Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie najlepiej wykupić OC?

27 paź 2015 - 16:33:40

Dziewczyny, mam pytanie. Nie wiem gdzie najlepiej wykupić OC. Znacie jakieś dobre oferty? Jak porównać to co proponują ubezpieczyciele?

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie najlepiej wykupić OC?

27 paź 2015 - 16:54:16

musisz iść do ubezpieczalni (najlepiej hurtowni ubezpieczeń) i tam Ci fachowo doradzą... to zależy od samochodu, silnika, tego ile lat masz prawko itd. itd. itd. - milion czynników, które wpływa na wysokość OC; bez sensu pytać kogoś o radę, bo każdemu liczą inaczej ;)

wszystkie porównywarki są do d - bo i tak liczą inaczej :) dużo naginają prawdę, aby maksymalnie obniżyć ubezpieczenie i sporo się da "ugrać" :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-27 16:56 przez xanthina.

Gdzie najlepiej wykupić OC?

30 gru 2015 - 15:28:37

Ubezpieczenia kupuje się z myślą i nadzieją, aby nigdy nie musieć z nich skorzystać ;) Z dodatkowymi typu AC, NNW, ubezpieczenie domu wielu myśli "aaaa płacę już x lat, a nic się nie stało to w tym roku rezygnuję" tylko, że skąd możesz mieć pewność, że akurat w tym roku coś się nie wydarzy? Czasami trzeba zlikwidować szkodę znajdź wypożyczalnie która oferuje bezgotówkowy wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy kolizji.

Gdzie najlepiej wykupić OC?

30 lis 2022 - 18:48:21

Z takimi rzeczami ja jeszcze nigdy nie miałam żadnych problemów i teraz już dokładnie wiem także jak ma się kwestia podatku VAT do wypożyczenia pojazdu dostawczego. Uważam, że bardzo rozsądnie o tym napisano w https://www.proxima.waw.pl/wypozyczenie-samochodu-dostawczego-a-odliczenie-vat i na pewno dobrze jest je znać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

torba na zakupy