Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Projektant wnętrz projekt 3D

23 maj 2015 - 13:06:37

Witam, Poszukuje projektanta ktory wykona dla mnie taki project domu 3D, nie musi byc super extra - chodzi mi tylko o zobaczenie jak dom bedzie wygladał w srodku. Oczywiscie zaplacę :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Projektant wnętrz projekt 3D

23 maj 2015 - 13:48:24

Zdajesz sobie sprawe ile cie to wyniesie? Mam takiego projektanta w rodzinie, ale miej swiadomosc, ze to ogrom pracy i tani nie jest

zweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 1/5

Projektant wnętrz projekt 3D

26 sie 2015 - 00:10:55

hej jezeli jestes tym dalej zainteresowana to odezwij sie :)

Projektant wnętrz projekt 3D

26 sie 2015 - 01:40:24

Jestem projektantem wnętrz :), 7 lat doświadczenia. Zapraszam. Ale jestem z Warszawy więc projekt musiał by być on-line.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 5/5

Projektant wnętrz projekt 3D

18 sty 2016 - 14:04:36

Jeśli nadal poszukujesz projektanta to zobacz sobie ofertę tej firmy z Warszawy kaizeninterior.pl Mają duże doświadczenie, mnóstwo pomysłów i bogate portfolio. Sama zastanawiam się nad nawiązaniem z nimi współpracy bo mojemu mieszkaniu zdecydowanie przydałby się generalny remont.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Projektant wnętrz projekt 3D

10 mar 2021 - 13:20:18

Jeżeli jest to dobry projektant, który zrobi porządny wywiad o Państwa potrzebach to moim zdaniem warto. Może wtedy podpowiedzieć, jak zrobić coś funkcjonalniej, nowocześniej, jakie są dobre, trwałe materiały. Ale jeśli to ktoś kto prowadził bloga o wnętrzach albo klikał lubię to przy ładnych wnętrzach na pintereście, a potem nagle założył działalność i już jest projektantem to nie warto. Moim zdaniem, podobnie jak z ogrodem, warto zatrudnić DOBREGO projektanta, żeby zaplanował trzon projektu, główne funkcjonalności, przestrzenie etc. Ale to musi być dobry projektant, a nie ktoś kto po prostu lubi wybierać dodatki z ikei.

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Projektant wnętrz projekt 3D

28 cze 2021 - 08:15:00

Tylko jeśli sprawdzony i polecony z doświadczenia najlepiej kilku osób. My mieliśmy bez rekomendacji, choć duża firma, i mamy tyle błędów (część szczęśliwie wylapalismy przed realizacją), że aż głowa boli. A nasza czujność przez długi czas była uśpiona bo przecież projektant się zna...

Teraz sama bym szukała mebli w sklepach meblowych. Szczególnie, że mozna znaleźć w nich naprawdę fajne wyposażenie. https://meblearkadius.pl/tag/szafki-rtv-narozne/ Ciekawe meble maja w tym sklepie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-06-29 14:29 przez adelka28.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Naprawa podartej tapety, pomocy :(