Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

jak urządzić pokój?

28 paź 2015 - 12:51:23

Wrzos jest cieplejsza barwą niż turkus, dlatego osobiście byłabym za wrzosem :) Na pewno odradzam szare czy beżowe ściany, bo będzie za mdło.

Odnośnie łóżka, to jak najbardziej może mieć taki wymiar, jest to standard i w większości sklepów znajdziesz materac. Jeżeli masz jakiś wymarzony model lub szukasz czegoś odpowiedniego, to zapraszam na naszą stronę internetową meblonista.pl

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

jak urządzić pokój?

30 paź 2015 - 20:27:12

Szare sciany jak najbardziej pasują do białych mebli. My do pokoju córki kupiliśmy zestaw SNOW z agata meble, do tego ma właśnie szare ściany i różowe i pomarańczowe dodatki. Absolutnie nie wygląda to mdło. A jak wyrośnie z różu to łatwiej będzie nam wymienic dodatki niż meble i kolor ścian ;)

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

jak urządzić pokój?

17 lis 2015 - 17:59:32

Ja uwielbiam ciemne kolory. Jeśli tylko pomieszczenie jest duże a krzesła i stół białe to warto poeksperymentować.



jak urządzić pokój?

14 gru 2015 - 15:36:54

Witaj! Ciekawe propozycje. :) I każda jak najbardziej trafna! Najbardziej przekonuje mnie wersja 1 i 4. :)
1. W tym przypadku idealnie sprawdzi się muślinowy turkus i perłowa organza. To energetyczne połączenie będzie stanowiło doskonałe tło dla Twoich mebli. Dodatki zachowałabym w odcieniach takich jak barwy na ścianach. Ład i harmonia to podstawa. ;)
4. Batystowy fiolet i satynowy wrzos to para doskonała. Dodatki dopasowałabym w kremowym kolorze – dodadzą lekkości aranżacji.
Dorzuć kilka poduszek, świeczki i może jakiś mięsisty dywan – będzie przytulnie i romantycznie ;)
Powodzenia! Pozdrawiam, Ekspert Dekoral

jak urządzić pokój?

23 gru 2015 - 15:37:15

Uwielbiam jasne dodatki, kremowe ramki na zdjęcia i poduszki. wszędzie stoją także świeczniki- dają klimat. Wiem, że dużo daje też fototapeta. Ja mam taką jak w załączeniu.



jak urządzić pokój?

18 maj 2016 - 15:27:09

Ja dodatki kupowałam w agata home, najbardziej cieszę się z kryształowej lampy i kolorowych poduszek. Super można urządzić mieszkanie w tym miejscu.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 1/5

jak urządzić pokój?

23 maj 2016 - 11:32:42

U mnie szarość zupełnie nie pasuje, ja mam odcienie beżu, a do sypialni kupiłam świetną tapetę, którą udało mi się wyszukać w internetowym sklepie z tapetami. Uważam, że to dośc praktyczne rozwiązanie, bo jednak w sypialni najwięcej jest kurzu, a z tapet łatwo zetrzeć.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 5/5

jak urządzić pokój?

21 cze 2016 - 12:42:42

Ja co miesiąc kupuje sobie jakieś nowe dekoracje do mieszkania. Uwielbiam dekorować pokoje. Specjalnie kupiłam sobie jasne meble, jasne kanapy i pomalowałam mieszkanie na neutralne kolory. Dzięki temu mogę zmieniac dekoracje kiedy tylko chcę.
Polecam zajrzeć sobie do sklepu Dekoria - kilka razy już kupiłam tam rózne dodatki. Mają tam bardzo duzy wybór poduszek dekoracyjnych. Cudna jest ich seria kwiatowa:


No i dream & fun ze zwierzakami:

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

jak urządzić pokój?

18 sie 2016 - 21:35:48

Zamawiał ktoś może nowoczesne dywany przez internet? Chciałabym już dopieścić mój pokój gościnny własnie takim dywanem. Niestety nie mam za bardzo czasu żeby jeżdzić od sklepu do sklepu i oglądać, dlatego znalazłam sklep internetowy z nowoczesnymi dywanami. Jednak mam pewne opory bo nie wiem jak sie prezentuje na żywo tak naprawde, zdjęcia zawsze można podkoloryzować.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-03 08:29 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 6/5

jak urządzić pokój?

