich wmawiały mi ,że jest to już obciach i kicz. Sama wcześniej oglądalam sobie zdjęcia takich firanek i mi się osobiście bardzo podobały ale po tym spotkaniu już nie wiedziałam co myśleć ;/ Judaa21 - to są takie małe kuleczki na tych makaronach? Bardzo mi się podobają i możę bym sobie takie zamówiła? Gdzie kupowałaś?
Ja się patrzyłam na taki prosty model:
http://firanex.net/makarony-na-przelotkach-szer.-90-290-cm-wys.-100-250-cm-bialy-krem-n40 - z tym,że nie w tym agresywnym czerwoniastym kolorze ale wzięłabym kremowe albo białe.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-18 13:05 przez jagnam3.

Ja uważam że jak firanka jest ładna, to ładna będzie, niezależnie czy to "makaron" czy inna. Ja jednak zwolenniczką tzw. "makaronów" nie jestem z jednego powodu- jeśli ta firanka jest długa, to może być niebezpieczna- już kilka razy widziałam filmik jak dziecko w nią się zaplątało i poddusiło, jak kot/pies zawinął się w nią i spowodowało to niedokrwienie łapy (w efekcie amputacje). Ja z tego powodu nie zawiesilabym w oknie takiej dlugiej firanki- wiadomo że to atrakcja dla dzieci czy kota, a o nieszczęście nie trudno.

jagnam3 to są takie grubsze niteczki tak jakby łączone kwadracikami i kuleczkami. Kupiłam je u Mnie w domu towarowym i dałam za nie ok 70 zł (wys 2,5 m, szer chyba 3m są, dlatego pod zasłonami są troszkę pomarszczone)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-04 16:26 przez Judaa21.

powiem tak , nie patrz czy ładna i nie ładna , kieruj się twoim gustem.

ja sobie sprawiłam w tym roku było napisane HIT ;P na opakowaniu,uwazam ze super się prezentuja

Ja mam taką i chwalę sobie - jedyny problem jest, kiedy wyjmuje się ją z prania i dużo zabawy jest z rozplątywaniem. ;-)

Makarony są super!!Sama miałam takie z cekinami i bardzo fajnie to wyglądało!!Niestety zmieniłam lokum i grzejniki są żeliwne i te makarony już tak fajnie nie wyglądały więc dałam je sąsiadce i...nie mogę napatrzeć się na jej okna,Polecam

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

Cytat
Judaa21
[attachment 982670 Zdjcie-0409.jpg]jagnam3 to są takie grubsze niteczki tak jakby łączone kwadracikami i kuleczkami. Kupiłam je u Mnie w domu towarowym i dałam za nie ok 70 zł (wys 2,5 m, szer chyba 3m są, dlatego pod zasłonami są troszkę pomarszczone)

mam podobne i jak dla mnie sa super :)

Firanka raczej nie ma być modna tylko pasować i dopelniac wnętrze.

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
dzamajka
Firanka raczej nie ma być modna tylko pasować i dopelniac wnętrze.

o, tu się zgadzam - bardzo mądra wypowiedź ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

drukarka do domu