Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

10 minut temu

Druk ścienny

18 minut temu

Nowy samochód

37 minut temu

Montaż Klimatyzacji

43 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Remont łazienki

24 sie 2015 - 18:46:58

Dziewczyny doradzcie mi bo nie wiem czy mam się brac za remont łazienki. Otóż jest mała 1,5m na 1,5m a z drugiej sciany 1,7m . Do wymiany jest WSZYSTKO czyli trzeba powymieniac rury, wywalić wannę wstawic prysznic, nowy zlew, kibelek, baterie , kafle podłoga ,ściany. Nie chce sie rozrzucac, chce żeby było czysto i miło się w łazience spędzało czas. Na jaki koszt musze sie nastawic nie uwzględniajac robocizny fachowca.



Remont łazienki

24 sie 2015 - 18:50:17

Ja mam identyczna łazienkę jak Ty jeśli chodzi o wymiary i tez dokładnie to samo do zrobienia ;) ja dzwoniłam do wielu ekip zanim zdecydowałam sie na remont i żadna nie zeszła poniżej 10 tysięcy zł - materiały plus robota, mi wyszło 11,5 tysiąca a wcale rarytasów nie robiłam, to zwykle kafelki i odświeżenie łazienki.

Remont łazienki

24 sie 2015 - 19:29:17

Ja pitole ja liczylam na około 4 tys za to bez robocizny. 10tys nie wchodzi w gre :( Musze cos w niej zrobic bo ponad 20 lat tam nie było remontu , normalnie głeboki PRL -tesciowa tylko położyła tapate na sciany... Jest okropnie , w wannie to sobie posladki mozna przetrzec ;(

Remont łazienki

24 sie 2015 - 19:53:49

Nie starczy Ci 4 tys wiem o czym mówisz głęboki PRL też tak mam wszystko do wymiany ale stwierdziłam do wiosny wytrzymie jak tyle dałam radę, ale u nas mąż jest złota rączka także robocizna odchodzi;)

Remont łazienki

27 sie 2015 - 19:18:54

chyba że dobrze poszukasz w internecie tanszej armatury, ceramiki...ja kupowalam na lazienkaplus i koszty były mniejsze niż gdybym kupowała w markecie budowlanym!

Remont łazienki

28 paź 2015 - 17:46:07

ja robiłam w kwietniu, cała łazienka z robocizną to koszt 11tys.
Wanny nie wymieniałam było skucie starych płytek.
Kafelki do sufitu drzwi wymienione.

Remont łazienki

28 paź 2015 - 17:51:09

ja tez teraz remontuje i tez wszytsko musze wymienic, nawet pralke kupic. robocizna- mąż, a tak to reszte trzeba kupic;/ szukam tanich rozwiązań i już wiem, że kafelek pod sufit nie bedzie;/

Remont łazienki

28 paź 2015 - 18:03:53

Cytat
makeupkit
ja tez teraz remontuje i tez wszytsko musze wymienic, nawet pralke kupic. robocizna- mąż, a tak to reszte trzeba kupic;/ szukam tanich rozwiązań i już wiem, że kafelek pod sufit nie bedzie;/
No tak niestety to są koszty, ale spróbuj pochodzić po sklepach ja kafelki kupiłam w Castoramie za niecałe 2o zł m2

Remont łazienki

04 lis 2015 - 11:27:33

Jeśli chodzi o płytki to sprawdź opcje płytki winylowe - polecam sama mam u siebie naprawdę świetnie się prezentują i są inne niż tez zwykłe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-04 11:28 przez Razbelris12.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka ściana przy zwierzakach?