18 sie 2016 - 23:47:12

Ja bym postawiła na te beże. Mam salon z beżowymi ścianami i wygląda cudnie :) Co prawda, nie jestem przekonana do różowych dodatków - nie dziwię się Twojemu partnerowi. Dużo podróżujemy i przywozimy z różnych krajów masę pamiątek. One wprowadzają do salonu tyle kolorów, że nie dało rady wprowadzić jednego, dominującego. Na ścianach powiesiliśmy nasze zdjęcia . Jest pięknie i oryginalnie!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-03 08:30 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 2/5

jak urządzić pokój?

22 wrz 2016 - 22:04:17

Ja zdecydowanie wybrałabym Turkus ;) jakos najbardziej mi się podoba ;) zresztą taki kolor sobie chce zrobić w salonie . Poza tym jak już tak myslisz o kolorze w slonie to jak cchesz sobie dobre dopasować dodatki , to pomysl może o gniazdkach ;)? teraz niedawno wyszły nowe serie z Ospela , właczniki karo , , gdzie włącznik jest biały a ramka turkusowa ;)pozdrawiam ;)

jak urządzić pokój?

01 paź 2016 - 10:26:29

ja zaczęłam od ścian, marzył mi się tak jak wspomniałaś też - turkus na dwóch ścianach, z pozostałe dwie miały być szare. (już mieliśmy w tamtej chwili upatrzony narożnik duży szary)
poszłam do sklepu, mąż wybrał szarą farbę na 2 ściany, a ja miałam wybrać ten turkus :D ale wyszłam z farbą o kolorze malinowym.
teraz mamy 2 szare, 2 malinowe, meble szare i biały wielki dywan na cały pokój. Jest jak w bajce :)



to na samym początku, teraz jest trochę zmian ;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-01 10:27 przez ballustra.

jak urządzić pokój?

01 paź 2016 - 10:44:28

Podoba mi się wypowiedź @olalalalala.
Świetny jest ten pomysł z fototapetą lasu na ścianie.

Wyobraźnia też podpowiada mi,
że fajnie wyglądałaby propozycja @dzamajka.

Na pewno nie wchodziłabym w beże,morele i róże,
gdyż te kolory raczej będą się "gryzły" z szarą kanapą.

Cytat
chances
Ja co miesiąc kupuje sobie jakieś nowe dekoracje do mieszkania. Uwielbiam dekorować pokoje. Specjalnie kupiłam sobie jasne meble, jasne kanapy i pomalowałam mieszkanie na neutralne kolory. Dzięki temu mogę zmieniac dekoracje kiedy tylko chcę.
Polecam zajrzeć sobie do sklepu Dekoria - kilka razy już kupiłam tam rózne dodatki. Mają tam bardzo duzy wybór poduszek dekoracyjnych. Cudna jest ich seria kwiatowa:

No i dream & fun ze zwierzakami:

A jednak róż,to bardzo ciekawa propozycja!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-01 10:54 przez czarownicaao.

jak urządzić pokój?

21 kwi 2017 - 10:15:39

Mnie się podoba ta tapeta, ale na razie jestem w finansowym odwrocie :)


No jeszcze może ta, ale ona raczej nie jest osiągalna :)

a może jakąś tapetę z turkusem
tutaj w google wzorki

https://www.google.pl/search?client=opera&hs=CCk&biw=1600&bih=763&tbm=isch&sa=1&q=fototapeta+turkusowa+kamieniczka&oq=fototapeta+turkusowa+kamieniczka&gs_l=img.3...6189.8141.0.8445.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0....0...1c.1.64.img..0.0.0.IfDkGjLD0YI



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-23 21:17 przez Piotr-Ania.

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 7/5

jak urządzić pokój?

25 kwi 2017 - 14:30:45

Bardzo ładne szafy mają meble FORTE, duże szafy pojedyncze albo przesuwne, dwu i trzydrzwiowe, z oświetleniem no i najlepsze szafy przesuwne
http://www.forte.com.pl/szafy




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-25 14:31 przez samosiak.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

torba na zakupy