Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Co najlepiej nadaje się do zasłonięcia okien mieszkania znajdującego się na niskim paretrze: żaluzje, plisy czy może rolety? Chodzi o to, aby nikt nie mógł tam zaglądać.

niezweryfikowana
Posty: 201
Ostrzeżenia: 6/5

Wszystko dobrze się nadaje. WYbór należy do Ciebie bo każdemu podoba się coś innego. Jeśli jednak nie lubisz za bardzo sprzątać to nie polecam żaluzji.Skaranie boskie ze ścieraniem z nich kurzu. Rolety są bardzo popularne ale moim zdaniem o wiele ciekawsze oraz oryginalne są plisy.
Zerknij sobie do sklepów internetowych ( tutaj: http://www.plisa.sklep.pl/ ) - obecnie mają plisy w dobrych cenach.Zamawiałam tam plisy do swojego mieszkania i jestem zadowolona bo wszystko prezentuje się naprawdę fajnie oraz oryginalnie.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-30 08:01 przez elvirr.

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

skoro masz mieszkanie na parterze to najlepiej byłoby gdybyś miała rolety ale nie takie standardowe na sznureczku tylko hitem teraz są rolety rzymskie. Nie wiem czy o nich słyszałaś ale są naprawdę świetne, układają się w taką harmonijkę, wyglądają bardzo nowocześnie i stylowo. Nikt zza nich nie zobaczy co masz w mieszkaniu i będziesz miała trochę prywatności. Możesz sobie zobaczyć na stronie homebook.pl, mają tam szeroki wybór w różnych roletach.

Tak wygląda roleta rzymska:


a tak się prezentuje na tle całego pomieszczenia:

cokolwiek się nadaje, wiadomo żę trzeba zasłonić okna bo każdy zagląda.
Najlepiej to taki zaluzje regulowane albo rolety.

Ja mam mieszkanie na trochę wyższym parterze, ale i tak wszyscy co przechodzą się patrzą. Ogólnie już od dewelopera mamy założone żaluzję antywłamaniowe. Dodatkowo do sypialni dałam zasłony a do kuchni plisy.

najlepiej to chyba żaluzje bo możesz sobie regulować światło dnia

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Niby tak ale żaluzje są potwornie trudne w czyszczeniu. Sama miałam w mieszkaniu rodziców i jak remontowałam swoje mieszkanie to zamontowałam sobie rolety Również mieszkam na niskim parterze gdzie każdy może mi zajrzeć w okna i rolety sprawdzają się dobrze.
Mam takie zwijane rolety dzień noc:


I jestem zdania,ze świetnie dbają o prywatnośc. Zamawiałam w sieci w sklepie Dekoria. Jest o wiele taniej niż w stacjonarnych bo niestety ale rolety dzień noc do najtańszych nie należą.

Rolety zaciemniające, mam takie w domu i dosyć że spełniają swoja funkcje to jeszcze są tanie bo za 5 rolet zapłaciłam 450zł. Polecam :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

tez mam ten dylemat bo mieszkanie dopiero sie remontuje ale pasuje juz nam cos założyc ... jesli ktos ma jakis pomysł to chetnie przeczytam :)

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
_berserk5
tez mam ten dylemat bo mieszkanie dopiero sie remontuje ale pasuje juz nam cos założyc ... jesli ktos ma jakis pomysł to chetnie przeczytam :)
Na dolną część okna proponuję folię samoprzylepną do szyb, której jest naprawdę duży wybór-od matowej po wzory, albo na całe okno folię typu "lustro weneckie".



Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-18 19:03 przez PaniGami.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 6/5

My planujemy zainwestować w rolety automatyczne. Ładnie wyglądają i można je zaprogramować tak, żeby same się podnosiły rano :) Bardzo do mnie przemawia ta opcja!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-01 13:24 przez moderator.

Najlepsze będą rolety zewnętrzne a z opcji wewnątrz mieszkania to z powodzeniem zasłony albo klasyczne rolety dzień-noc

Faktycznie takie kwestie są całkiem ważne i ja jeszcze chcę dodać, że bardzo ważną sprawą jest to aby właśnie wiedzieć co powiesić na naszych oknach. W każdym razie ja polecam na pewno bardzo fajny wpis https://sensis.pl/zaluzja-drewniana-jak-dobrac-wymierzyc-i-poprawnie-zainstalowac/ gdzie jak dla mnie doskonale napisano o żaluzjach drewnianych.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szafka z koszykami w biedrze