Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nowy materac do sypialni

03 kwi 2016 - 21:32:52

Wybór materaca to kwestia dosyc indywidualna. ja przez większość życia myślałam, że wolę twardze materace. a tak 2 miesice temu wpadłam do sklepu Serene i od razu spodobal mi się bardziej miękki model tempur. Teraz po tych 2 miesiącach śmialo mogę powiedziec, ze chyba nigdy tak dobrze mi się nie spalo

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 7/5

Nowy materac do sypialni

04 kwi 2016 - 14:24:37

Jak materac to polecam 9 strefowy :) Bardzo wygodny i niedrogi, swego czasu kupiłam od producenta Wioleks. Taki materac jest dobry dla kręgosłupa :)

Nowy materac do sypialni

27 kwi 2016 - 09:51:17

Ja mogę polecić <moderacja-spam> Mam taki u siebie i jestem bardzo zadowolona.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 12:31 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Nowy materac do sypialni

10 cze 2016 - 12:18:08

My również mamy materac piankowy. Na początku braliśmy pod uwagę sprężynowy ale mąż wczęśniej na takim spał i nie był zbyt zadowolony tak wiec ostatecznie wybraliśmy sama piankę. Materac Sembelli. <moderacja-spam> masz ich duży wybór. MOze nie był najtańszy ale doszliśmy do wniosku,ze na materacu na pewno nie będziemy oszczędzali z uwagi na to,że spędza się na nim prawie 1/3 swojego życia.

Skusiłam się równiez na pokrowiec antyalergiczny, który mogę prać w pralce. Materac dobrze dopasowuje się do kształtu ciała. Dodam,że śpimy na materacu 140 cm. Taki zupelnie nam wystarcza.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 12:31 przez moderator.

Nowy materac do sypialni

13 cze 2016 - 14:53:10

My mamy materac Rosso II z agaty dwustronny ze sprężyną kieszeniową. Ma ąz 7 stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się do kształtu ciała. Super się na nim śpi.

Nowy materac do sypialni

20 wrz 2016 - 11:33:19

Jeżeli nikt w rodzinie nie jest uczulony to najczęściej kupuje się materace piankowe lub bonelowe z IKEA. Piankowe mają to do siebie, że nawet te opisane jako "miękkie" dla bardziej wybrednych miękkimi nie będą. Inny typ to kieszeniowe - warto sprawdzić jak zachowują się, gdy jesteśmy w jakimś sklepie meblowym - kładąc się można poczuć jak się kołysze ciało na takim materacu (oczywiście nie jest to takie bujanie jak na wodnym, ale jest przyjemnie, gdy dopasowuje się do kształtu ciała). Z producentów jednym z popularniejszych w PL jest fabryka materacy KOŁO - solidne materace na lata.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 8/5

Nowy materac do sypialni

20 gru 2016 - 22:56:18

Z tego co się orientuje to każdy materac dobierany jest indywidualnie pod każdą osobę, dlatego, że bierze się pod uwagę wagę ciała. Jeśli nie masz problemu ze snem to może dobry byłby dla ciebie materac piankowy. Sprawdzałaś strony internetowe z materacami? właśnie jakiś czas temu przeglądałam ten sklep w sieci <moderacja-spam> i też zwróciłam uwagę na ten materac piankowy, bo jest przeznaczony dla osób w każdym wieku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 12:32 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Nowy materac do sypialni

02 sty 2017 - 17:54:05

Ja uważam, że najlepsze są materace sprężynowe. Swój zakupiłam tutaj jakieś 3 miesiące temu i jestem bardzo zadowolona: <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 12:33 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Nowy materac do sypialni

02 lut 2017 - 08:32:08

Ja z własnego doświadczenia mogę polecić <moderacja-spam> Są bardzo dobre i wytrzymałe, bo wiadomo, w hotelach nie mają łatwo, dlatego myślę, że warto się nimi zainteresować.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 12:33 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

Nowy materac do sypialni

02 lut 2017 - 09:59:48

Ja uwielbiam miękkie materace, w których można się zanurzyć :)

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

Nowy materac do sypialni

17 lut 2017 - 11:32:23

Polecam materace na meble zych. Świetna obsługa doradzi jaki materac powinno się kupić ;) Mega zadowolona

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Nowy materac do sypialni

16 mar 2017 - 11:55:54

A wie ktoś coś co to są te <moderacja-spam> Ma ktoś taki? Opłaca się? Co dokładnie jest w nim takiego innego i niezwykłego?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 12:33 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Nowy materac do sypialni

01 mar 2018 - 09:34:04

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Nowy materac do sypialni

17 maj 2019 - 22:15:50

Też niedawno szukałam dla siebie odpowiedniego materaca, a że najbardziej odpowiadają mi materace piankowe właśnie taki chciałam kupić. Udało mi się taki znaleźć i jeśli Ty też chcesz kupić podobny materac koniecznie wpisz w google ArtMedic. W tym sklepie kupisz już za około 2.000 materac z pianki 85g/m3 i to z 15 letnią gwarancją. Moim zdaniem to świetna oferta!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

balkon potrzebne inspiracje