Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Remont łazienki

24 sie 2015 - 18:46:58

Dziewczyny doradzcie mi bo nie wiem czy mam się brac za remont łazienki. Otóż jest mała 1,5m na 1,5m a z drugiej sciany 1,7m . Do wymiany jest WSZYSTKO czyli trzeba powymieniac rury, wywalić wannę wstawic prysznic, nowy zlew, kibelek, baterie , kafle podłoga ,ściany. Nie chce sie rozrzucac, chce żeby było czysto i miło się w łazience spędzało czas. Na jaki koszt musze sie nastawic nie uwzględniajac robocizny fachowca.



Remont łazienki

24 sie 2015 - 18:50:17

Ja mam identyczna łazienkę jak Ty jeśli chodzi o wymiary i tez dokładnie to samo do zrobienia ;) ja dzwoniłam do wielu ekip zanim zdecydowałam sie na remont i żadna nie zeszła poniżej 10 tysięcy zł - materiały plus robota, mi wyszło 11,5 tysiąca a wcale rarytasów nie robiłam, to zwykle kafelki i odświeżenie łazienki.

Remont łazienki

24 sie 2015 - 19:29:17

Ja pitole ja liczylam na około 4 tys za to bez robocizny. 10tys nie wchodzi w gre :( Musze cos w niej zrobic bo ponad 20 lat tam nie było remontu , normalnie głeboki PRL -tesciowa tylko położyła tapate na sciany... Jest okropnie , w wannie to sobie posladki mozna przetrzec ;(

Remont łazienki

24 sie 2015 - 19:53:49

Nie starczy Ci 4 tys wiem o czym mówisz głęboki PRL też tak mam wszystko do wymiany ale stwierdziłam do wiosny wytrzymie jak tyle dałam radę, ale u nas mąż jest złota rączka także robocizna odchodzi;)

Remont łazienki

27 sie 2015 - 19:18:54

chyba że dobrze poszukasz w internecie tanszej armatury, ceramiki...ja kupowalam na lazienkaplus i koszty były mniejsze niż gdybym kupowała w markecie budowlanym!

Remont łazienki

28 paź 2015 - 17:46:07

ja robiłam w kwietniu, cała łazienka z robocizną to koszt 11tys.
Wanny nie wymieniałam było skucie starych płytek.
Kafelki do sufitu drzwi wymienione.

Remont łazienki

28 paź 2015 - 17:51:09

ja tez teraz remontuje i tez wszytsko musze wymienic, nawet pralke kupic. robocizna- mąż, a tak to reszte trzeba kupic;/ szukam tanich rozwiązań i już wiem, że kafelek pod sufit nie bedzie;/

Remont łazienki

28 paź 2015 - 18:03:53

Cytat
makeupkit
ja tez teraz remontuje i tez wszytsko musze wymienic, nawet pralke kupic. robocizna- mąż, a tak to reszte trzeba kupic;/ szukam tanich rozwiązań i już wiem, że kafelek pod sufit nie bedzie;/
No tak niestety to są koszty, ale spróbuj pochodzić po sklepach ja kafelki kupiłam w Castoramie za niecałe 2o zł m2

Remont łazienki

04 lis 2015 - 11:27:33

Jeśli chodzi o płytki to sprawdź opcje płytki winylowe - polecam sama mam u siebie naprawdę świetnie się prezentują i są inne niż tez zwykłe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-04 11:28 przez Razbelris12.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka ściana przy zwierzakach?