Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Remont łazienki

15 wrz 2015 - 14:10:09

Witam, jakiś czas temu wprowadziłam się do nowego mieszkania. Jednak, łazienka nie była wyremontowana i właśnie teraz zamierzam ją upiększyć :D Od dawna bardzo podobała mi się mozaika w łazience zamiast płytek.Ostatnio przeglądałam wiele stron i natrafiłam się na https://sklep.paradyz.com/produkty/mozaika , gdzie znalazłam kilka ciekawych wzorów. Co sądzicie? a może ktoś z Was zakupił ją? Liczę na Wasze rady. :)

Remont łazienki

20 lis 2015 - 12:33:45

Ni sugeruj się poradami innych ludzi tylko rób po swojemu.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Remont łazienki

09 gru 2015 - 20:31:51

teraz budujemy nowy dom i właśnie projekt łazienki robimy ;) chcę wannę połaczoną z prysznicem.

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

Remont łazienki

14 gru 2015 - 17:49:23

wanna połączona z prysznicem ;) fajnie to wygląda tylko niestety nie do mojej łazienki ;/ Mam ją za małą i byłam zmuszona kupić kabinę. Paradyż ? fajnie tylko dla mnie np już były troche za drogie , podczas remontu łazienki nie było mnie stac na to by wydać 65-80 zł za 1m2 płytek niestety :( moje kosztowały 52 . Jeszcze co do inspiracji , to warto zajrzeć na lazienka plus . tak przynajmniej myśle. Mi sie ich aranżacje akurat podobają , nie wiem jak innym . Patka ;) wiesz , czasem dobrze jest wysluchac /zobaczyc czyjeś porady ;) choć fakt ;) najlepiej robic po swojemu ;)

Remont łazienki

14 gru 2015 - 18:20:43

Ja mam toaletę po niedawnym remoncie i połączyłam duże, białe płytki z kolorową mozaiką - wyszło całkiem fajnie. Jestem przed remontem łazienki i w niej planuję podobnie - duże, jasne płytki, a miejscami mozaika, by złamać monotonię pomieszczenia...

Remont łazienki

07 kwi 2016 - 07:56:24

Cytat
MamaIwa
Ja mam toaletę po niedawnym remoncie i połączyłam duże, białe płytki z kolorową mozaiką - wyszło całkiem fajnie. Jestem przed remontem łazienki i w niej planuję podobnie - duże, jasne płytki, a miejscami mozaika, by złamać monotonię pomieszczenia...
zdecyduj się co piszesz , jesteś przed remontem czy po dawnym remoncie bo to co piszesz nie trzyma się kupy.

Remont łazienki

07 kwi 2016 - 08:34:48

Osobno ma toalete i osobna łazienke.

Remont łazienki

07 kwi 2016 - 09:17:16

mozaika wygląda fajnie ale połączona ze zwykłymi płytkami, np na połowie ściany. w całości będzie bardzo pstrokato.

Remont łazienki

07 kwi 2016 - 18:42:53

Cytat
banach
Cytat
MamaIwa
Ja mam toaletę po niedawnym remoncie i połączyłam duże, białe płytki z kolorową mozaiką - wyszło całkiem fajnie. Jestem przed remontem łazienki i w niej planuję podobnie - duże, jasne płytki, a miejscami mozaika, by złamać monotonię pomieszczenia...
zdecyduj się co piszesz , jesteś przed remontem czy po dawnym remoncie bo to co piszesz nie trzyma się kupy.
Uprzejmie proszę raz jeszcze przeczytać mój komentarz, a dopiero potem poprawiać to, co napisałam... Czy toaleta i łazienka muszą być jednym pomieszczeniem? Czy remont toalety i łazienki musi być prowadzony w jednym czasie?

Cytat
Szewelina
Osobno ma toalete i osobna łazienke.
Dokładnie tak. W dodatku, najpierw wyremontowałam toaletę, a teraz planuję remont łazienki. :) Pozdrawiam cieplutko. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-07 18:44 przez MamaIwa.

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Remont łazienki

17 cze 2016 - 12:01:57

Ja ostatnio pomagałam siostrze wybrac płytki do łązienki. Siostra zdecydowała sie na płytki z kolekcji Palacio firmy Tubądzin. Sama na początku namawiałam ją na coś jaśniejszego . Niemniej teraz jak łazienka jest już zrobiona uwazam,ze siostra miała rację. Wszystko wygląda bardzo ładnie. Płytki są kremowo brązowe. Siostra jest zadowolona szczególnie z tego,że nie ma problemu ze sprzątaniem takiej łazienki bo na beżu i brązie zupełnie nie widać kamienia ani zaciekow czy kropelek wody.


niezweryfikowana
Posty: 578
Ostrzeżenia: 9/5

Remont łazienki

19 lip 2016 - 14:06:23

Mi sie mozaika niesamowicie podoba i sama obecnie zastanawiam się nad położeniem jej w swojej łazience. Łazienka jest spora i dość przestrzenna tak więc mogę w niej umieścić trochę róznych wzorów ( niemniej wolałabym jednak nie przesadzać z kolorami).

Spodobały mi się taki płytki Arabesca ( na tej stronie jest spora galeria różnych mozaik: https://www.rawdecor.pl/ ) :


Co o nich sądzicie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-22 15:46 przez andraa.

Remont łazienki

22 lip 2016 - 19:34:54

To mamy chyba modę na ciemne i brązowe płytki. Całkiem ładne te szare i chyba nie tak źle nawet w małej łazience, co? Mnie w brązach i miedzi się marzy - płytki Structural z falistą strukturą do tego dekoracje złot i prosta klasyczna armatura.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mieszkanie na parterze - zasłonięcie okien