Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

30 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Witam serdecznie, przymierzam się do remontu mojego przedpokoju, jednak jeśli chodzi o remonty mam bardzo małe doświadczenie :(
Z uwagi na to , że jest mały chciałabym aby był jak najbardziej funkcjonalny. Moja rodzina jest dość duża a co idzie za tym jest dużo butów, płaszczy, kurtek. Razem z mężem szperaliśmy ostatnio wiele po internecie w poszukiwaniu fajnych aranżacji przedpokoju i natrafiliśmy na <moderacja-spam> gdzie spodobało nam się kilka pomysłów . Czy ktośz Was zrealizował jakiś z tych pomysłów u siebie? A może doradzi Nam jak urządzić? Pozdrawiam

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-02 19:34 przez moderator.

dziwnie piszesz, dajesz meble z pomysłem ale sama nie określasz jaki jest ten twój przedpokój ( mały) pytanie jaki mały? i jak ustawny?

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Po wiedzę, inspiracje i porady zapraszam na

Mamy tam między innymi bazę fachowców i blog. Poza tym, zachęcam do sprawdzenia nas na fb - zarówno na fanpage, jak i w naszej grupie:
<moderacja-spam>. Pamiętaj, nawet mały przedpokój ma duży potencjał :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-02 19:34 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Mój przedpokój tak jak napisałam jest bardzo mały. Jest w kształcie małego prostokątu , pozdrawiam :)

Ja mama całe lato remontów za sobą więc coś wiem i w tym temacie,też mam bardzo mały przedpokój(wiatrołap jakby to ktoś inny nazwał),moim zdaniem gdybyś tylko mogła to wstaw sobie szafę z drzwiami przesuwnymi w tym lustro które optycznie powiększy pomieszczenie.Ja niestety na to szans nie miałam ze względu na rozmiar i rozkład pomieszczenia.Jeśli mogę coś doradzić to farbę dekoracyjną!!Jest rewelacyjna(ja mam w kolorze szarym-perłowym)delikatnie się mieni co dodatkowo optycznie powiększa i co najważniejsze można ją po prostu umyć!Jedyny mankament...to cena...Powodzenia z remontem!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy firanki makarony są jeszcze modne