Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Drzwi harmonijkowe

12 maj 2015 - 14:41:05

Witam,

Chcę wymienić plastikowe drzwi harmonijkowe na drewniane. Słyszałem, że są solidniejsze i doradzono mi też żeby kupić lite bez szybek. Znalazłem taki model w internecie http://www.klaczak.com.pl/index.php?cel=oferta_szczegoly&produkt=DF-lakierowane-pelne&rodzaj=drzwi i zastanawiam się czy jest wart swojej ceny. Jeśli ktoś z was miał styczność z tymi drzwiami harmonijkowymi tej firmy lub w ogóle drewnianymi to będę wdzięczny za napisanie opinii.


zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Drzwi harmonijkowe

12 maj 2015 - 14:45:10

Oooooo bosze, drzwi mojej ciotki, uciekam stąd, bo jeszcze się otworzą ... taka moja styczność z tymi drzwiami ( to mówiłam już w biegu ).

Drzwi harmonijkowe

12 maj 2015 - 15:23:25

Ja mam drewniane harmonijkowe, ale nie wiem jakiej firmy. Po jakimś czasie zaczynają się rozlatywać na tych złączeniach i trzeba je sczepiać ręcznie, jak puzzle :D Ale u mnie to dlatego, że mój pies często je taranuje głową, jak są zamknięte i przez nie przechodzi :D Ogólnie nie narzekam, chociaż jeśli chodzi o dźwiękoszczelność, też pozostawiają trochę do życzenia

Drzwi harmonijkowe

12 maj 2015 - 15:51:45

Rzozpadaja sie te drzwi w chole...ę :) Ja przez okres 4 lat mam juz wstawione trzecie. Dzidowstwo.

Drzwi harmonijkowe

11 lut 2016 - 13:21:08

Ja posiadam u siebie drzwi tej firmy. Zdecydowaliśmy się na zakup drzwi harmonijkowych właśnie z drewna tzn. wymianę starych brzydkich plastików na nowe białe zabudowane w nowej białej drewnianej ościeżnicy. Efekt powalający! Polecam.

To są te o nazwie drzwi przesuwne przecierane na biało na stronie klaczak.com.pl.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-11 13:23 przez arek_pietrzak.

Drzwi harmonijkowe

25 lut 2016 - 11:55:53

mnie się te drzwi nie podobają.
Jeśli już to może drzwi przesuwne jak masz trochę wolnej ściany, a jak nie to napewno białe z białymi ramami bo te zmniejszają wejście

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Drzwi harmonijkowe

15 gru 2016 - 22:22:42

takie drzwi sa tragiczne niby praktyczne ale to jest tandeta. prawdziwe drzwi harmonijkowe aluminiowe robi sie tak jak ma Monstal na stronce zobaczcie sobie jak to powinny wygladac

Drzwi harmonijkowe

19 gru 2016 - 11:11:31

Niekoniecznie mi się podobają takie drzwi. Chyba lepszym rozwiązaniem będą drzwi wysuwane. Też zajmują mało miejsca

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

meble do salonu