Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

otwarta brama a pieski

21 cze 2015 - 11:48:07

witam , mam nastepujacy problem..

mam male pieski, musze je pilnowac zeby nie uciekaly ja droge bo jest dosyc ruch na drodze, jzu jednego kotka mi auto potracilo..
problem jest taki ze ktos ewidentnie otwiera na zlosc bramke... to juz kilka razy sie przytrafilo
cud ze zawsze jakos wczesnieh zauwaze..
co zrobic ???
moze bramke na domofon zrbic / ale jakie to ceny sa i czy trudne jest takie zamontowanie ?? pomocy .. jetem taka zla !!!

zweryfikowana
Posty: 1.612
Ostrzeżenia: 1/5

otwarta brama a pieski

21 cze 2015 - 11:56:38

moze na klucz

otwarta brama a pieski

21 cze 2015 - 11:57:39

..

wiem ale gorzej jak przyjdzie listonosz albo ktos i wtedy nie bede wiedziec ze chce wejsc,

wiem ale gorzej jak przyjdzie listonosz albo ktos i wtedy nie bede wiedziec ze chce wejsc,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-21 11:58 przez engells111.

otwarta brama a pieski

21 cze 2015 - 12:10:40

Bramke zamykasz na klucz i montujesz taki oto dzwonek bezprzewodowy:

Kupisz go w sklepach typu castorama, leroy merlin lub na allegro. Cena około 50-60 zł.



otwarta brama a pieski

21 cze 2015 - 12:11:54

tylko musze sie przejsc do bramki zeby otworzyc , gorzej jak bede w pidzamie, ale trzeba pomyslec o jakis zabezpieczeniu bo ludzie sa chamami !!

otwarta brama a pieski

21 cze 2015 - 12:13:35

No to chyba nie problem przejść się w piżamie do bramki, zwłaszcza jeśli chodzi o bezpieczeństwo psów..

Możesz je też odgrodzić, tak żeby nie latały po całym ogrodzie

otwarta brama a pieski

21 cze 2015 - 12:15:54

ja mam taki ogrodek ze ciezko bo mam kwadratowy, no wiem ze to nie problem, dla mnie one sa najwazijesze... gorzej w zimie, narazie kupie takie cos a kiedys moze sie pomysli o domofonie z kamerka itp , a macie jakies inne pomysly ? myslalam zeby kamerke tez dac i zobaczyc kto to robi ;///

otwarta brama a pieski

21 cze 2015 - 12:17:08

Hmm kamera to już droższy interes. Chyba, że kupisz dobrą atrapę, która odstraszy tego kogoś :)

otwarta brama a pieski

21 cze 2015 - 12:19:40

a da sie kamerka np internetowa z okna ? z golebnika z gory ? bo mam akurat widok na droge, i nagrac kto to, bo to cos za czesto sie zdarza zeby przypdaek i sama sie otwierala

otwarta brama a pieski

21 cze 2015 - 12:22:32

Nie wiem czy się da ;) probuj, ale nie sądze, że coś zobaczyć z takiej odległości

otwarta brama a pieski

21 cze 2015 - 12:42:10

Cytat
engells111
tylko musze sie przejsc do bramki zeby otworzyc , gorzej jak bede w pidzamie, ale trzeba pomyslec o jakis zabezpieczeniu bo ludzie sa chamami !!


to sie ubierzesz jak będziesz w piżamie. Wspólczuję ci z całego serca problemów.

zweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 1/5

otwarta brama a pieski

21 cze 2015 - 15:16:03

Najlepszym rozwiązaniem będzie zrobić psom kojec. Wtedy będą miały gdzie bezpiecznie sobie polatać i nie trzeba montować żadnych kamer.

zweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 1/5

otwarta brama a pieski

21 cze 2015 - 23:31:56

miałam identyczny problem z moim psem.. przez taką właśnie nieuwagę już go nie mam.. póki pieski są małe może faktycznie zainstaluj ten domofon, później jak już będą starsze (mój drugi pies tak miał) nie wychylą nosa poza bramkę nawet jak będzie otwarta.. lepiej zainwestować jakąkolwiek kwotę w zabezpieczenia niż później bardzo gorzko żałować że się tego nie zrobiło..

otwarta brama a pieski

22 cze 2015 - 02:40:20

mozesz uzyc kamerki na ruch np samochodowej.jesli masz auto ustaw kamerke na brame i sie dowiesz.albo ktos znajomy by ci pozyczyl,mozesz ja zamontowac na drzewie czy krzakach obok bramy,tylko zabezpiecz przed woda czy uszkodzeniem.mozesz ja umiescic w plastikowym przezroczystym pudelku .zobaczysz chociaz czy to ktos robi,czy sama sie otwiera

otwarta brama a pieski

22 cze 2015 - 11:31:14

po prostu zamykać jak ktoś idzie , nic się nie da zrobić psiaki to psiaki wszędobylskie.
A jak idzie listonosz to wrzuca ci do skrzynki nie musisz wychodzić a jeśli już to zakładaj jakąś kapotę i możesz przejść

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co to za kwiatek?