Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 4/5

Łazienka w stylu marynarskim

31 mar 2016 - 20:27:56

o piękne te motywy marinistyczne, ostatnio przeglądając sklep Łazienka Plus trafiłam na świetne porady i aranżacje właśnie w tym stylu, warto zajrzeć, zobaczyć

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

Łazienka w stylu marynarskim

07 kwi 2016 - 06:03:19

Może jakąś tapetę też dodać. Na przykład w niebieskie pasy. Coś takiego:

Zdjęcie pochodzi ze strony: http://innetapety.pl/tapeta-metropolis-2-by-michalsky-30459-1

Łazienka w stylu marynarskim

04 lip 2016 - 11:11:23

teraz w netto są dodatki w stylu marynistycznym @czokoszko1992 chciałaś miec sypialnie w tym stylu to teraz masz okazję



Łazienka w stylu marynarskim

14 lip 2016 - 11:40:44

Tapeta zupełnie nie pasuje do łazienki ! Nie polecam bo miała ją moja siostra i potem narzekała,ze się na to zdecydowała bo byłą niepraktyczna i jednak wilgoć źle na nią wpływala. Oczywiście wcześniej producent obiecywał jej,że tapeta wytrzyma wszystko ale było to bajanie....

Płytki są najlepsze. Jesli chodzi o styl marynarski to bardzo fajna kolekcje takich płytek ma Kwadro Ceramika. Są to płytki Melby:


niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 6/5

Łazienka w stylu marynarskim

14 lip 2016 - 22:50:40

wow ale czad, super wygląda taka łazienka i widzę że mocno nastawiona na dodatki. Do takiej łazienki trzeba dobrze dobrać płytki ceramiczne bo to robi w łazience najlepszy efekt. Dobrej jakości płytki w dużej palecie barw znajdziecie tutaj [moderacja - link/spam] i zwróćcie uwagę że można tam zamówić wykonanie remontu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-15 08:24 przez moderator.

Łazienka w stylu marynarskim

18 lip 2016 - 13:43:35

TE białe płytki super, ale jak będzie z czyszczeniem? TE żłobienia plus woda plus kamień i w efekcie zażółcenia. Ja bym raczej wyprała płytki o jednolitej strukturze :)

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 4/5

Łazienka w stylu marynarskim

18 lip 2016 - 14:11:30

Smieszny ten styl w łazience w pozytywnym tego słowa znaczeniu:)

Łazienka w stylu marynarskim

22 lip 2016 - 19:42:53

A mnie się płytki ze strukturą podobają, na rynku teraz ich coraz więcej. Białe strukturalne fajnie wyglądają i można je użyć jako dekoracji a niekoniecznie całej łazienki. Sama się zastanawiam jak to wygląda potem z utrzymaniem czystości. Fajne białe dekory, które można wykorzystać są też z kolekcji Opp! Trio i Dot.

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Łazienka w stylu marynarskim

03 sie 2016 - 07:27:10

Ja jakiś czas temu zastanawiałam się nad szkłem do łazienki. Widziałam,ze wiele osób montuje sobie takie szkło. Potem dowiedziałam sie jaki jest to koszt i jednak postanowiłam z niego zrezygnować.

W łązience mam proste białe płytki. Natomiast cała atmosferę zbudowałam za pomocą dodatków. Wybrałam wlaśnie taki styl marynarski. Jestem zdania,ze bardzo fajnie prezentuje się w tym pomieszczeniu. W sieci jest sporo sklepów, w których mozna znaleźc rózne bibeloty. Polecam rownież rozglądać się po targach staroci. Można tam znaleźc prawdziwe perełki. Przykładowy wpis na blogu klik.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-23 06:29 przez wkamilaww.

Łazienka w stylu marynarskim

28 paź 2016 - 13:36:22

A myślałaś już o podłodze? Styl marynarski to drewno. Myślałam, że nie można mieć w łazience drewna, ale odkąd moja przyjaciółka dzięki firmie Kolibri położyła w całej łazience podłogę Teakową, nie marzę o niczym innym :D

Łazienka w stylu marynarskim

09 lis 2016 - 11:36:43

Przyznam szczerze, że taka łazienka w stylu marinistycznym jakoś mi nie podchodzi. O wiele bardziej podobają mi się proste wnętrza, bez zbędnych dodatków i kolorów :)

Łazienka w stylu marynarskim

14 lis 2016 - 12:40:44

sam pomysł bardzo mi się podoba, co do wykonania to muszelki warto w jakiejś hurtowni poszukać

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Łazienka w stylu marynarskim

21 lip 2022 - 12:22:59

Do takiej marynistycznej łazienki na pewno ciekawe płytki znajdziecie w polecanym sklepie https://www.zti.com.pl/outlet-plytek/

Łazienka w stylu marynarskim

10 sty 2023 - 11:30:29

Bardzo fajny pomysł. Może się sprawdzić. I myślę, że bez problemu dobierzesz fajną armaturę do takiej łazienki. Rzuć okiem tu na przykład https://www.reahurt.pl/ - jest w czym wybierać. Ja bym zaproponowała kabinę walk in i zamiast tradycyjnej glazury, szkło z nadrukiem, który będzie pasował do całej aranżacji.

Łazienka w stylu marynarskim

24 sty 2023 - 13:23:37

- Wykorzystanie kolorowych muszelek i kamyczków do ozdoby ramki.

- Powieszenie kolorowych lin na ramce wzdłuż wstążką.
- Przymocowanie muszelek do ramki, aby nadać jej świeżego, morskiego wyglądu.
- Utworzenie wymyślnej dekoracji morskiej z użyciem korali, muszelek i innych akcesoriów, które można zawiesić na ramce.
- Utworzenie ciekawego wzoru z kamieni, muszelek i korali na ramce.
- Utworzenie morskiego wzoru z ryb, muszelek lub kamyczków na ramce.
- Wykorzystanie liny, aby uzyskać efekt morskiego wiązania na ramce.
- Przymocowanie korali i muszelek do ramki, aby nadać jej naturalny wygląd.
- Utworzenie morskiego obrazu, wykorzystując kamienie, muszelki i koraliki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

balkon potrzebne inspiracje